Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@czytnik w ciemno założyłem że mam kanał LIFETIME jako gwarantowany nie mam wykazu. Jeśli by chcieli nałożyć karę umowną to wycofałbym wypowiedzenie. 

Średnia z nowej umowy wychodzi mi 92,5 zł. Zakładając że wypowiem ją zapewne z 6 miesięcy wcześniej i znów będę renegocjował wyjdzie taniej. 
Obecna moja umowa trwała 12 miesięcy po 50 zł i 2 miesiące po 150 zł. Gdyby nie kanał LIFETIME to jeszcze 4 miesiące płaciłbym po 100 zł więcej w sumie 400 zł. 
Dlatego wolę umowy pierwszy rok taniej drugi drożej bo zawsze coś się może wydarzyć co umowę skróci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Umowę mam aktywną od 06/2020 - podpisana na 24 miesiące.

Do końca umowy mam 5 miesięcy.

Obecnie posiadam taki pakiet kanałów

 

Pakiet Familijny Max HD
Pakiet Cinemax HD
Pakiet Film HD
Pakiet Sport HD
Opcja ON THE GO
Usługa Multiroom HD
Pakiet Eleven Sports HD
Katalog treści online

 

Płacę za to 75 PLN

 

Czy w związku z możliwością wypowiedzenia umowy mogę coś fajnego "wyrwać" ?

Szczerze mówiąc to w ogóle nie zależy mi na cinemax'ach i OTG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czytnik
Skład Pakiet L/ Pakiet L IP z umowy (aneks styczeń 2022):

Spoiler

AXN Black, AXN HD, AXN Spin HD, AXN White, BBC Brit HD, BBC Cbeebies, BBC Earth HD, BBC First HD, BBC Lifestyle HD, Boomerang HD, Cartoon Network HD, CBS Europe HD, CBS Reality HD, Comedy Central HD, Disco Polo Music, Discovery Channel HD, Discovery Science HD, Eska TV HD, Eurosport 2 HD, Eurosport HD, Fokus TV HD, Food Network HD, H2 HD, HGTV HD, History HD, ID HD, Kino Polska HD, Kino TV HD, MTV Polska HD, Nick Jr, Nickelodeon Polska, Nicktoons HD, Nowa TV HD, Paramount Channel HD, Polo TV, Polsat 2 HD, Polsat Café HD, Polsat Comedy Central Extra HD, Polsat Crime&Investigation HD, Polsat Doku HD, Polsat Film HD, Polsat HD, Polsat Jim Jam, Polsat Music HD, Polsat News 2, Polsat News HD, Polsat Play HD, Polsat Seriale HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport Fight HD, Polsat Sport HD, Polsat Sport News HD, Polsat Viasat Explore HD, Polsat Viasat History HD, Polsat Viasat Nature HD, Romance TV HD, Super Polsat HD, Wydarzenia 24, TLC HD, WARNER TV HD, TV 4 HD, TV 6 HD, TV Puls HD, TV Republika, TVN 24 BiS HD, TVN 24 HD, TVN Fabuła HD, TVN HD, TVN Siedem HD, TVN Style HD, TVN Turbo HD, TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVP ABC, TVP 3 Warszawa, TVP Historia, TVP Kultura, TVP Rozrywka, TVP Seriale, TVP Sport HD, MTV 00s, Teen Nick.

Porównując do aneksu z grudnia 2020 roku w pakiecie L nie widzę gwarantowanych wtedy: Extreme Sport Channel HD i Lifetime HD, ale on wiadomo że wypada z oferty. Do tego zmienili nazwy Superstacji na Wydarzenia 24, TNT na Warner TV HD oraz VH1 na MTV 00s. Pojawił się dodatkowo kanał Teen Nick.

Ogólnie Polsat już od jakiegoś czasu zmniejszył ilość programów gwarantowanych i to znacząco. Cała paczka np. od koncernu Disney jest niegwarantowana, od kanałów dla dzieci, poprzez kanały National Geographic, na FOX-ach kończąc.

Edytowane przez kubus.kul
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, piszę z prośbą o pomoc. W tej chwili posiadam:

 

Pakiet Familijny Max HD

Pakiet Sport HD

Pakiet Polsat Sport Premium

Pakiet Cinemax HD

Pakiet Film HD

Pakiet Eleven Sports HD

Ekstraklasa

Multiroom HD (główny dekoder Evobox PVR + jeden dekoder Evobox Lite)

Opcja ON THE GO i katalog treści online (nie wiem co to, nigdy nie korzystałem)

 

Pogrubiłem kanały/pakiety, na których zależy mi najbardziej. Z tego co pamiętam, to w chwili podpisywania umowy pakiety Sport HD, Film HD i Cinemax HD były dodawane dla wszystkich nowych klientów w gratisie do pakietu Familijnego Max HD.

Za wszystko płacę 95 zł miesięcznie (105 zł - 10 zł rabatu dzięki umowie na telefon na abonament w Plusie). Umowa na telefon dawno przeszła na czas nieokreślony, umowa na TV kończy się za ok. 1-2 miesiące. Dzisiaj dostałem telefon od pracownika punktu sprzedaży z informacją, że do końca miesiąca mam czas na podjęcie decyzji "co dalej", inaczej umowa na TV przejdzie na czas nieokreślony ale jednocześnie wzrośnie kwota abonamentu.

 

W związku z tym mam pytanie do Was, na jaką ofertę mógłbym obecnie liczyć? Najchętniej zostałbym z tym, co mam teraz, czyli bogatą liczbą kanałów podstawowych, Polsatami Sport Premium, Eleven Sports, Ekstraklasą i jednym dodatkowym dekoderem. Patrząc po ofercie dla nowych klientów ze strony internetowej, porównywalny zestaw kosztuje obecnie:

 

Pakiet L (60 zł)

Sport Max (30 zł)

Multiroom (10 zł)

nPVR Max (15 zł)

 

Razem 115 zł miesięcznie (105 zł zakładając, że rabat za telefon się utrzyma) i 78 zł jednorazowo. Czy osoba przedłużająca umowę może liczyć na korzystniejszą ofertę? Jeśli tak, to czy wystarczy wówczas zwykły telefon do Polsatu, ewentualnie wizyta w punkcie, czy trzeba bawić się w składanie wypowiedzenia i czekanie na telefony od DUKu?

 

I ostatnia kwestia - dekodery. Teraz mam zestaw Evobox PVR + Evobox Lite i jestem z niego zadowolony (pasuje mi szybkość działania, możliwość nagrywania kilku kanałów jednocześnie, włączania podglądu innego programu, itp.). Czy mógłbym je zachować? Na kanałach 4K mi nie zależy, a z tego co czytałem to nowe dekodery mają opcję nagrywania wyłącznie w chmurze co byłoby sporym minusem.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

posiadam obecnie umowę na czas nieokreślony:

Pakiet Rodzinny HD + Eleven + multiroom (dodatkowo Cinemax)

całkowity koszt 40zł

 

Planuję złożyć wypowiedzenie umowy. Na jakie nowe warunki mogę liczyć?

-zakładam  pozostanie przy kwocie 40zł 

-1x multiroom zostaje;

-chciałbym wymienić stare dekodery na: 4k-główny / multiroom może być "zwykły";

-cinemax nie potrzebuję;

- eleven fajnie żeby został ale nie jest konieczny.

 

Jak by to wyglądało z pakietem M, a jak z pakietem L.

 

Dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PakowerM+MR =12x20 i 12x40

M+MR+Eleven =12x20 i 12x50

L+MR=12x50 i 12x65

L+MR+Eleven=12x50 i 12x75

Wymieniasz oba dekodery na 4K, z aktywacją 98 zł (po 49 zł). Cinemax bedzie gratisowo.

Z L dostaniesz pełną ofertę na 6 mies. z M może też.

Edytowane przez stan69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, i proszę o podpowiedź

 

Aktualne; 

 

Umowa od październik 2017 więc już na czas nieokreślony, pakiet familijny HD w cenie 19,99zl , dekoder mini HD 2000

 

Pytanie; 

 

Mam dekoder mini HD 2000 który często się zawiesza. Chciałbym go wymienić na coś nowego ( niekoniecznie z nagrywaniem ) i ewentualnie odświeżyć ofertę bez zwiększania zobowiązania . Nie mam żadnych innych abonamentów w plus aby robić smartdom . Co teraz można zrobić z czym takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest umowa 24 mies. po 20 zł ale  bez wymiany dekodera. Nowy pakiet S (dość cienki) jest za 10 zł na 24 mies. Pakiet M coś takiego jak Familijny za 12 mies.po 20 zł i drugie 12 mies.po 30 zł, wymienią dekoder i na 6mies.dadzą za darmo wszystkie pakiety. Trzeba wypowiedzieć ta starą umowę i rozmawiać z DUK. Tu jest na forum kolega i to załatwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2022 o 16:16, micholr napisał:

Posiadam pakiet Familijny Max HD :


Pakiet Cinemax HD
Pakiet Film HD
Opcja ON THE GO
Pakiet Sport HD
Ekstraklasa
Pakiet Eleven Sports HD
Usługa Multiroom HD za wszystko płacę w SmartDom 45PLN. Czy wypowiadając umowę mogę coś zyskać zachowując obecną ofertę?

Pół roku 25 pozniej 45. W razie czego moge pomoc w uzyskaniu oferty.

2 godziny temu, kikan napisał:

Witam, i proszę o podpowiedź

 

Aktualne; 

 

Umowa od październik 2017 więc już na czas nieokreślony, pakiet familijny HD w cenie 19,99zl , dekoder mini HD 2000

 

Pytanie; 

 

Mam dekoder mini HD 2000 który często się zawiesza. Chciałbym go wymienić na coś nowego ( niekoniecznie z nagrywaniem ) i ewentualnie odświeżyć ofertę bez zwiększania zobowiązania . Nie mam żadnych innych abonamentów w plus aby robić smartdom . Co teraz można zrobić z czym takim?

Dokladnie tak jak pisal @stan69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam pakiet Rodzinny HD i opcja On The Go za co płacę niebotyczną kwotę 5 zł/m-c do tego dekoder Evobox PVR. Chciałbym uzyskać pakiet S w podobnej cenie czyli 5zł/m-c z umową na 24 miesiące z czego 3 byłyby za 0 zł. Do końca umowy 6 miesięcy. Umowa wypowiedziana. Możliwe do ugrania czy mogę zapomnieć o takich warunkach umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, wally79 napisał:

Możliwe do ugrania czy mogę zapomnieć o takich warunkach umowy?

@wally79 na moje wycofaj wypowiedzenie gdy umowa przejdzie  na czas nieokreslony nadal bedziesz placic 5zl miesiecznie mimo zapisu w umowie ze oplata wzrośnie. Wypowiadali juz sie tutaj koledzy którzy tak zrobili i opłaty mają bez zmian oferty za 5zl napewno nie dostaniesz przy przedluzeniu umowy.

Edytowane przez bartek1718
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zejść z mojego obecnego pakietu za który płacę 105 zł na pakiet L, do końca umowy mam 5 miesięcy. Posiadam dekoder główny Evobox PVR+multiroom. Moje pytanie ile będzie mnie kosztowało zejście na pakiet L  bez dodatkowych kanałów interesuje mnie goły pakiet L, zachowując dekoder który mam + multiroom i na ile przed końcem umowy mogę obniżyć abonament ?

 

Pakiet Familijny Max HD
Opcja ON THE GO
Pakiet Cinemax HD
Pakiet HBO HD HBO GO
Pakiet Film HD
Pakiet Sport HD
Pakiet Polsat Sport Premium
Usługa Multiroom HD
Katalog treści online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...