Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ta mam Optimum+dopełnienie do Extra +C+MP za  za 54.89 zł😂 Pierwszy rachunek nawet za 44.89 zł +HBO i HBO Go na 2 miesiace i MMP na miesiac za free. MR mam darmowy na własnym sprzęcie wiec nie borę tego typu usług u operatorów😂+ Oferta PB na jednym boxie swojego czasu maiłem jeszcze 2 oferty zagranicznie czyli  4 ofert na jednym boxie z możliwością odbioru na kolejnych😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2021 o 22:44, lakiman napisał:

Ręce opadają.

Dziś wybrałem się złożyć wypowiedzenie z telewizji..i okazuje się że korzystam z promocji 2- pack, zatem stracę promocję 50% taniej na telefoniczny abonament.

Bałagan na całego , co konsultant lub Punkt Obsługi to inna wersja.

Szanujmy się.Zaraz się wkurzę i zerezygnuję  z abonamentu telefonicznego i telewizji.

Sprawa jest o tyle pilna bo chce zregnować albo z Canal+ i zostawić Polsat Box lub na odwrót- czas do końca grudnia.

 

Sprawdź sobie fakturę za abonament telefoniczny i będziesz miał jasność. Poza tym przecież jak złożysz wypowiedzenie, ale przed końcem umowy ją przedłużysz jednocześnie wycofując wypowiedzenie to przecież nie stracisz rabatu. Swoją drogą te warunki to nic specjalnego, więc ja bym nie zwracał uwagi na ten rabat, takie warunki są dostępne bez żadnych rabatów i proszenia się w innych ofertach (także w plusie).

Edytowane przez perdos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2021 o 19:20, krzychu7 napisał:

Na co można liczyć przy aktualnym pakiecie: Familijny Max HD + Cinemax HD + Sport HD + Film HD + Eleven Sports HD + Ekstraklasa + 1x Multiroom (za 5zł/m-c)? Aktualnie 85zł (umowa była na 2 lata). Interesuje mnie to samo, ale bez Filmbox-ów i bez wymiany dekoderów.

Po wypowiedzeniu i kontakcie z DUK okazało się, że nie mogę kontynuować (podpisać) nowej umowy na dotychczasowym sprzęcie. Poprzednia umowa jest z maja 2020r. Dekoderem głównym jest moduł CAM+ a Multiroom to HD5500s. Taka konfiguracja sprzętowa była od początku korzystania z usług CP (2014 rok). Nie chcę zmieniać sprzętu. Czy rzeczywiście są takie zmiany?

Edytowane przez krzychu7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, krzychu7 napisał:

nie mogę kontynuować (podpisać) nowej umowy na dotychczasowym sprzęcie.

Ale w sumie jaki miałeś zamiar- kontynuować czyli aneksować:?: to zawsze oferowali,

czy na obecnym sprzęcie chciałeś podpisać nową :?:- bo to raczej nigdy możliwe nie było

A :!: chyba wiem w czym problem- od dłuższego czasu moduł CAM nie może być głownym odbiornikiem.

Jeśli jeszcze umowa nie rozwiązana to jedyne wyjście spróbować wycofać wypowiedzenie i przejść na czas nieokreślony- wtedy zostaniesz z tym co masz.

Edytowane przez OlafS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem aneksować umowę na dotychczasowym sprzęcie.

Konsultant DUK już na początku coś kręcił. Mówił, że dopiero przy 4 miesiącach będzie miał dobre oferty (teraz mam 6 miesięcy do końca umowy).

Chciałem "L" + "Eleven" + "Ekstraklasa" + 1x"Multiroom".

Nawet nie doszło do rozmowy o kwocie - powiedział, że bez wymiany sprzętu (tzn. modułu CAM+ na dekoder lub rezygnacja z Multiroom) nie ma możliwości aneksować umowy.

Edytowane przez krzychu7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, krzychu7 napisał:

powiedział, że bez wymiany sprzętu (tzn. modułu CAM+ na dekoder lub rezygnacja z Multiroom) nie ma możliwości aneksować umowy

Jak nic chodzi o CAMa

Ale weź sam zadzwoń do DUKu może inny konsul będzie bardziej elastyczny, jak nie to przy okazji rozmowy możesz ustnie cofnąć wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, krzychu7 napisał:

Spróbuję z innym konsulem. Co do cofnięcia wypowiedzenia, to myślę, żeby jeszcze poczekać (jest 6 miesięcy do końca umowy) a chyba w każdej chwili mogę wycofać wypowiedzenie?

Witamy. Nowa umowa oznacza nowy sprzęt, jedynie w przypadku przedłużenia możesz pozostać przy dotychczasowym. Wypowiedzenie możesz wycofać w dowolnym momencie przed rozwiązaniem kontraktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, krzychu7 napisał:

Więc dopytam.

Czy w przypadku przedłużenia umowy (po wypowiedzeniu i telefonie do DUK) aktualnie jest możliwość pozostania przy module CAM+ jako "dekoderze głównym" i HD5500s jako "Multiroom" ?

W przypadku przedłużenia tak, natomiast nie mamy tutaj informacji jaką ofertę przedstawi DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Atobos44 napisał:

Witam 

 

Mam Pakiet Familijny HD, do końca umowy pozostało mi 5 miesięcy. Chciałbym przedłużyć umowę na Pakiet M sport na jaką ofertę mogę liczyć?

Witamy. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą to zapraszamy na PRIV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tail#Raczej nie będzie chętnego konsula by zmieniać coś w umowie na 11 mies. przed jej końcem, tym bardziej jak chodzi o podwyższenie pakietu w cenie  obecnego niższego. Gdyby tak za 30 zł.. ale nie będę gdybał, bo nie wiem czy im (DUK) tak wolno czy nie.

@Tinka1112Ktoś już tu pisał, że przy takiej ofercie z dwoma lub jednym Mr płaci się 100zł, a było z dwoma 105 i teraz już nie wiem, czy oba są po 5 zł, czy jeden za 10 a drugi za 0 zł. Może pamiętasz jak proponował konsultant ?

Edytowane przez stan69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko przy takiej ofercie, bo kolega wcześniej pisał, że przy pakiecie L+Eleven też dostał 2 multiroomy za 10 zł.
Czyli wychodziłoby, że najprawdopodobniej już od samego pakietu L obniżono opłatę z 15 zł na 10 zł za 2 multiroomy. 😉
Wiadomość zaczyna się potwierdzać, za chwilę ja będę przedłużał umowę więc może sam się coś dowiem i wyjaśnię na 100% tę kwestię, oczywiście dzieląc się tutaj informacją 😎
Ale innych proszę też o udzielanie się, jak już coś doświadczyli w tej kwestii. 😎

Edytowane przez TOMI2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, stan69 napisał:

 

@Tinka1112Ktoś już tu pisał, że przy takiej ofercie z dwoma lub jednym Mr płaci się 100zł, a było z dwoma 105 i teraz już nie wiem, czy oba są po 5 zł, czy jeden za 10 a drugi za 0 zł. Może pamiętasz jak proponował konsultant ?

Po 5 zł mówił 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dawno nie zaglądałem, a wszystko się pozmieniało. Próbowałem czytać poprzednie posty, ale nie bardzo załapałem. Mam 6 m-cy do końca umowy. Dawny pełny pakiet (bez rozrywki i ekstraklasy)+ mr . Płacę 115zł. Ile w tej chwili płaciłbym za to samo (ewentualnie z pakietem sport) po wypowiedzeniu umowy. Czy jest możliwość wymiany dekoderów na 4k i jakie byłyby koszty. Dzięki . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...