Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli mam rozumieć że spokojnie mogę dostać umowę 12/3 i abonament 80zl miesięcznie? Czy te 80zl to średnia z całej umowy? Bo teraz tez płaciłem sobie przez ten darmowy okres i średnio 85zl wyszło.

Psp nie musi być. Wolę krótszą umowę.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zadzwoniłem na infolinię CP zapytać o aneks mojej umowy, która kończy się w czerwcu przyszłego roku. Byłem/jestem zainteresowany pakietem sportowym za 80 zł. W ofercie dla nowych klientów można go mieć w umowie na 24 miesiące. Jakież było moje zdziwienie gdy usłyszałem, że pakiet ten mogę mieć z umową na... 36 miesięcy. Słuchajcie, tak nadal jest, czy konsultant zrobił ze mnie jelenia? Zapytałem go co będzie, jak stracą za 2 lata prawa do LM i LE, a on na to, że - uwaga - będę mógł złożyć reklamację, bo nie mogę płacić za coś, czego nie ma. Ale na pytanie co, jak zapomnę o reklamacji, to już nie powiedział.

 

Próbował ktoś ostatnio aneksować umowę, żeby zdobyć PSP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wojtekmedia2 napisał:

Składaj wypowiedzenie i czekaj na telefon od DUK. Śmiało można wywalczyć krótszą umowę.  Ale trzeba cisnąć.

Rezygnacja z końcem okresu podstawowego złożona 11 miesięcy przed końcem umowy udniesie jakiś skutek? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie poczekał do stycznia, ale jednak chciałbym uzyskać dostęp do PSP przed startem LM, czyli przed wrześniem. Jednak chyba naprawdę lepiej wziąć nową umowę...

 

Wciskanie umów na 36 miesięcy to jednak zwykłe draństwo.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie poczekał do stycznia, ale jednak chciałbym uzyskać dostęp do PSP przed startem LM, czyli przed wrześniem. Jednak chyba naprawdę lepiej wziąć nową umowę...
 
Wciskanie umów na 36 miesięcy to jednak zwykłe draństwo.


Poczekaj na kolejną edycje graliga wygraj kod i oglądaj przez iple na tv za darmo to naprawdę nie jest takie trudne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎08‎.‎07‎.‎2019 o 18:37, the cable guy napisał:

@Marky79 daj znać czy cię maglowali bardzo o umowę na 3 lata. U mnie przy opcji PSP cały czas była gadka o minimum trzyletniej umowie.

Witam. Dostałem propozycję z wymianą dekodera na Evobox PVR i umową 24/4. Mam tylko pytanie jaka będzie cena za sam pakiet Premium Max +  pakiet PSP? Nie jestem zainteresowany pakietem Rozrywka HD.

Edytowane przez Marky79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mając czasu i mając dość nerwów zamówiłem tę umowę na 36 miesięcy. Przekonało mnie to, iż w wysokim stopniu prawdopodobieństwa można spodziewać się rychłej podwyżki cen. A tak przez 36 miesięcy mam przynajmniej gwarancję stałej ceny.

 

I teraz warunki:

  • Umowa na 36 miesięcy
  • Zawartość: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet, Polsat Sport Premium, Opcja On The Go, (opcjonalnie) pakiet VOD, Multiroom HD
  • 1-9 miesięcy 70 zł/mc
  • 10-36 m-cy 85 zł (lub 95 zł, jeśli z pakietem VOD, który przez pierwsze 3 m-ce 9 m-cy jest gratis). 80 zł pakiet + 5 zł Multiroom
  • Kurier zabierze dotychczasowy dekoder (ten zwykły HD5500s) i dostarczy dwa nowe - EVOBOX HD (podstawowy) i EVOBOX Lite MR (dodatkowy)

Dla kuriera coś koło 30 zł. 

 

Zaletą będzie to, że nie trzeba będzie latać z kartami po domu, połączę przez WiFi.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mając czasu i mając dość nerwów zamówiłem tę umowę na 36 miesięcy. Przekonało mnie to, iż w wysokim stopniu prawdopodobieństwa można spodziewać się rychłej podwyżki cen. A tak przez 36 miesięcy mam przynajmniej gwarancję stałej ceny.
 
I teraz warunki:
  • Umowa na 36 miesięcy
  • Zawartość: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet, Polsat Sport Premium, Opcja On The Go, (opcjonalnie) pakiet VOD, Multiroom HD
  • 1-9 miesięcy 70 zł/mc
  • 10-36 m-cy 85 zł (lub 95 zł, jeśli z pakietem VOD, który przez pierwsze 3 m-ce 9 m-cy jest gratis). 80 zł pakiet + 5 zł Multiroom
  • Kurier zabierze dotychczasowy dekoder (ten zwykły HD5500s) i dostarczy dwa nowe - EVOBOX HD (podstawowy) i EVOBOX Lite MR (dodatkowy)
Dla kuriera coś koło 30 zł. 
 
Zaletą będzie to, że nie trzeba będzie latać z kartami po domu, połączę przez WiFi.


Właśnie pojawiło się info że będzie ekstraklasa w cp ty pewnie będziesz musiał aneksować umowę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...