Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli jak piszesz dla lepszej oferty jesteś zdecydowany zapłacić karę lepszym rozwiązaniem będzie rozwiązanie umowy z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia o której piszesz w punkcie b. W ostatecznym rozrachunku twoje wypowiedzenie i tak trafi do DUK, gdzie jak powiedziała ci życzliwa pani i tak dojdziecie do satysfakcjonującego rozwiązania. To co chcesz jak to określiłeś wyrwać jest całkowicie realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że to mój pierwszy post na tym forum Witam Panów i Panie o ile takowe tutaj urzędują :)

 

Trafiłem tu przypadkiem podczas poszukiwania możliwie najlepszych ofert do uzyskania od konsultantów CP z uwagi na rezygnację z umowy (wycofanie kanału LOVE) i choć to mój pierwszy post proszę Was o poradę odnośnie powyższej kwestii.

 

Z CP korzystam od 2006 r. bez żadnych zmian w umowie - płaciłem 39,90 m-c, dekoder mam jakiś stary, SD - nigdy dotychczas nie zmieniany :) Z uwagi na niedawny zakup TV przyszła też kolej na zmianę umowy, a przy tym także wymianę dekodera na coś HD. Początkowo, listownie została mi zaproponowana umowa na 29 m-c, na co się jednak nie zgodziłem, po czym dostałem możliwość podpisania umowy na 12 m-cy/3 gratis pakiet Fam. Max HD po czym zmiana do Fam. HD za 39,90, do tego jakiś dekoder (nie wiem jaki) za 1 PLN i zapewnienie kolejnej negocjacji umowy po bodajże 6 m-cach.

Z tego co jednak doczytałem śledząc ostatnie kilkanaście/-dziesiąt stron tego wątku, oferta ta jest bardzo średnia i chyba można oczekiwać od konsultantów więcej. Najbardziej interesowała by mnie oferta którą kolega wskazał wyżej czyli:

Familijny MAX HD + Film HD + Cinemax HD za 59/m-c, umowa 12 m-cy/5 m-cy free (sportu nie oglądam i ten pakiet mnie raczej nie interesuje), tylko czy wg Was jest szansa wynegocjować takie zestawienie przy wymianie dekodera bo do tego jestem zmuszony?? Zapytam jeszcze jaki dekoder HD z oferty CP wybrać bo kompletnie nie orientuje się w tym sprzęcie??

 

Na razie chyba tyle. Z góry dzięki za pomoc i wszelkie podpowiedzi, wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wymianie dekodera tylko 12/3 niestety. Musisz wysłać wypowiedzenie umowy. Ale oferta 12/3 z wymianą to i tak jest dobra. Dekodery HD są praktycznie takie same - wszystkie produkcji Cyfrowego Polsatu. Może uda Ci się dostać od razu Sagemcoma za 1 zł jednorazowo - ja stanąłem przed wyborem - albo Sagemcom albo HD a cena ta sama, no to wiadomo co wybrać ;). Sport HD był gratisowo na całą umowę dodawany do pakietu - jak zamawiałeś przez internet - czyli tzw. Happy Hours.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12/3 przy wymianie to sztywna reguła w CP, czy może zdarzały się jednak jakieś odstępstwa?? Z tego co piszesz wynika, że ponad to co mi zaproponowali nie ma szansy ugrać :/, ale może ktoś jeszcze to zdementuje?? :D :D :D

Ten Sagemcom to ten Dekoder HD PVR Sagemcom ESI-88 ??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już pytaj innych, ale z tego, co tutaj czytałem, to przy wymianie dekodera zawsze jest słabsza oferta i to zazwyczaj 12 miesięcy umowa a 3 miesiące gratis. Ewentualnie dłuższa umowa (29 miesięcy - której nie polecam) i nieco więcej miesięcy darmowych, ale i tak mniej niż bez wymianu sprzętu. No i Sagemcom ESI-88 to dekoder PVR, od jakiegoś czasu z dyskiem 500 GB (wcześniej 320 GB). Przy tym pakiecie za 59,90 zł/mies. jest szansa, że dostaniesz go za 1 zł bez czynszu miesięcznego.

 

PS: Kolego, nie cytujemy ostatniego posta w całości ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale co można ugryźć, bo konsultant z DUK byś bardzo zawzięty. Proponowali maxHD+hbo(nie jestem pewien czy z cinemax)+filmHD+multiroom na 12 miesięcy, w tym 5 za free, potem 79zł/mc. Czyli niecałe 45zł/mc średnio.

Na coś innego jeszcze mogę liczyć? Np. ipla mix lub za lekką dopłatą na hbo go czy pakiet rozrywka? Szczerze to tego multiroom to nie chcę, a chcą mi go wymienić na HD, bo mam SD i niby, system mu nie puszcza możliwości rezygnacji z multiroom, a tylko ten dekoder może mi wymienić. Z opłaty za wymianę już nawet zszedł.

 

Ogólnie to taki gość, że on już puszcza zamówienie, bo nad nim stoi szef :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kwestii Ci już raczej nie pomogę nigdy tych pakietów przy przedłużaniu umowy nie brałem i nie wiem co się da więcej wycisnąć z takiej pakietyzacji jaką wybrałeś.Najlepiej by było jakby wypowiedziała się osoba która była w analogicznej sytuacji co ty i co w związku z tym ugrała.Mnie dziwi ta walka konsultanta o ten multiroom albo spróbuj zadzwonić do nich jeszcze raz i może trafisz na innego kosultanta bardziej "elastycznego' :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zadzwoniłem dziś do BOK bo DUK dziś nie pracuje z pytaniem czy moje wypowiedzenie zostało zarejestrowane. Okazało się że tak. Oczywiście pojawiły się też propozycje. Najpierw 29 miesięcy... :shock: Później 15/5, a na końcu 12/5. Tylko że mi ciągle mało, to ostatnie już miałem podczas ostatniego przedłużania umowy, teraz chce więcej :D Da się familijny HD jeszcze taniej, no albo chociaż dobry dekoder z wbudowanym dyskiem wewnętrznym bez opłaty aktywacyjnej i dzierżawy? Komuś się udało? Jeśli tego nie dostanę to pewnie pożegnam się z CP. Od czego w końcu jest internet :)

 

PS. Nie mówcie mi o ofercie 12/3 + dekoder :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że oferta z umową na 12 miesięcy, w tym 5 miesięcy gratis, jest bardzo dobra! To wychodzi średnio niewiele więcej, niż połowa abonamentu na cały okres umowy. :) Sam marzę o tym, aby też taką ofertę dostać. 8) :> Jak mi takie coś zaproponują to biorę bez wahania! :D Tylko tylko, że wypowiedzenie mogę wysłać najwcześniej dopiero w marcu br., bo ile dobrze pamiętam to umowę mam do 3 lipca br. (zawarta dnia 3 kwietnia 2013 roku na okres 15 miesięcy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...