Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy istnieje możliwość przedłużenia umowy poprzez zejście na niższy pakiet? W tym momencie płace 65 zł za Premium Max, czyli drugą usługę w SmartDom 1 z 3 x multiroom. Trzecia usługa (internet) kończy mi się niedługo (nie przedłużam), a potem mam 4 miesiące płacenia 115 zł lub przedłużenie na Familijny Max HD z Elevenami, PSP i 2 x multiroom na 29 miesięcy (liczę na 6 darmowych) za 90 zł. Z pierwszej usługi tez rezygnuję (telefon) z podobnego powodu co internet, czyli średni zasięg. W salonie słyszałem, że nie ma takiej możliwości (przedłużenia na niższy pakiet), czy to prawda? Jednak tam mówią różne rzeczy, więc pytam się Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam pakiet Premium Max z dekoderem Evobox do końca umowy pozostały niecałe 2 miesiące. Umowa wypowiedziana. Chciałbym zejść z tego pakietu na pakiet Rodzinny HD z zachowaniem Evoboxa. Na jaką ofertę mogę liczyć? Wcześniej wyczytałem tutaj że oferują Pakiet Rodzinny HD w cenie 5 zł w umowie 24/3. Czy będę w stanie otrzymać ten pakiet w tej cenie? Jeśli nie da się to interesuje mnie pakiet Familijny HD w najniższej możliwej cenie z jak najkrótszą umową przy zachowaniu dekodera Evobox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, prosimy, napisz wiadomość prywatną. Propozycja zmiany warunków umowy jest przygotowywana według indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Czekam na kontakt z Twojej strony.

 

Pozdrawiam,
Specjalista Cyfrowy Polsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2018 o 09:58, Lukino napisał:

Witam, jestem przed przedluzeniem umowy na tv i internet. Obecnie mam ważną promocje superoferta w smart dom z rabatem 50% na tv . pakiet Premium (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD, Pakiet Cinemax HD), Pakiet HBO GO plus eleven za 57,50 zł i internet 2x 35 gb za 56 zl w tej cenie jeszcze jest multiroom. Jak bylem w salonie cp to powiedziano mi ze nie ma juz promocji 50% i za podobne pakiety z liga mistrzów i nowszymi dekoderami będę placil ponad 160 zł. Co moge uzyskać negocjując na infolini. Zostało mi 5 miesiecy do konca umowy, mam dekodery bez nagrywania jeden chce wymienic na nowszy oraz potrzebuje zmiany rutera. Wazne dla mnie pakiety to sport hd z liga mistrzów, hbo go, i familijny hd . internet na poziomie 40-50 gb styka.

Posiadany sprzęt 2 x hd3000 i ruter huwawei przenośny( pierwsy model)

Dzieki z gory za sugestie

Ponawiam pytanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukino

Oferta z LM i HBO oraz Sport HD to 110 zł m-cznie plus multiroom tyle, co placiles. Z Smartdom 10 zl rabatu. Doliczajac internet wyjdzie ok. 150-160 zl z umową min. 24m. Lepiej zostać bez przedłużenia na czas nieokreślony i bez LM, bo zdaje sie, ze warunki cenowe nie ulegną zmianom.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam pakiet Premium Max + multiroom za 105 zł w opcji 12/3. Trzy rachunki opłacone i w poniedziałek składam wypowiedzenie. Chcę zrezygnować z HBO i dobrać Polsat Sport Premium. Czy będę jeszcze musiał opłacić 2 rachunki, żeby móc obniżyć pakiet? Jaka cena za ten pakiet, 85 zł? 24/6 da radę ugrać?

 

Pakiet Familijny MAX HD

Film HD

Sport HD

Cinemax HD

Eleven HD

Polsat Sport Premium

On The Go

Multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ostatnio zadzwonił do mnie pan z infolinii ws przedłużenia umowy. Zaoferowano mi umowę na 15 miesięcy i 3 miesiące bez czynszu za dekoder (mam evoboxa). Zgodziłem się na to i pan powiedział, że umowa przyjdzie w formie papierowej. Tak teraz myślę, że to słaba oferta i z DUK'u dostałbym lepszą. W ciągu 14 dni mogę złożyć rezygnację tak ? Tylko nie wiem od kiedy te 14 dni liczyć. Od momentu podpisania papierów czy od momentu rozmowy przez telefon ? Czy może lepszym wyjściem jest nie przyjmowanie poczty od polsatu i złożeniem wypowiedzenia c APS ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane. Pierwszy telefon z mojej strony do DUK. Pani nie wie o co chodzi. Podziękowałem. Wczoraj znowu zadzwoniłem . Kolejna pani ogarnięta w temacie. Zaznaczam iż do końca umowy 7 miesięcy. Bez problemu 15/3, Chociaż zaczęła 24/6. - a wcześniej miałem dwa razy kolejno 12/3 ( też wtedy  było 7 miesięcy do końca )  Premium Max+ Mr 105 zł. Jestem zadowolony . W przeliczeniu rocznym finansowym wszystko OK. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili do mnie z Polsatu zaproponowali :

internet 45 gb +450 gb na cały okres abonament 40 zł plus 12 zł za nowy ruter b525  okres 26 m-c. 

telewizja ( Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD( bez eleven), Pakiet HBO HD, Pakiet Cinemax HD , PSP ) za 105 zł minus 25 w smart dom =80 zł i nowy dekoder evobox  za 1 zł . umowa na 29 m-c pierwsze 4 za darmo czyli w sumie abonament za 69 zł wychodzi.

Całość 69 +52=121,00 zł myślę ze warunki spoko.

1.Pytanie : czy kobieta się nie pomyliła odejmując mi 25 zł za tv jeśli za internet mam abonament 40 zł plus 12 zł za sprzęt , bo chyba abonament musi być za minimum 49 zł .

2. Pytanie obecnie mam multiroom chyba tego nie doliczyła.

3. Pytanie czy mogę jeszcze coś ugrać w DUK np krótsze umowy, niższy abonament lub on the go za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie pomyliła się wystarczy 40 zł żeby zachować rabat 25 zł na telewizję. 

2.Doliczyla mr, bo pakiet kosztuje 100 zł i 5 zł mr. 

3.Jak złożysz wypowiedzenie to możesz mieć internet 45G i lte bez limitu +100G pakiet jednorazowy przez rok za 30 zł a po roku 40 zł + 10 zł za Huaweia b525 umowa na 26 miesięcy. Telewizja na 24 a nie na 29 miesięcy przy cenach i pakietach które podałeś. OTG będzie w cenie. 

Edytowane przez Nowy 123
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem czy w dobrym miejscu zamieszczam to pytanie.

Posiadam pakiet premium max i 2mr płacę 110zł miesiecznie, umowę podpisałem w kwietniu 2018r. na 2 lata chciałbym dobrać sport premium ale BEZ przedłużania umowy za max plus 10zł do umowy i ani grosza więcej. Innej opcji nie przewiduję. albo dopłata albo brak oglądania. Czy jest to możliwe a jeżeli tak to z kim mam się kontaktować? W kwietniu zapewniali mnie że LM bedzie w pakiecie i widzę że tylko tak gadali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie piszę z takim problemem a mianowicie chodzi o to, że jestem już poza umową. A mianowicie cały czas byłem klientem CP i 3 miesiące temu skończyła mi się umowa. Lecz jakoś nie było ciekawej oferty i nic z tym nie robiłem. W tym momencie jestem bez umowy, lecz opłacam miesięcznie stawkę którą płaciłem wcześniej i otrzymuję te same kanały co na zasadzie starej umowy. Mój usługa to pakiet familijny hd oraz multiroom i suma jaką płacę to 59,99.

Dowiedzieć się chciałbym co zrobić w następujące sytuacji. Bo patrząc na stawki będące na stronie związane z płatnościami jakoś nie jestem przychylny by się w to pchać. Jedynym sensownym rozwiązaniem wydaje mi się napisanie w tym momencie wypowiedzenia(bo w chwili obecnej tak czy inaczej na mnie zarabiają więc jeśli chciałbym coś ugrać to trzeba zrezygnować) i czekanie na to, aż się mną zainteresują i zaczną się ubiegać o nową umowę, tracąc klienta  gdzie mam nadzieję byłyby szanse coś wynegocjować. I kolejna rzecz na co mógłbym liczyć i co wynegocjować lub gdzie się  udać itp.

Edytowane przez Kimas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 24stycznia konczy mi sie umowa na pakiet rodzinny za 19.90zl. Wypowiedzenie dzis zgloszone, pytam czy oferta za 5zl nadal jest aktualna? Interesuje mnie jak najdluzsza umowa na rodzinny za 5zl i ile miesiecy jest gratis? Posiadam opcje on the go, dekoder 5500s. Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila Polsat zrobił kolejne podejście, żeby przedłużyć ze mną umowę i wcisnąć mi LM. Oczywiście 3 letnią umowę mogą sobie wsadzić, ale gość powiedział, ze jeśli chcę na czas nieokreślony LM to mogę do abonamentu dokupić za 40 pln na miecha. To chyba jakaś nowość?

Edytowane przez Mr. Orbita
Kwestie przedłużania umowy z operatorem oraz promocji dyskutujemy w odpowiednim wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie ma, zapytałem właśnie w dwóch źródłach. Nie chodziło mu o dzień meczowy? Takie coś przewijało się w EPG. Dowiedziałem się jednak, że podobno konsultanci notują przyczyny (powód) odmowy zakupu paczki Polsat Sport Premium.

 

edit: O, chyba miałem rację. W ICOK po zalogowaniu się widzę coś takiego:

 

25fe738f60f1.jpg

 

Mogę kupić dostęp do pojedynczego konkretnego meczu, za... 40 zł :crazy: Nawet nie za dzień meczowy. I to w dodatku LE.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Dostałem ofertę przedłużenia pakietu PREMIUM MAX - aktualnie płacę 99 zł /mc, chcą mi dodać LM - całość za 120 zł/m-c. Oferta 24/6, a taka sama oferta jest dla nowego Klienta. Czy da się uzyskać lepsze warunki?

 

Dekoder bez zmiany, mam EVOBOX.

 

Wypowiedzenie wysłane, umowa do grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120 zł to z VOD albo to jest Premium Max Plus (czyli pakiet z Rozrywką HD) + PSP.

Sam Premium Max z Polsat Sport Premium bez Rozrywki HD i VOD205-208 to koszt 110 zł/mc w układzie 24/6.

Edytowane przez Vsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, nev napisał:

Dzień dobry,

Dostałem ofertę przedłużenia pakietu PREMIUM MAX - aktualnie płacę 99 zł /mc, chcą mi dodać LM - całość za 120 zł/m-c. Oferta 24/6, a taka sama oferta jest dla nowego Klienta. Czy da się uzyskać lepsze warunki?

 

Dekoder bez zmiany, mam EVOBOX.

 

Wypowiedzenie wysłane, umowa do grudnia.

 

Im dłużej zwlekasz, tym mniej miesięcy obecnej umowy będzie Ci anulowanych. A anulowanie miesięcy, to Twoja dodatkowa korzyść. Już straciłeś 4 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...