Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Obecnie mam umowę na 12 m-cy / 3 darmowe (przedłużana już kilka razy), zostały 4 m-ce. Płacę 80 zł /m-c. Chciałbym utrzymać obecne programy / dodać Ligę Mistrzów. Na jaką ofertę mogę liczyć?

 

Jako nowość - prowadzę jednoosobową działalność, mam od niedawna numery na firmę w Plusie (PLUSH Abonament na Internet, PLUS na kartę). Czy jest szansa na rabat SmartDom? Kiedyś miałem abonament na telefon w PLUSIE i miałem SmartDom, nie wiem jakie są obecnie warunki tej promocji.

 

Obecnie:

Pakiet Familijny Max HD

Pakiet Film HD
Pakiet Sport HD
Pakiet Cinemax HD
Usługa Multiroom HD (2 dekodery)
Pakiet Eleven Sports HD
Katalog treści online

Multiroom 2x

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@StefanixNie byłoby zaproszenia gdyby nie liczyli że coś ugrają. Pewnie za 5 msc będziesz płacił 10 zł więcej, jeśli tak to możesz przy okazji zajść do punktu. Napisz wypowiedzenie obecnej umowy ze skutkiem na koniec okresu podstawowego i na "dzień dobry"powiedz, że chcesz to co masz za 50 zł.

Powiedzą, że nowe pakiety, to pakiet M + Eleven + Cinemax. Opłata - 1-12 msc po 20 zł i 13-24 msc po 50 zł. Gratisowo na 6 msc powinni dać dopełnienie do pakietu L.

 

@cabottFaktycznie, tak jak piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Stefanix napisał:

Witam, 

zostałem zaproszony do punktu na rozmowę

Ty nie łaź po punktach, tylko złóż mailem wypowiedzenie i poczekaj na telefon z DUK, bo ci z punktu zrobią z ciebie jelenia, a jak podpiszesz to już się tego nie cofnie, w przeciwieństwie do DUK.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie, tyle tylko, że wtedy to jeszcze w salonie dawnej CYFRY+, gdy byłem jej abonentem. Potem żałowałem, bo się dowiedziałem, że od DUK mogłem otrzymać znacznie korzystniejszą ofertę.

Dlatego też, również i w przypadku Cyfrowego Polsatu odradzam takie działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Barti napisał:

W punktach sprzedaży (tzw. APS-ach) oferty przedłużeniowe są przeważnie znacznie gorsze od tych, które może zaoferować DUK (Dział Utrzymania Klienta).

 

Dajcie już spokój z tą krytyką APS, w punktach mają standardowe oferty, a DUK jest dla wybrednych.

Poza tym, lokal i pracowników trzeba za coś utrzymać, a DUK to kilka osób na telefonie, które obsługują cały kraj. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymuję , to co kiedyś napisałem.Nie wątpię w kwalifikacje większości osób w APS- ach.

Mi się trafiła jedna z tych mniej kompetentnych.

A przerabiałem załatwianie różnych  spraw w punktach obsługi UPC , Orange, nc+..

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Max Taadjen napisał:

 

Dajcie już spokój z tą krytyką APS, w punktach mają standardowe oferty, a DUK jest dla wybrednych.

Poza tym, lokal i pracowników trzeba za coś utrzymać, a DUK to kilka osób na telefonie, które obsługują cały kraj. :wink:

Chłopie aleś się teraz ośmieszył tym komentarzem. DUK jest dla ludzi sprytnych chytrych i zaradnych życiowo, APSy dla ludzi zacofanych co lubią wyrzucać pieniądze w błoto. DUK to kilka osób na telefonie? Hahaha. Chłopcze tam codziennie dzwoni tysiące abonentów a czas oczekiwania na połączenie to max jedna minuta. 

Edytowane przez Bartolini1379
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Familijny Max HD. Chce zmienic na pakiet M z wymiana na Evoboxa. Ile bede placil za wymiane? Do konca umowy 3 misiace. Wypowiedzenie zlozone.

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Rodzinny HD za 10 zł (zniżka Smart Dom). Propozycje po złożonym wypowiedzeniu:

Dopełnienie do M przez pierwsze 6 miesięcy, potem Rodzinny HD.

Paczka Cinemax HD+ Nick za darmo na całą umowę.

Pierwsze 6 miesięcy opłata 0 zł, potem kolejne 18 miesięcy opłata 10 zł.

Oferty 12x0 i 12x10 nie chcieli dać. Ponoć na te oferty nie wchodzi rabat Smart Dom. Licząc umowę przez 18 miesięcy (urwane ostatnie 6, jak zawsze), wychodzi 6,67 zł/miesiąc.

 

Druga propozycja to pakiet M, 10 zł przez 6 miesięcy + pełna oferta, potem 20 zł. Tutaj wychodzi 16,67 zł/miesiąc.


Trochę kanałów zabiorą, ale sporo też dodadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam pakiet Familijny Max HD plus Sport HD plus Fim HD. Zawsze przedłużałem go na 15 miesięcy, potem 12 miesięcy, itd... Odpowiednikiem tego obecnie jest pakiet L.

Za ile i na ile miesięcy obecnie można ugrać ww. pakiet plus wymiana dekodera na Evobox PVR? Z góry dziękuję.

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2021 o 16:00, maniek357 napisał:

Czy ta oferta na pakiet M za 20 zł na cały okres umowy jest dostępna dla zmniejszających zobowiązanie ? Obecnie abo 60 zł (Familijny Max HD + Sport + Film + Cinemax). Umowa do lipca br. 

Odpowiedź brzmi: TAK. Umowa przedłużona, anulowane 3 ostatnie okresy rozliczeniowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 
Za 5 miesięcy kończy mi się umowa. Złożyłem wypowiedzenie. Czy mogę już przedłużyć umowę, czy muszę odczekać jeszcze jakiś czas? 
Obecnie posiadam pakiet Familijny max HD z: 

Opcja ON THE GO 
Pakiet Polsat Sport Premium 
Pakiet Cinemax HD 
Pakiet Sport HD 
Pakiet Film HD 
Ekstraklasa 
Pakiet Eleven Sports HD 
Katalog treści online 

widzę, że pojawiły się nowe pakiety. Interesuje mnie pakiet L + ekstraklasa , Polsat sport premium, eleveny, opcja on the go. 
Ile mogę ugrać? Jakie są dostępne warianty umów dla takiego pakietu? 
Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, stan69 napisał:

@maniek357Ciekawe, czy z taką umową (z obniżonym abonamentem) dobierze w ICOK-u jakiś pakiet? Jak się zorientujesz to napisz.

Z dodatkowych pakietów na czas nieokreślony brakuje chyba tylko Cinemaxa i Ekstraklasy. Reszta jest (HBO, PSP, Filmbox, Eleven, Rozrywka, Dzieci, CP GO Filmy i Seriale, CP GO Premium). 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...