Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie poniżej pytanko o ofertę.

 

Obecnie mam umowę 15/3 Fam.Max HD + Sport + Film + Cinemax z Evoboxem za 64,90 PLN.

Złożyłem wypowiedzenie ze względu na koniec umowy (26.01.2018) i dzisiaj dostałem ofertę:

 

12 na 3 - Fam.Max HD + Sport + Film + Cinemax 59,90 plus 5 PLN za Evoboxa - czyli dokładnie to co mam teraz.

I tu pytanko - da rade coś urwać z tej ceny, np. kaucje za dekoder czy kilka PLN z abonamentu??

Jest się o co bić, czy klepnąć aneks na tym co proponują??

 

Z góry dzięki za wskazówki,

Pozdrawiam

Ktoś, coś bo dzisiaj pod wieczór muszę podjąć decyzję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku - wypowiedzenie wysłane pocztą w sobotę, dziś telefon z DUK i zmiana warunków umowy podczas 3 minutowej rozmowy: 12/3 - Familijny Max HD+ Film+Sport+Cinemax+ HBO na 3 mies+ Eleven = 69,99 (średnia 52,50).

Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony szybkościa działania DUK :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Otrzymalem wlasnie nastepujaca propozycje

umowa na 24 miesiace 6 miesiecy gratis do tego vod na 6 miesiecy i na stale on the go i serwis cyfrowy polsat go za 0pln (ktorych nie mialem)przy abonamencie  94.99 z MR - pakiet Premium

Obecna umowa byla na 12 miesiecy za 94.99 z MR

Czy ta oferta jest atrakcyjna czy negocjowac cos innego ?

Edytowane przez roratoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie możesz brać. To taki standard przy Premium. Taniej nie dadzą tego pakietu. Wygląda jakby standardowe 24/6 miało powrócić po krótkim okresie zmniejszenia darmowych miesięcy. 

 

@barthezz4 ceny są cały czas takie same. Dostaniesz 7 albo 6 darmowych miesięcy zależnie od tego czy promocja świąteczna dalej dostępna. Pytaj o świąteczną. Zawsze to jeden miesiąc więcej za darmo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panowie.

 

Posiadam umowę 15/1 od dn. 17.02.2017. Wypowiedzenie wysłałem już dawno, ze skutkiem na koniec zobowiązania.

 

Posiadam Evobox, pakiet Premium + Multiroom za 0zł. Płacę obecnie 89,99zł.

 

Chcę nadal Evobox, pakiet Familijny Max HD, Film HD, Sport HD + Eleven + Multiroom w Umowie 12/3 (HBO i inne dodatki nie są mi już potrzebne, chyba że będą gratis).

 

Za jaką minimalną kwotę mogę uzyskać warunki wymienione powyżej? Czy dekoder pozostanie za 0zł i Multiroom za 0zł, czy muszę się liczyć z dodatkowymi opłatami?

 

Czy jutro lub pojutrze mogę już próbować negocjować zmniejszenie kwoty zobowiązania od najbliższego okresu rozliczeniowego (17.), czy muszę jeszcze czekać? Czy w rozmowie próbować powołać się na usunięcie UCh i straszyć rozwiązaniem umowy w tym trybie, wysyłając nowe wypowiedzenie?

 

Dodatkowo potrzebuję internet "tylko SIM". Gdzie mogę znaleźć konkretne oferty cenowe (prędkość, dane) w opcji Smart Dom? Jeśli możecie - podpowiedzcie!

Edytowane przez dariuszzradomia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś poszło wypowiedzenie. najlepsze ze na 100% mam w gwarantowanych UCh HD a w APS pani mi mówi że nie, że tylko do maja były gwarantowane a w czerwcu podpisywałem

przy 12 miesiącach max 3 darmowe?

Tak. Przy 12 miesiecznej umowie dostaniesz 3 darmowe.

Edytowane przez wepses
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Familijny Max HD + Film + Sport + Cinemax + Multiroom za 10 zł. Całość za 69.99 umowa 12/3.  (Czyli wszystko to, co mam obecnie, w tej samej cenie) Taką dostałem ofertę.

Czy to rzeczywiście najlepsza oferta jaką można otrzymać? 
Czy w cenie 74.99 mogę liczyć na Eleveny, tak jak użytkownik Jarasso?
EvoBox... czy w mojej sytuacji opłaca się go brać? Ile by to wyniosło z EvoBoxem? 
Ewentualnie rozważam umowę na 24 jeśli to może pomóc ;)
Pozdrawiam.
Na pewno chciałbym zejść z ceny MR, który wynosi 10 zł, a widzę, że przy abo za 69.99 można go mieć za 5 zł. A w cenie 69.99 Eleveny dla nowych klientów są w cenie.

Edytowane przez iLuminary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Familijny Max HD + Sport HD + Film HD z Evoboxem w najmie 5 zł. Do jakiego najniższego pakietu można zejść zachowując Evo?

Można wybrać Rodzinny HD za 5 zł / 24m lub 10 zł / 12m + ewentualny najem?

Ewentualnie czy można przejść z Evoboxa na moduł?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dwa szybkie pytania i proszę o nie hejtowanie, że 8 stron wstecz była odp :)

kończy mi się umowa mam dwa dekodery czyli  automatu cinemax sport i eleven, co w tej chwili można ugrać. umowa 24 w tym 6 darmowych to max?

 

szwagrowi kończy się umowa on ma familijny + eleven, Z tego coś można wyciągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry. Mam pakiet Familijny MAX+multiroom na 1 tv. Razem płacę 59,99. Umowa była na 24 mce i w maju mi się kończy. Dziś dzwonił ktoś z CP i proponował baardzo ubogą ofertę. umowa na 29 mcy i 3 mce pakietu film gratis a poza tym bez zmiam. Przyznam że bardziej mi zależało na krótszej umowie i pakiecie hbo albo kilku mieiącach gratis, ale nie zgodzili się. Czy coś mogę wynegocjować jeszcze? czy jeżeli wypowiem umowę na piśmie będą bardziej skorzy do negocjacji? co mogę ugrać w cenie 59,99??  dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w styczniu kończy mi się umowa, wypowiedzenie wysłane.  Obecnie mam pakiet premium + HBO  + 2x MR. i płacę  łącznie ok. 89,99zł. Dekodery to HD 2000 mini, 6000 i 5600. 

Czy mam szanse utargować coś lepszego? Np. dalej full + niższa cena? 

Edytowane przez kazim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry. Mam pakiet Familijny MAX+multiroom na 1 tv. Razem płacę 59,99. Umowa była na 24 mce i w maju mi się kończy. Dziś dzwonił ktoś z CP i proponował baardzo ubogą ofertę. umowa na 29 mcy i 3 mce pakietu film gratis a poza tym bez zmiam. Przyznam że bardziej mi zależało na krótszej umowie i pakiecie hbo albo kilku mieiącach gratis, ale nie zgodzili się. Czy coś mogę wynegocjować jeszcze? czy jeżeli wypowiem umowę na piśmie będą bardziej skorzy do negocjacji? co mogę ugrać w cenie 59,99?? dziękuję za pomoc

Familijny Max Hd, film HD,sport HD cinemax, multiroom 24 /3 gratis za 59,99 zł

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Jestem abonentem CP i obecnie posiadam Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, 2xMR i płacę za to wszystko 74,99 zł

Wysłałem wypowiedzenie w związku z usunięciem Universal Channel. Chciałbym teraz uzyskać ofertę 12/3: Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, Eleven, 2xMR i dodatkowo HBO gratis przez 3 miesiące z możliwością włączania i wyłączania w trakcie trwania umowy. Mam jednak pytanie odnośnie ceny takiej opcji. W tym wątku była informacja, że jeżeli kwota cena pakietu wynosi co najmniej 69,99 to wtedy koszt 2XMR wynosi 10 zł (czyli razem 79,99 zł). Jednak na stronie CP dla takiej konfiguracji cena 2XMR to 15 zł (oferta dla nowych). To jak jest w rzeczywistości? Obecnie za 2xMR płacę 15 zł, ale nie mam Elevenów więc cena za pakiet jest niższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...