Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@aquarius - 5 miesiecy gratis i 7 po 49,90zł od najbliższego cyklu rozliczeniowego, nie rozumiem tych 4 miesiecy o których piszesz. Obecna umowa zastąpiona jest nowym warunkami i wierz mi, że nic więcej nie ugrasz.

Płacę przez 7 miesięcy, ale i tak bym musiał płacić przez kolejne 3 miesiące, bo taką miałem poprzednią umowę, która uległa anulowaniu. Więc płacę więcej o 4 miesiące.

Aptekarsko licząc płacę więcej o 4 miesiące, a oglądam więcej o 9 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aquarius - nie wiem na jaki dzień przypada Twój okres rozliczeniowy, ale założę dla czytelności przykładu, że jest to 12 dzień miesiąca. Od najbliższego cyklu rozliczeniowego wchodzą w życie nowe warunki umowy i tak wyglądałyby Twoje płatności zgodnie z ofertą, którą Ci złożono.

 

12.10.2013 - 0zł za Pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + HBO HD (z HBO HD musisz zrezygnować najpóźniej 10.11.2013r, aby nie płacić od drugie okresu rozliczeniowego za HBO HD)

12.11.2013 - 0zł za Pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD

12.12.2013 - 0zł za Pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD

12.01.2014 - 0zł za Pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD

12.02.2014 - 0zł za Pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD

12.03.2014 - 49,90zł - za Pakiet Familijny Max HD (z pakietów Sport HD i Film HD musisz zrezygnować najpóźniej 10.03.2014r, aby nie płacić za w/w pakiety od 6 okresu rozliczeniowego)

12.04.2014 - 49,90zł - za Pakiet Familijny Max HD

12.05.2014 - 49,90zł - za Pakiet Familijny Max HD

12.06.2014 - 49,90zł - za Pakiet Familijny Max HD

12.07.2014 - 49,90zł - za Pakiet Familijny Max HD (przed 12.07.2014 musi wpłynąć wypowiedzenie umowy jeśli chcesz się rozstać z CP, możesz też już negocjować nowe warunki)

12.08.2014 - 49,90zł - za Pakiet Familijny Max HD (najpóźniej 10.09.2014 musi wpłynąć pismo, że chcesz umowę na czas nieokreślony od 12.10.2014)

12.09.2014 - 49,90zł - za Pakiet Familijny Max HD

 

od 12.10.2014 jeśli nie wypowiesz umowy, nie aneksujesz jej będziesz miał nadal pakiet Familijny Max HD w cenie 49,90zł z umową przedłużoną na kolejny rok.

 

PS. Od 8 października 2013 w wybranych ofertach Cyfrowy Polsat wprowadza dekoder PVR 7000 w usłudze Multiroom HD za 149 zł. Dla Klientów którzy zdecydują się na umowę w z pakietem za co najmniej 79,90 zł/miesięcznie dostępny jest Multiroom HD z dekoderem PVR 7000 za 149 zł (zamiast dekoderów HD 5000 i HD 6000 za 79zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 8 października 2013 w wybranych ofertach Cyfrowy Polsat wprowadza dekoder PVR 7000 w usłudze Multiroom HD za 149 zł. Dla Klientów którzy zdecydują się na umowę w z pakietem za co najmniej 79,90 zł/miesięcznie dostępny jest Multiroom HD z dekoderem PVR 7000 za 149 zł (zamiast dekoderów HD 5000 i HD 6000 za 79zł)

Takie szarpane zmiany. Czytaj promocje. Jestem w dziale CP - a jakbym czytał o nc+. Wszystko staje sie takie podobne. Ale do czasu. Trzeba się jakoś przemęczyć z tym październikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie właśnie dzwonili: umowa na 15 mcy, 4 mce po 39,90 za Familijny Max HD, a potem 69,90 za całość lub 39,90 za Familijny. Na nic krótszego i korzystniejszego finansowo zgodzić sie nie chciała Pani konsultant, mówi ze nic korzystniejszego nie mają dla mnie. 6-7 lat umowa z CP i nigdy nie dali nic promocyjnego za przedłużenie, zawsze rodzice wydłużali sobie zwyczajnie 39,90 Familijny standardowo, umowy max długie bo zwykle po 18mcy dawali. No powiem szczerze- bonusy jak ta lala z ich strony za ciągłość umów. Zapytała czy ma sie kontaktować jeszcze w celu przedstawienia oferty- odp jej ze jeśli tylko takie warunki to nie ma sensu, bo korzyści w tym raczej nie widać większej. Co za Żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aquarius - nie wiem na jaki dzień przypada Twój okres rozliczeniowy, ale założę dla czytelności przykładu, że jest to 12 dzień miesiąca. Od najbliższego cyklu rozliczeniowego wchodzą w życie nowe warunki umowy i tak wyglądałyby Twoje płatności zgodnie z ofertą, którą Ci złożono.

 

12.10.2013 - 0zł za Pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + HBO HD (z HBO HD musisz zrezygnować najpóźniej 10.11.2013r, aby nie płacić od drugie okresu rozliczeniowego za HBO HD)

12.11.2013 - 0zł za Pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD

12.12.2013 - 0zł za Pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD

12.01.2014 - 0zł za Pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD

12.02.2014 - 0zł za Pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD

12.03.2014 - 49,90zł - za Pakiet Familijny Max HD (z pakietów Sport HD i Film HD musisz zrezygnować najpóźniej 10.03.2014r, aby nie płacić za w/w pakiety od 6 okresu rozliczeniowego)

12.04.2014 - 49,90zł - za Pakiet Familijny Max HD

12.05.2014 - 49,90zł - za Pakiet Familijny Max HD

12.06.2014 - 49,90zł - za Pakiet Familijny Max HD

12.07.2014 - 49,90zł - za Pakiet Familijny Max HD (przed 12.07.2014 musi wpłynąć wypowiedzenie umowy jeśli chcesz się rozstać z CP, możesz też już negocjować nowe warunki)

12.08.2014 - 49,90zł - za Pakiet Familijny Max HD (najpóźniej 10.09.2014 musi wpłynąć pismo, że chcesz umowę na czas nieokreślony od 12.10.2014)

12.09.2014 - 49,90zł - za Pakiet Familijny Max HD

 

od 12.10.2014 jeśli nie wypowiesz umowy, nie aneksujesz jej będziesz miał nadal pakiet Familijny Max HD w cenie 49,90zł z umową przedłużoną na kolejny rok.

 

Dodam, że nie muszę już płacić (bo poprzednia umowa została anulowana):

12.10.2013 - 49,90zł za Pakiet Familijny Max HD

12.11.2013 - 49,90zł za Pakiet Familijny Max HD

12.12.2013 - 49,90zł za Pakiet Familijny Max HD

Z tego wynika, ze płacę więcej tylko 4 miesiące, ale de facto tylko 1 miesiąc, bo 12.07.2014 będę miał już nową umowę zapewne z darmowymi miesiącami i anulowaniem pozostałych 3 miesięcy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko sie odezwali po zarejestrowaniu wypowiedzenia- jestem w szoku. Dziś oferta: 15 mcy, 5 mcy darmo Familijny MAX HD, potem albo zostaje albo Familijny MAX, tylko nie pmietam czy pakiet Sport też był czy nie, choć u mnie rodzice sportu tyle co gra reprezentacja :) może warto by zapytac o MR i sobie do pokoju wziąc dekoder? ;> jak to wygląda w ogole w Polsacie- trzeba jakoś łączyć dekodery zeby odbierało na dwóch tv? jakby dali familijny max hd za 40 zł i MR na 2 tv to by była oferta spoko ;) co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wysłanym wypowiedzeniu umowy-15 miesięcy fam max hd wynegocjowałem umowę fam hd-12miesięcy/5m-cy gratis fam max hd potem 7 m-cy fam hd jak zrezygnuje z maxa.Nowe warunki od następnego miesiąca bo miałem opłacony pakiet i anulowanie ostatnich 3-m-cy.Czy to dobra oferta?Potwierdzenie mam dostać pisemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie jako ze w sprawach CP jestem ostatnio trochę na bakier. Przed chwila milalem telefon z BOK miła pani oznajmiła mi ze sa dla mnie przygotowane oferty przedlużeniowe co mnie zainteresowalo ale niestety każda z tych ofert wiąże sie z wymiana sprzętu tj. modulu cam na ich dekoder co w moim przypadku nie wchodzi w gre.

Czy to oznacza ze nie bede mial możliwośći pozostania przy obecnym sprzęcie po zakonczeniu umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakończonym okresie podstawowym możesz zostać na starych warunkach (bez promocji) z modułem. Możesz też podpisać aneks do umowy z promocją bez wymiany obecnego sprzętu (i tą opcje Ci proponuję - domagaj się oferty bez wymiany sprzętu). Poza tym z wymianą sprzętu masz krótszą promocję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za odpowiedz tak interesuje mnie tylki i wyłącznie opcja ze swoim sprzętem, chyba że zgodzą sie na wymiane deka od MR to z chęcią :-).

Zawsze tak przedłużyłem i nie było problemu a dzis zaniepokoila mnie mnie ta informacja od miłej pani ze sa oferty tylko z wymianą modulu na dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przy starym module piąty rok (trzecia umowa),dzięki temu mam lepsze warunki zawieranych umów.Właśnie pod koniec sierpnia wstąpiłem do APSu i bez żadnych targów

dostałem 5 mies.gratis na 15 mies.umowę,oczywiście bez wymiany modułu/dekodera.Stary moduł wymienię sobie na nowy CI+ze względu na problemy z dwoma kanałami dla dzieci.Wymiana bez opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...