Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co taka prawda mi wciskali za 150zl Za wszystkie pakiety Premium Max Plus Polsat Sport Premium PPV HD a ja negocjacje zobilem i wytargowałem za wszystkie pakiety 115zl nie pobierają mi za dekoder i multirom 0zl 

Bo W cyfrowym Polsacie oni siedzą i kombinacje Robią jak klientów jak najwięcej kasy wyciągnąć ? Jak by dali Eleven sports 4 HD i inne kanały HD podmiany Zrobili to bym stanie płacić 150zl ale bez kopi kanałów Bo dużo jest kopi kanałów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2020 o 08:51, Ceberebek napisał:

Chyba raczej nie ;)

Przy umowie 15/1 - po odliczeniu darmowego miesiąca i 6 miesięcy przed końcem to muszę zapłacić za 8 miesięcy. Przy umowie 24/6 wychodzi do zapłaty 12 miesięcy :)

 

Chyba raczej tak ;)

Przy 15/1 płaci się za 8 miesięcy z 9. Przy 24/6 - 12 z 18. Przypomnieć, jak liczy się średnią? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ceberebek napisał:

Masz prawo do własnej opinii  ?

Ja podtrzymuję swoje zdanie?

 

Ja mam twarde dane, nie opinię. Ale nikomu nie zabraniam kłócić się z faktami :)

5 godzin temu, blask33 napisał:

Dzisiaj rozmawiałem z DUK . I niestety ale zawiesili możliwość rabatowania 10 zł np. gdy wybiorę Familijny HD za 20 zł na 24/3 to nie ma możliwości rabatowania za dodatkowy produkt np w plusie ;(

A kiedykolwiek te umowy uprawniały do rabatów? Nie daję głowy, ale kojarzy mi się, że od "zawsze" te umowy nie mogły być uprawniające do zniżek.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedykolwiek te umowy uprawniały do rabatów? Nie daję głowy, ale kojarzy mi się, że od "zawsze" te umowy nie mogły być uprawniające do zniżek.
Uprawniały bo tak mam ;)mam umowę jeszcze 6 miesięcy a już napisałem wypowiedzenie i niestety niemiłe mnie Pani zaskoczyła ;( że nie ma już tej opcji tylko od wersji podstawowej czyli za 40 zł to jest rabat ;) . To wolę jeszcze 6 miesięcy i później za 20 zł na 24 miesiące . A teraz dzwonili też z punktu plusa z mojej miejscowości że kończy mi się umowa choć składał przez Icok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam (od wielu lat) na przemian w opcji 12/3 i 15/3 pakiet Premium (tj. Familijny Max HD, Sport HD, Cinemax HD i HBO z GO) za 90 zł miesięcznie.

Generalnie jak tak sobie patrzę, to jako nowy klient mogę mieć ww. pakiet za 60 zł plus HBO elastycznie za 25 zł, co daje łącznie 85 zł, czyli taniej niż mam obecnie.

Zastanawiam się, czy nie zredukować mojego obecnego pakietu na Rodzinny HD za 5 zł miesięcznie z zachowaniem Evobox PVR bez abonamentu (i przekażę to rodzicom), a sobie podpisać nową umowę jako nowy klient na ww. warunkach.

Co o tym sądzicie? Jest w ogóle możliwość zejścia na Rodzinny HD za 5 zł miesięcznie na 4 miesiące przed końcem umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukasz149 napisał:

Mam pytanie, obecnie umowa wypowiedziana już, teść ma Full opcje bez erotyki i PSP z multiroom i płaci obecnie 115 zł

Co może ugrać? Nie zależy jemu na HBO oraz Cinemax, jednak chciałby mieć PSPremium. W jakich pieniądzach można "wyrwać" taki pakiet?

Na 3 mies.przed końcem umowy (w icoku będzie 4 ) zmniejszyć abonament. Fam. Max + Sport + Film + Cinemax + PSP + Mr = 75 zł.

Cinemaxy i OTG w cenie. Do pakietu za 75 może dobrać Eleveny za 10, Ekstraklasę też za 10 zł. Umowa na 24/6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bLaYd napisał:

Co o tym sądzicie? Jest w ogóle możliwość zejścia na Rodzinny HD za 5 zł miesięcznie na 4 miesiące przed końcem umowy?

Jak najbardziej - i, korygując wypowiedź Stana69, jest to możliwe przy 4 pełnych miesiącach do końca, czyli przy "piątce" w ICOK-u. Niedawno przerabiane w praktyce.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam "piątkę" w ICOKu. Przed chwilą wysłałem wypowiedzenie przez ICOK. Liczę, że jutro zarejestrują i uda mi się skontaktować z DUK i się zejść z Premium (za 90 zł) do Rodzinnego (za 5 zł) - i tutaj pytanie, kiedy "utną" mi kanały? Okres rozliczeniowy mam do 23. czerwca i liczę, że do wtedy będzie działać pakiet Premium, wszak jest do wtedy opłacony. Mam rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadza się - 23 czerwca wejdą nowe warunki umowy, a do tego czasu będziesz miał aktywną umowę obecną. Oczywiście nawet schodząc do Rodzinnego i tak możesz zażyczyć sobie włączenia HBO et consortes na promocyjny miesiąc z hakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...