Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też miałem zamknięty dostęp. prawdopodobnie mieli jakiś atak albo awarię systemu i zablokowali hasła do logowania - trzeba było zrobić reset. Ale nie o to mi idzie.

Ktoś może pomóc w takiej kwestii. Zostało mi do końca umowy 4mc. Umowa 24mc, 3mc gratis, abonament 20zł i on the go do tego za 0zł.  Pakiet Familijny HD.

 

Czy obecnie jest możliwość aneksowania takiej samej umowy i otrzymania tych samych warunków na następne 24mc? Co trzeba zrobić? Lub coś podobnego dostać.

Edytowane przez forresty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A  doczytałeś jaki  pakiet chce? Rozumiem że przez 6 miesięcy nic nie płacisz? Edit Przy Familijnym za 20zeta to juz kiedyś były tylko chyba 3 miesiace za free. Przy nowych wynalazkach nawet nie wiem czy oferta sie pokrywa bo z moim Rodzinnym to najtańszy pakiet kompletnie się nie pokrywa.Ale są plusy i minusy.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, tweed77 napisał:

Złożyć wypowiedzenie. Później negocjować. 24 miesiące w tej samej cenie + 6 miesięcy gratis + jakiś darmowy dodatek na 6 miesięcy. Wyjdzie wtedy 18 miesięcy do płacenie.

6 miesięcy przed końcem nowej umowy znów to samo.

Wychodzi wtedy 12 miesięcy płatnych 🤣

Marzenia...marzenia, to nawet 2 lata temu tak nie było.

@forrestyMożesz pozostać z tą umową na czas nieokreślony, lub przedłużać z nową ofertą. A nowa to, np pakiet M płatne 12x20 + 12x30. Na start dopełnienie do pełnej oferty CP przez 6 mies. w ramach gratisu.

Nowe umowy Rodzinny za 5 zł, Familijny za 20 i Familijny Max za 30 się skończyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadajac zbiorczo - nie zależy mi na dokładnie takim samym pakiecie bo jak rozumiem odnowienie go na następne 24mc nie jest możliwe (zakładam że nie jest już oferowany) i będą chcieli dać te nowe. Gdyby dało się utrzymać obecny pakiet to jak najb. zadowolon byłbym z 20zł + miesiące bezpłatne. Pytanie tylko czy coś takiego dadzą. Jak brałem ta umowę dla taty  2 lata temu to dawali 3mc bezpłatne a teraz czytam o 6. Aż nie chce mi się wierzyć. Żadnych dekoderów, dodatków to raczej nie potrzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2021 o 14:02, forresty napisał:

Też miałem zamknięty dostęp. prawdopodobnie mieli jakiś atak albo awarię systemu i zablokowali hasła do logowania - trzeba było zrobić reset. Ale nie o to mi idzie.

Ktoś może pomóc w takiej kwestii. Zostało mi do końca umowy 4mc. Umowa 24mc, 3mc gratis, abonament 20zł i on the go do tego za 0zł.  Pakiet Familijny HD.

 

Czy obecnie jest możliwość aneksowania takiej samej umowy i otrzymania tych samych warunków na następne 24mc? Co trzeba zrobić? Lub coś podobnego dostać.

Witam, proszę o kontakt w wiadomości prywatnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forresty😝😝 tysiąc razy już tu różne osoby pisały, że jak przejdziesz na czas nieokreślony to będziesz płacił tą samą cenę, bo tak dosłownie wszyscy abonenci mają. Teraz nie ma darmowych miesięcy dla obecnych abonentów, tylko dają Ci zazwyczaj 6 miesięcy wyższego, czytaj droższego abonentu w cenie niższego. Na Twoim miejscu bym pozostał na Familijnym za 20zl. Lepszej oferty nikt nie ma. Porównaj sobie pakiet relax w Canal Plus cena 29.90zl a połowa mniej kanałów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem propozycję przedłużenia umowy. Pierwszy rok 20 zł msc i drugi rok 35zł msc za pakiet M z dopełnieniem do pakietu L na 6 msc i pozostałymi pakietami dodatkowymi też na pół roku za darmo. Oprócz tego Cinemax i pakiet Nick za darmo na całą umowę bez zmiany dekodera. Średnio wychodzi 27,50zl licząc 2 lata umowy.

Jak myślicie opłaci się ta oferta, czy można coś urwać. Proszę dajcie znać bo muszę dać odpowiedż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, stan69 napisał:

A dlaczego 35 zł w drugim roku,a nie 30 za pakiet M. Wychodzi na to, że zwiększysz abonament i płacisz czynsz.

Mam czynsz na dekoderze hd 5500s i konsultant proponował by nie zmieniać dekodera. Chciałem taniej ale powiedział że się nie da, to nie wiem co robić. Jutro ma dzwonić. Mam się wstrzymać czy jak?

Wytłumaczył mi że licząc 18 msc to i tak wyjdzie 25zł srednio, a potem znowu przedłużenie.

Oprócz tego katalogi online i on the go w cenie

Jak myślisz dlaczego nie chciał bym zmieniał dekoder? Podobno twierdził że one nie są takie awaryjne i dalej jest nagrywanie w nim.

Twierdził że jak się zgodzę to wyśle na meila umowę z 14 dniowym terminem wycofania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasbabel2... Za dużo kombinujesz. Czy nie prościej zostać przy rodzinnym z cinemaxamj za 25zl??? W pakiecie M zyskujesz Polsat Sport news i Eurosporty ale tracisz kilka innych kanałów. Oferty już nie cofniesz, jeśli zrezygnujesz z rodzinnego to nigdy to starej pakietyzacji nie wrócisz. Oferta niby fajnie wygląda do czasu, aż zaczniesz płacić od 13 miesiąca aż 35zl. Znikną promocje. A przy przedłużeniu umowy za 18 miesięcy z ceny 35zl nie zejdziesz ani złotówki tylko znowu dadzą Ci na 6 miesięcy pakiet L w cenie M. A w rodzinnym na czasie nieokreślonym będziesz miał cenę 25 zł tak długo jak długo tylko będziesz chciał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Bartolini1379 napisał:

Lukasbabel2... Za dużo kombinujesz. Czy nie prościej zostać przy rodzinnym z cinemaxamj za 25zl??? W pakiecie M zyskujesz Polsat Sport news i Eurosporty ale tracisz kilka innych kanałów. Oferty już nie cofniesz, jeśli zrezygnujesz z rodzinnego to nigdy to starej pakietyzacji nie wrócisz. Oferta niby fajnie wygląda do czasu, aż zaczniesz płacić od 13 miesiąca aż 35zl. Znikną promocje. A przy przedłużeniu umowy za 18 miesięcy z ceny 35zl nie zejdziesz ani złotówki tylko znowu dadzą Ci na 6 miesięcy pakiet L w cenie M. A w rodzinnym na czasie nieokreślonym będziesz miał cenę 25 zł tak długo jak długo tylko będziesz chciał. 

Na razie nic nie zaakcetowałem, więc mogę nie wziąć tej nowej oferty. Pytałem też o starą pakietyzację ale sam powiedział że nie ma i jest wycofana ponad rok temu. Chciałem też sam pakiet rodzinny taniej ale że się nie da i dalej zostanie 25zł. Mimo że powiedział że już nie ma z tego pakietu czego zmniejszać to i tak dopiero 4 msc przed końcem.

A poza tym proponował pakiet S 4 msc przed końcem  za 10zł bez dodatków, ale twierdził tak samo że w tym pakiecie nic szczególnego nie ma.

Ja nie kombinuję po prostu pytałem o pakiet rodzinny, a on na siłę proponował pakiet M.

Czyli na razie nie wycofywać wypowiedzenia umowy? Wstrzymać się do końca umowy? Doradżcie, Wy lepiej się znacie to pomóżcie mi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Trochę  przespałem swoją umowę  która kończy się w lipcu.Obecnie posiadam;

Oferta Premium (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD, Pakiet Cinemax HD), Pakiet HBO GO, Opcja On The Go

Multiroom x2

Płacę 95zl.I teraz pytanie jaki będzie koszt pakietu z identyczną ofertą plus 3 dekoder do multiroomu?Jak to dobrze rozegrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Sprawa wygląda tak w ICOK 7 miesięcy do końca umowy, Wypowiedzenie wysłane. Obecnie mam:  Pakiet Familijny Max HD, Opcja ON THE GO, Pakiet Polsat Sport Premium, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD, Katalog treści online, Pakiet Eleven Sports HD + EVOBOX PVR, Multiroom HD (1 dekoder) za wszystko płacę 85,00 zł.

Teraz mam zamiar zmienić na: Pakiet M i Pakiety Premium: Polsat Sport Premium, Eleven Sports, Ekstraklasa. Do tego chcę dobrać jeszcze jeden dekoder Multiroom HD, co da łączną kwotę 90,00 zł.

Na co mogę liczyć przedłużając umowę jednocześnie zwiększając zobowiązanie? I pytanie na koniec na tą chwilę mam Multiroom za 5 zł, czy po zmianie będę miał 2 x 10 zł, gdyż dobieram dodatkowy dekoder. A może jednak jest możliwość aby zostawić starą opłatę za dekodery dodatkowe mianowicie 2 x 5 zł?

Edytowane przez deejay_18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do 27 września 90zł

 

Pakiet Familijny Max HD Pakiet Cinemax HD Pakiet Film HD Pakiet Sport HD
Pakiet Polsat Sport Premium Usługa Multiroom HD Katalog treści online Pakiet Eleven Sports HD

 

EVOBOX PVR

HD 6000

 

Czy jeśli nie zrezygnuję i nie podpiszę nowej umowy to  cena będzie nadal ta sama ?

Czy przy przedłużeniu umowy można zrezygnować z multiroom?

 

Jeśli zdecyduję się na M+PSP+Eleven z multi za 70zł to dekodery zostaną bez zmian ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział utrzymania klienta DUK 222 127 128 tam dzwońcie ale najpierw złożyć trzeba wypowiedzenie. 

46 minut temu, deejay_18 napisał:

Witam,

Sprawa wygląda tak w ICOK 7 miesięcy do końca umowy, Wypowiedzenie wysłane. Obecnie mam:  Pakiet Familijny Max HD, Opcja ON THE GO, Pakiet Polsat Sport Premium, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD, Katalog treści online, Pakiet Eleven Sports HD + EVOBOX PVR, Multiroom HD (1 dekoder) za wszystko płacę 85,00 zł.

Teraz mam zamiar zmienić na: Pakiet M i Pakiety Premium: Polsat Sport Premium, Eleven Sports, Ekstraklasa. Do tego chcę dobrać jeszcze jeden dekoder Multiroom HD, co da łączną kwotę 90,00 zł.

Na co mogę liczyć przedłużając umowę jednocześnie zwiększając zobowiązanie? I pytanie na koniec na tą chwilę mam Multiroom za 5 zł, czy po zmianie będę miał 2 x 10 zł, gdyż dobieram dodatkowy dekoder. A może jednak jest możliwość aby zostawić starą opłatę za dekodery dodatkowe mianowicie 2 x 5 zł?

Do pakietu M nie dokupisz ekstraklasy. O tym nawet dziecko wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...