Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie dzwonili dziś rano i zaproponowali umowe 24 m-ce, 5 m-cy gratis + HBO 5 m-cy free i dekoder HD HDD za 5 zł/m-c za wynajem oraz 1 zł aktywacja wszystko oczywiście z pakietem Familijny+RelaxMix. Podziękowałem i poprosiłem o telefon jak wszystko jeszcze raz przemyślą, nie spieszy się bo wziąłem C+ więc mam co oglądać :jupi: do końca umowy z CP 1 m-c. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kanały HD? dodatkowo płatne czy gratis? możesz się cieszyć, że zaproponowali dekoder z twardym dyskiem do familijnego + relax mix, nowi klienci nie mają takiej możliwości. ogólnie oferta nie jest zła, ale jak rozumiem większość osób interesują krótkie umowy.

 

Hd gratis na 3 m-ce, co do umowy to moge podpisać cyrograf na 24 m-ce ale 12 m-cy gratis :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - jak myslicie, co mi zaproponuja na infolinii, jak zadzwonie albo zamejluje i powiem ze nie podpisze przedluzenia na 12 miesiecy ?

(obecnie mam umowe na czas nieokreslony i place 9,9 za MINI)

 

 

2 - czy dobrze rozumiem otrzymana kilka dni temu korespondecje od CP, ze zmienia sie REGULAMIN - wiec moge go nie przyjac i w ten sposb rozstac sie z CP w ciagu 1 miesiaca ?

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 1. Podwyżkę na 11,90 zł :> Skoro nie chcesz podpisać przedłużenia, to masz umowę na czas nieokreślony, więc płacisz więcej :wink:

Ad 2. Oczywiście, musisz tylko wysłać wypowiedzenie umowy w związku ze zmianą regulaminu, podaj to jako powód rozwiązania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym roznicowanym cen za pakiety w zaleznosci od rodzaju umowy (czas okreslony - nieokreslony) to CP idzie w slady Telekomunikacji Polskiej SA, gdzie podobne numery wycinaja przy neostradzie

:D

 

 

no i za TP SA zabrala sie prezeska Strezynska z UKE ...

ciekawe kiedy odpowiednie ORGANA :D wezma sie za operatorow telewizji sat. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie promocja dla stałych abonentów delikatnie mówiąc dość słaba. Umowa rodziców familijny +r.mix , proponuja umowa na 15 mies. 3 mies. hbo gratis potem 77,8 przez reszę umowy. Zapytałem się o pakiet HD (podmiana na dekoder HD z oczywistych względów) wtedy pan powiedział że to kto inny obsługuje i ze się ze mna skontaktują w ciągu tygodnia bo dużo nowychumów mają

Ja mam R mix +hbo, ciekawe co dla mnie zaproponują :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODSUMUJMY Świąteczno-urodzinowe oferty dla stałych abonentów:

:arrow: Brak nowych kanałów SD w dotychczasowych pakietach, dołączony zostaje Nickelodeon i Polsat Jim Jam ale zabrany Jetix Play

:arrow: Brak nowych kanałów HD

:arrow: Startują nowe DODATKOWO PŁATNE usługi jak np. VOD, w końcu nie ma nic za darmo !!!

:arrow: Podwyżka abonamentu za wszystkie pakiety, przy umowach na czas nieokreślony, także w przypadku gdy umowa przedłuża się na czas nieokreślony

:arrow: Do oferty dołącza pakiet HD o bliżej nieokreślonej zawartości programowej, nie ma w nim HBO, początkowo jest a potem znika Discovery HD

:arrow: Pakiet HD okazuje się istnieć w jakimś innym wymiarze, o którym nic nie wiedzą konsultanci, właściwie nie można tego pakietu zamówić

:arrow: Startuje super oferta 6 mies. w prezencie i drugi dekoder gratis - oferta dla "nowych", starzy abonenci muszą obejść się smakiem

:arrow: .... i jeszcze wiele innych "atrakcji" :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś przedłuży umowę na stary dekoder na czas określony to pogratuluję przywiązania do CP :lol2:

 

przykład: klient od 10 lat z CP z pakietem familijnym + relax mix. propozycja to lojalka na 12 miesięcy na obecny pakiet i UWAGA, UWAGA jeden miesiąc HBO gratis :crazy: (jest to w sumie i tak dobrze, większość osób nic gratis nie dostanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do CP uciekłem z Toyi bo wydawało mi się że firma dowala co 6 miesiecy do abonamentu, da niewiele, inwestuje tylko w odbiorców cyfrowych a analogowych zlewa kompletnie itp :shock: . Jak czytam to co piszecie, co Wam CP proponuje, za przedluzenie umowy ( w przyszlym roku tez mnie to czeka), to zaczyna mnie to smieszyc, tak duza i bogata firma jak Polsat proponuje swoim klientom tak cienkie warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje obydwie siostry mają Cyfrowy Polsat : :read:

 

1-wsza ma pakiet Familijny i jej mąż jest w Cp 3 lata

i za przedłurzenie umowy na 12 miesicy Pakiet familijny + Bajeczka = 43,10 zł

a pierwszy miesiąc nowej umowy Relax mix gratis :o

 

druga ma Familijny + Relax mix = 57,90

 

podpisała umowe tez na 12

 

i dołączyła HBO za 20,00

 

czyli teraz bedzie płacic 77,80

 

Promocja polega na pierwsze 3 mies nowej umowy za 57,80 od 4 77,80 :evil:

 

 

ja Osobiście mam C+ i jestem szczęsliwy :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że jeśłi będę chciał podpisać umowę po zakończeniu okresu podstawowego to trzeba udać się do APS.

Przedewszystkim, to umowa po zakończeniu okresu podstawowego automatycznie przechodzi w umowę na czas nieokreślony (nieoznaczony), więc gdzie ty chcesz niby iść :roll: Możesz conajwyżej iść do APS-u podpisać drugą umowę na warunkach dla nowych abonentów, bo ta umowa, którą już masz bez wysłania listem wypowiedzenia do CP się nie skończy :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zaniepokoiłem tym co tu czytam.

No ale do mnie dzwonił koleś po wysłaniu wypowiedzenia i powiedział, że z racji tego że umowa kończy się 13 stycznia no to oni zadzwonią tuż po 13 grudnia i zaproponują jakąś promocję.

13 jest w niedzielę, jak w poniedziałek nie zadzwonią to będę do nich codziennie pisał na iCOKu żeby zadzwonili bo jak się nie pośpieszą to przejdę do innej platformy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat idzie na dno :/ Oczekiwałem pierwszej w Polsce prawdziwej oferty lojalnościowej - jesteś kilka lat dostajesz bonusy... rabaty... dekodery w dobrej cenie. Klient pozostaje bo ma taniej i jest zadowolony bo sie dba o niego... Ale nie 2 zł miesięcznie :/ A tu wielki :censored: Jestem załamany poczynaniem tych :censored: na stołkach :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie po telefonie do cok-u zaproponowali umowę na 15 miesięcy w tym 3 miesiące gratis na familijny + relax mix (taki pakiet mam obecnie) bez nowego dekodera i bez HD - chociaż obecnie mam dekoder samsung HD

na moje stwierdzenie, że ta oferta jest słaba i że chcę rozwiązać umowę otrzymałem info o 3 miesięcznym okresie wypowiedzenia obowiązującym w pełnym okresie rozliczeniowym od daty otrzymania przez nich pisma

na pytanie o nowy regulamin - furtkę przyśpieszającą rozwiązanie umowy - otzymałem info, że w ciągu najbliższych miesięcy powinno do mnie dotrzeć pismo z informacją o nowym regulaminie i wtedy mogę skorzystać z przygotowanej specjalnie dla mnie oferty lub zrezygnować

hm dziwne to wszystko :shock:

zadzwonię tam jutro jeszcze raz :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mi zaproponowali umowę na 24 miesiące dekoder Echostar 7400 za 1 zł pakiet familijny + relax mix w tym 6 miesięcy bez opłat+ 4 miesiące HBO+ 3 miesiące pakietu HD. I nic więcej się nie udało. Jak chcę nową umowę todo punktu a jak rezygnacja to wiadomo :).

Pozdro

Jakub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ktoś napisał, że dekoder dostaniesz w APS'ie? na chwilę obecną nie ma czegoś takiego.

 

@jakublesniewicz , to co Ci zaproponowali to nawet przy obecnych promocjach w CP bardzo dobra oferta, gdyby tak było naprawdę to stwierdziłbym, że stali klienci są lepiej traktowani niż nowi. dostajesz dekoder HD z twardym dyskiem za 1 zł, gdzie nowy klient musi zapłacić opłatę aktywacyjną 149 zł. lub 199 zł. i nie może wybrać w takiej sytuacji familijnego z relax mix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...