Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Dostałem dziś ofertę na 24 miesiące. 

Pakiet L + hbo + filmbox + 1 multirum

12 miesięcy po 50zł

12 miesięcy po 90zł

+ liga mistrzów i eleven 6 miesięcy gratis 

+ Otg gratis

Czy darady coś jeszcze ugrać. 

Czy to prawda że niema już umów na 12 i 15 miesięcy zawsze miałem na przemian. 

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

obecny pakiet to: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD

za 50 zł/ m-c.

Wypowiedzenie złożone. Umowa się kończy za miesiąc.

Czy płacąc dalej 50 zł za miesiąc można dostać Pakiet M + HBO+Filmbox+ Cinemax  w umowie na 24 miesiące ( w tym 3 gratis) i przy tym wymienić dekoder ( mam HD 6000)?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, kubus.kul napisał:

Jak im powiedziałem, że firma przemyciła wraz z nowymi ofertami podwyżki to przestali się odzywać. Chyba po raz pierwszy od 15 lat rzeczywiście myślę rozstać się z Cyfrowym Polsatem.

Witam.
Smuci nas Twoja opinia. Mamy nadzieję, że zmienisz zdanie i zostaniesz z nami. Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem ofert przedłużeniowych, to napisz do mnie wiadomość prywatną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Specjalista Cyfrowy Polsat, takie są fakty. Pod przykrywką 3 pakietów podnieśliście ceny a pakiety są tak skonstruowane, że trzeba wziąć L żeby obejrzeć coś konkretnego.

No a pakowanie Kino Polska do pakietu L to już szczyt bezczelności.

Jestem z wami, z małą przerwą od 2005 roku i jest to ostatnie 12 miesięcy chyba, że coś się zmieni w ofercie bo teraz to jest kpina.

  • Popieram 5
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że chociaż opcja Polsat Sport Premium będzie rzeczywiście z możliwością rezygnacji jakby LM przeszła do innego nadawcy. W pierwszej rozmowie tak mówił mi konsultant (że po pierwszym promocyjnym roku można zrezygnować, a w pierwszym roku de facto nie płace za te kanały), potem się z tego wycofał, że zobowiązanie jest na 2 lata. Dla mnie to kupowanie kota w worku, bo prawa oficjalnie są w Polsacie do końca tego sezonu, a co dalej to nie wiadomo. Dodatkowo mając obecnie 3 razy multiroom tutaj dostaje mocno po kieszeni, bo płaciłem 10 zł za trzy (0+5+5 zł), a po nowemu 30 zł. Pierwszy multiroom miałem chyba z 7-8 lat bez opłat, także nawet ten przywilej mi zabierają.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2020 o 14:41, gordon555 napisał:

Cześć,

 

obecny pakiet to: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD + Polsat Sport Premium + multiroom za 75 zł/mies.

Wypowiedzenie złożone na ICOK w poniedziałek, dziś pierwszy telefon z ofertą:

1) L + HBO + multiroom za 1-12 mies. - 50 zł, 13-24 - 90 zł + na 6 m-cy odblokowany Polsat Sport Premium i Eleven.

Na pytanie czy dałoby się na 6 m-cy odblokować całą ofertę, odpowiedź że "nie" i oferta numer 2, jak dla nowych klientów:

2) 3 m-ce cała oferta za free, potem L + HBO + multiroom za 90 zł.

 

Pytanie, czy w opcji numer 1 da się ugrać odblokowanie całego pakietu na 6 m-cy? Zmieniłoby coś w ich propozycji, gdybym zadeklarował jeszcze wzięcie Eleven?

Wczoraj drugi telefon z DUK, nie musiałem się dopytywać i sami w opcji numer jeden zaproponowali full pakiet na 6 m-cy, tak więc nie brałem dodatkowo Elevenów. 

@Lauda3 Pewnie też możesz dostać pełen pakiet na 6 m-cy, chyba że u Ciebie faktycznie zamiast tego proponują Filmbox gratis.

@aro Chodzi Ci o to, w którym miejscu wysłać? Telewizja -> wybierasz numer karty -> Warunki umowy -> Okres podstawowy/wypowiedzenia umowy

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Jakub471 napisał:

Cześć tej chwili mam obecny pakiet Rodzinny HD za 5 zł która umowa mi się kończy za 7 miesięcy, czy opłaca się przedłużać na Pakiet S lub M czy zostać na czasie nie określonym ?

A po 7 miesiącach ile będziesz płacił - 5 czy 15 zł ? Jak 15 to może i warto wziąć S, średnio wyjdzie też 15 zł i darmowego coś dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

złożyłem właśnie wypowiedzenie, w ICOK pokazuje 7 miesięcy do końca umowy. Obecnie mam pakiet Familijny Max HD + Film + Sport + Cinemax za 60zł. Do tego 3x multiroom za 20zł. Razem płacę 80zł. Zależy mi najbardziej na kanale Comedy Central (który jest chyba tylko w pakiecie L) oraz na pełnej ofercie kanałów dziecięcych. Nie muszę mieć Cinemax, ani kanałów sporotwych. Na jaką ofertę mógłbym liczyć? Czy koszt multiroom będzie taki sam (10+5+5), czy zwiększy się do 30zł ?

Uprzejmie dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pavel1984W Twoim przypadku umowa wyglądałaby tak: długość 24 miesiące - przez pierwsze 12 miesięcy rachunek wynosiłby 50 zł, natomiast kolejne 12 miesięcy opłaty wynosiłyby 60 zł (pakiet L) + 10 zł (1 MR) + 10 zł (2 MR) + 10 zł (3 MR) + 10 zł (pakiet dzieci). Przy czym z tego co widzę niektórzy dostają kanały dziecięce bez dodatkowej opłaty. Czyli innymi słowy płaciłbyś 12x50zł + 12x100zł (bądź 90 zł - jeśli udałoby się dziecięcą paczkę dostać za free). Średni miesięczny rachunek 70/75zł. Plus dostaniesz dodatkowe pakiety z oferty na kilka miesięcy za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2020 o 20:32, mike127 napisał:

Ja czekam do 15 grudnia i po wielu latach czas się rozstać. Postawiłem warunek - utrzymanie dotychczasowego pakietu ale dostałem odpowiedź, że takich ofert nie ma więc bez żadnego żalu czekam na zakończenie umowy.

Jak to nie ma, jak są, więc głupoty piszesz, przejdziesz na czas nie okreslony, a co do ceny to juz inny temat, albo cena pozostanie bez zmian albo wzrosnie 10zl.

W dniu 26.11.2020 o 19:13, Jakub471 napisał:

Cześć tej chwili mam obecny pakiet Rodzinny HD za 5 zł która umowa mi się kończy za 7 miesięcy, czy opłaca się przedłużać na Pakiet S lub M czy zostać na czasie nie określonym ?

Nigdy nie bierz pakietu S, tam kompletnie nic nie masz, Rodzinny na czasie nieokreslonym bedziesz miał za 5 lub 15zl. Wiec tyle samo byś płacił co za pakiet S, roznica ogromna jesli chodzi o ilość kanałów. Wiem,że ludzie uciekają do canal plus na pakiet start+ za 19.99zl. Tylko tam dochodzi opłata za dekoder 2zl. I pytanie do specjalisty cyfrowego Polsatu, kiedy wreszczie puscicie kanal puls 2 do oferty??? Zdaniem dzieciaków to najlepszy kanał bajkowy!!!! A wy jako jedyni w Polsce w swojej ofercie tego kanału nie macie!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartolini1379wiem co piszę, więc nie wciskaj nikomu takich idiotyzmów, że umowa na czas nieokreślony jest ofertą. Co najwyżej opcją, alternatywnym rozwiązaniem wynikającym z umownego zobowiązania stron ale na pewno nie ofertą, więc jak masz ochotę udzielać dobrych rad to zacznij od zapoznania się z definicją i znaczeniem pojęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mike127 napisał:

@Bartolini1379wiem co piszę, więc nie wciskaj nikomu takich idiotyzmów, że umowa na czas nieokreślony jest ofertą. Co najwyżej opcją, alternatywnym rozwiązaniem wynikającym z umownego zobowiązania stron ale na pewno nie ofertą, więc jak masz ochotę udzielać dobrych rad to zacznij od zapoznania się z definicją i znaczeniem pojęć.

To chcesz utrzymać utrzymać to co masz, czy chcesz nową ofertę, sam się pogubiłeś w tym co chcesz i co cipowiesz polsat oferuje. Tak umowa na czas nieokreślony jest tez ofertą bo utrzymujesz to co masz. A jak ci nie pasuje to idź do konkurencji a nie becz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...