Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, UNREAL napisał:

Jak mam teraz Familijny HD za 20zł to się go trzymać i nic nie zmieniać? Bo rozumiem że M za 20zł to zmiana na gorsze 

Pytam bo chciałbym wymienić dekoder na coś nowszego 

Nic nie ruszaj i dalej płac familijny za 20zl. Przejdziesz na czas nieokreślony. A po co Ci nowy dekoder? Zepsuje się to za darmo wymienią na poczekaniu. I pakietu M raczej za 20zl nikt Ci nie da. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maniek357 napisał:

Pakiet M za 20 zł jak najbardziej jest możliwy.

 

cp-m-20.png

Maniek zgoda, tylko pytający chce ten pakiet z nowym dekoderem, a ta opcja odpada. Pakiet M jest lepszy od Rodzinnego dla tych co chcą Eurosporty TVN Turbo i Style. Niech sobie chłop przemyśli i wybierze te kanały które go interesują. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Stan@ bardzo dobre rady dajesz pytającym. Krótko i rzeczowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, obecnie zostało mi 6 miesięcy do końca umowy umowy (tyle obecnie wyświetla się w ICOK), chciałbym się dowiedzieć czy mogę coś ugrać wypowiadając umowę.

Obecnie płace 120 zł, poniżej obecne warunki umowy. Czy istnieje jeszcze coś takiego jak umowa na 12 lub 15 miesięcy i/lub miesiące gratis?

 

Chciałbym zostać przy pakiecie Eleven, HBO i Polsat Sport Premium oraz 2x Multiroom, a więc mógłbym zrezygnować z Filmboxu i Cinemax oraz skorzystać z obecnego pakietu M.

Czy zyskałbym coś rezygnując z Filmbox, wybierając pakiet M, a także ile teraz płaciłbym wybierając pakiet L, rezygnując z Filmboxa. Rozumiem, że Cinemax jest dokładany gratis zarówno w pakiecie M jaki i L?

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc.

 

2021-06-08-20-42-18-Window.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomekjbcPotrzebne wypowiedzenie, umowy tylko 24 mies.

Z pakietem M+HBO+PSP+Eleven+2Mr = 100 zł płatne w drugim roku, w pierwszym 20 zł mies.

Z pakietem L +HBO+PSP+Eleven+2Mr +Cinemax =130 zł w drugim roku, w pierwszym 50 zł.Tu dodatkowo na 6 mies. Rozrywka lub Ekstraklasa za darmo. Przy M Cinemax na jakiś okres gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, stan69 napisał:

@tomekjbcPotrzebne wypowiedzenie, umowy tylko 24 mies.

Z pakietem M+HBO+PSP+Eleven+2Mr = 100 zł płatne w drugim roku, w pierwszym 20 zł mies.

Z pakietem L +HBO+PSP+Eleven+2Mr +Cinemax =130 zł w drugim roku, w pierwszym 50 zł.Tu dodatkowo na 6 mies. Rozrywka lub Ekstraklasa za darmo. Przy M Cinemax na jakiś okres gratis.

Dzięki wielkie za odpowiedź, a ma jeszcze znaczenie kiedy zgłosimy wypowiedzenie. Pamiętam, że kiedyś było to 6 miesięcy przed zakończeniem umowy (7 miesięcy w ICOK).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

6 miesięcy do końca zaraz się zacznie i zdziwiłem się tymi nowymi pakietami. Wychodzi że chcąc zachować co mam przestrzelę się ceną więcej niż przechodząc na okres bez umowy.

Jak wyglądają możliwości pozostania przy tym samym pakiecie jak poniżej? Umowa 24 miesiące to nie problem. Bo jak nie ma możliwości to ja chyba podziękuję im całkiem, zwłaszcza że mam internet Netii po światłowodzie więc tylko kwestia dodania kanałów TV od Netii będzie.

 

Pozdrawiam.

 

cp-pakiet.png

Edytowane przez Irokez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zostało mi  7 miesiecy  do końca umowy na co mogę liczyć przy przedłużeniu umowy aktualnie posiadam-

Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Polsat Sport Premium, Opcja On The Go pacę 80zł za jaką cenę mogę dostać ten pakiet ewentualnie pozbyć się pakietu Cinemax albo Filmbox ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadałem familijny max hd plus Sport i eleven i Multiroom płaciłem 75zł. Zostało mi 7 miesięcy do końca umowy więc wysłałem wypowiedzenie. Dziś telefon z duk oferta przedłużona. Na 6 miesiecy pełna oferta. 12 miesięcy pakiet m plus bajki, eleven, cinemax, filmbox, polsat sport premium no i multirom za 20 zl. po 12 miesiącach 90 zł średnio 55 zł. Wiadomo jak zostanie 7 miesiący do końca to znowu będzie wypowiedzenie, więc wydaje mi sie, że to dobra oferta. 

Edytowane przez ramzi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też rozmawiałem z DUK i nic ciekawego nie dostałem mimo złożenia wypowiedzenia. Mam obecnie telefon w plusie za 40 zł + Familijny Max HD (z Cinemax, Sport i Film) za 11 zł (!!) i internet mobilny za 35 zł (który osiąga prędkość 0,7 Mbit/s więc jest bezużyteczny). Płacę więc w sumie 86 zł w Smart Dom. Niby oferta ok, ale... Pod domem mam światłowód. U lokalnego dostawcy za 91 zł mam int 400 Mbit/s + niemal identyczną telewizję. I mogę zdjąć antenę, oddać ten archaiczny dekoder i nie zastanawiać się czy podczas śniegu pooglądam TV czy planszę brak sygnału.. Do tego oferta utrzymaniowa zaproponowana przez DUK była gorsza niż to co mam obecnie... Uciekam z CP.

Edytowane przez maggikk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, maggikk napisał:

Do tego oferta utrzymaniowa zaproponowana przez DUK była gorsza niż to co mam obecnie... Uciekam z CP.

Jeżeli interesujesz się sportem np. siatkówką, piłka nożną, to conajwyżej pakiet S z polsatami sport za odpowiednią cenę. Polsaty Sport premium przestają mieć sens, bo LE wyleciała chyba że musisz mieć LM. Jeżeli natomiast sport Cię nie interesuje, to nie ma żadnego sensu płacić im za kanały śmieciowe przerywane reklamami, bo praktycznie wszystko jest w sieci, a jak sobie kupisz dostęp do jakiegoś serwisu z filmami, to będzie bez reklam.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...