Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam Familijny Max HD,  /29,99/ /esi-88/,do konca 6 mc ,zlozone wypowiedzenie ,chce zmienic tylko dekoder obojetne jaki evobox .

na jakie moge liczyc propozycje?

Prosze o info na jakie kwoty moge liczyc gdy wymienie dekoder

z gory dziekuje 

Edytowane przez jacek298
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jaro64 napisał:

Wypowiedzenie  dzis zlozone przez ICOK.Ile trzeba czekac na odpowiedz i na co moge liczyc.Mam teraz FAMILIJNY MAX HD. 99.99ZL.? Dzieki z gory za odpowiedz.

W ciągu kilku godzin powinieneś otrzymać potwierdzenie na e-mail lub w ICOK. Na co możesz liczyć ? To co masz,jeżeli oczywiście pakiet Ci odpowiada. Anulowanie pozostałych miesięcy do końca umowy. Umowa na 24 lub 15 miesięcy. Ewentualnie 12 jeżeli się da przy Evoboxie. I pilnujesz umowy aby 6 miesięcy przed końcem znów ją przedłużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas przedłużenia umowy :) Moi drodzy, czy jest możliwość wytargowania w CP pakietu Rodzinnego za 5 zł lub Familijnego za 20 zł?

Obecnie mam Premium za 100 z Evobksem.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Max HD mam Eurosport 1 i chyba w Familijnym też jest udostępniony promocyjnie.W umowie na 24 miesiące On the go masz gratis, a Familijny masz za 20 zł, Eleven możesz w każdej chwili dokupić za 15 zł.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli standard. Dziwne jest teraz wyświetlanie tych kanałów na stronie CP. W poprzedniej wersji było to bardziej czytelne.

 

Masz ten kanał w HD czy SD?

 

Dodatkowe pytanie czy wymieniając dekoder obniży się tylko ilość darmowych miesięcy?

 

Które dekodery Evobox mogę dobrać i czy będzie doliczony czynsz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport 1 mam w HD. Wersja SD jest już dawno usunięta. Wymieniając dekoder masz tylko miesiąc gratis. Przy przedłużaniu umowy poniżej premium HD, był czynsz 5 zł na Evobox PVR, na pozostałe nie ma czynszu.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

W końcu i ja będę składał wypowiedzenie.

Co mam : pakiet "prawie full" bez Polsat Sport Premium (nie potrzebuję) i erotyki.

Obecna umowa to 24/6 , w ICOK mam już 7 miechów do końca umowy.

Obecnie płacę 99.99 za Evobox + multiroom (HD3000).

Gdzieś mi się rzuciło w oczy, że jeśli mam Evoboxa to przedłużyć mogę jedynie na warunkach 15/3? Prawda to?

Nie mogę skorzystać z 12/3? 

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostało mi wg. ICOK, 7 miesięcy do końca umowy - wypowiedzenie złożone.

Mam obecnie: Premium Max z Evobox PVR (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go) za 105 zł

Zależy mi na jak najmniejszym pakiecie ale z PSP i ewentualnie HBO i z zachowaniem Evoboxa - na co mogę liczyć?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświećcie mnie. W czerwcu będę miał 6 miesięcy do końca 24 miesięcznej umowy na pakiet Premium Max. Wczoraj byłem w punkcie obsługi klienta i chciałem złożyć wypowiedzenie - wniosek o to, że nie będę przedłużał umowy po okresie, na który została zawarta. Akurat była tam Pani, która dopiero uczy się wiec mi nie pomogła. Dzisiaj w innym punkcie była osoba, która stwierdziła, że wypowiedzenie można złożyć tylko i wyłącznie na miesiąc przed końcem umowy. O co chodzi ? Nigdy mi z tym problemu nie robili. @arturaro składałeś wypowiedzenie w punkcie, wysyłałeś, czy w inny sposób ? Drodzy przez konto ICOK wypowiedzenie da się zrobić i jak najlepiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LWIK napisał:

Dzisiaj w innym punkcie była osoba, która stwierdziła, że wypowiedzenie można złożyć tylko i wyłącznie na miesiąc przed końcem umowy.

Mam nadzieję że ona też jest już na miesiąc przed skończeniem umowy.

Zadzwoń albo napisz do CP skargę na tę osobę/punkt za wprowadzanie klientów w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Teraz mam Pakiet Familijny Max HD, Pakiet HBO HD, Pakiet HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go wypowiedzenie złożyłem przez ICOK. Do końca umowy 5miesięcy. Chciałbym zostać przy tym co mam. Co obecnie jest najkorzystniejsze?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...