Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie do końca ponieważ wysłałem wypowiedzenie i to jest oferta z DUK.

 

Poniżej Dzialduk pisze "Przy umowie 12/1 nie ma możliwości wymiany dekodera na Evobox. "

 

Czyli umowa musi być na co najmniej 15 miesięcy tylko czy oby na pewno wtedy przy wymianie dekodera na EVO dostanę miesiące gratis?

 

Moja odpowiedź była na postawione przez Ciebie pytanie, czy przy wymianie dekodera na Evobox nie ma miesięcy gratis? Jeśli masz więcej niż pół roku do końca obecnej umowy, to jest to prawda.

 

Następnie dostałeś precyzyjną instrukcję jak uzyskać darmowe miesiące: Złóż wypowiedzenie umowy ze zwrotem, że rozwiązujesz umowę z końcem okresu podstawowego umowy i jeśli masz mniej niż pół roku do końca, to poprzez Dział Utrzymania Klienta nie będzie problemu z miesiącami gratis.

 

Jeśli masz problem z uzyskaniem oferty z miesiącami gratis, to znaczy, że masz więcej niż pół roku do końca umowy lub nie potrafisz rozmawiać z konsultantem, aby uzyskać satysfakcjonującą Cię ofertę mimo spełnienia warunku mniej niż pół roku do końca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 6 miesięcy do końca umowy, obecnie posiadam full pakiet ze Smart Domem. Na co można liczyć przy przedłużeniu? Da radę jakieś darmowe miesiące plus np. kolejny multiroom w gratisie i On the go w cenie? O Eleveny nie pytam, bo o dziwo mam te kanały odblokowane. :)

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Za 2 miesiące kończy mi się umowa. Obecnie posiadam pakiet Mini HD (obecnie go już nie ma - chyba) za 19,99zł miesięcznie. Interesuje mnie pakiet Rodzinny HD za 4,99zł po wcześniejszym wysłaniu wypowiedzenia i zadzwonieniu do DUK. Obecny dekoder zacina się i muszę go często restartować, czasem nie odczytuje karty, ale po wyjęciu i włożeniu jej to ustępuje. Chciałbym wziąć przy przedłużeniu umowy nowy dekoder. Czy jest taka możliwość? Czy coś wtedy tracę?  A i jeszcze jedno. Na ile miesięcy będzie umowa przy pakiecie Rodzinnym HD za 4,99zł?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@norbertok

Dekoder masz na gwarancji, więc w każdej chwili możesz go wymienić. Jeżeli zdecydujesz się wymienić przy przedłużeniu umowy to za pakiet rodzinny zapłacisz 9,99 zł. Więc najlepiej wymień dekoder jak najszybciej w punkcie na nowy, a wtedy za pakiet rodzinny zapłacisz 4,99 zł przy umowie na 24/3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy chciałby umowę na 12 miesięcy w tym 3 miesiące gratis. Obecnie posiada pakiet Familijny Max HD, Cinemax HD, Film HD, Sport HD. Interesują go głównie kanały sportowe i informacyjne (bez filmowych i bajek) płaci obecnie za te pakiety 59,90 zł. Umowę wypowiedział już jakiś czas temu. Obecna trwała 29 miesięcy i przekształciła się już na czas nieokreślony. Na co może liczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wally79

 

Najkorzystniej opcja to umowa na na 12/3 i jeżeli interesuje go sport to z ceny nie da się zejść a kanały pozostaną te same.

Czyli pakiet Familijny Max HD+sport+Film 4 Cinemax w cenie 59,99zl.

Chyba że skoro interesuje się sportem to może dobrać pakiet eleven czyli Familijny Max HD+sport+film+Cinemax+Eleven w cenie 69,99zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 5 miesięcy do końca rocznej umowy. wypowiedzenie wysłane. Aktualnie Familijny Max, Film, Sport, Cinemax, VOD za 74,99. Wymiana dekodera mnie nie interesuje. Myślę nad pełną ofertą. Czy cena byłaby taka, jak dla nowych za 99 zł, czy coś da się ugrać?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@drawiec

 

Cena za Premium Max byłaby taka sama, czyli 99,99 zł przy aneksie na 15/3 lub 24/6.

A na jakich kanałach Ci zależy? bo jeżeli w tej samej cenie czyli 69,99zl możesz mieć pakiet Familijny Max HD+Sport+Film+Cinemax+Eleven, że czyli nie będziesz miał tylko HBO ale cena Ci nie wzrośnie.

Edytowane przez dzialduk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

prosiłbym Was o pomoc przy przedłużaniu umowy z Cyfrowym Polsatem i Plusem z Smart Dom. Posiadam abonament 69,99 zł w Plusie z telefonem oraz telewizje CP - Premium (z HBO) za 44,99 (50% rabatu) oraz 2 multiroomy.

Zostało mi 4 miesiące umowy, czy lepiej wysłać wypowiedzenie czy iść do punktu po ofertę. Czy takie wypowiedzenie można w punktach stacjonarnych Polsatu i Plusa złożyć?

Na jaką ofertę mogę liczyć?

Czy da się znowu skorzystać z oferty Smart Dom przy przedłużaniu np. abonament Plus za 49,99zł + Premium MAX z Rabatem Smart Dom?

Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam umowę 12 miesięcy. Premium Max. Wszystko co można. Teraz kończy mi się umowa za tydzień. O co walczyć? 15/3? Czy jest szansa 12/3?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...