Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jeżeli obecnie dopłacam do EVOBOXA 5 zł, to czy jeżeli przedłużyłbym umowę na PREMIUM MAX, jest szansa na skasowanie tej opłaty za najem EVOBOXA  w wysokości 5 zł? 

 

Zostaje czynsz.

 

 

Chciałbym jeszcze zapytać o On The Go. Czy jest opcja uzyskać tą usługę w gratisie? Jeśli tak to jakie warunki trzeba spełnić? (po wypowiedzeniu)

 

Podpisać umowę na minimum 24 miesiące, wtedy jest możliwość uzyskania bezpłatnego OTG. Musisz się upomnieć o aktywację bezpłatnego OTG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam umowę na 15 miesięcy (Familijny Max HD), która kończy się 11.01.2018r.

12-tego miesiąca złożyłem wypowiedzenie, a dzisiaj zadzwoniłem do DUK - chciałbym umowę na 24 miesiące za 29 zł.

Miła pani poinformowała mnie, że wypowiedzenie jest zarejestrowane w systemie, ale nic nie może mi zaproponować, ponieważ ma zablokowane wszystkie oferty przez złożone wypowiedzenie.

Co teraz powinienem zrobić?

 

Czy przy takiej umowie mogę liczyć na moduł Wi-Fi za 1 zł i bezpłatne OTG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iCOK pokazuje 5 miesięcy do końca (gdzieś w lutym 2018 r.). Po 7 minutach rozmowy umowa przedłużona na: FMAX HD, Film HD, Sport HD i CMAX HD + OTG oraz 1 mulitroom na 12/3, płatne miesiące za 74,99 zł - właściwie standardowo. Oczywiście do tego Evo bez opłat - do tej pory był bezpłatny. Trochę szkoda HBO, ale mówi się trudno - najwyżej domówi się w trakcie ;)

 

Dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ale przy wymianie dekodera dużo nie zyskasz.Mnie też to zaskoczyło,doszło do nich wypowiedzenie to zadzwoniłem do duk,i dało radę już przedłużyć,możliwe że przy przejściu na wyższy pakiet da radę przedłużyć umowę o wiele wcześniej i anulować pozostałe miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kończy mi się za miesiąc umowa na internet w CP obecnie 40GB i internet LTE bez limitu za 49zł na 24m co mogę dostać przy wypowiedzeniu umowy ze sprzętem lub  bez sprzętu. Mam modem dlinka dwr116 i modem Huawei w sumie działa ok ale może przeszedłbym na sprzęt z aregacją łącza jeśli ceny będą rozsądne.

Edytowane przez mpepe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Dzwoniłem do CP Nie mam jeszcze wypowiedzianej umowy powiedzieli że ta sama usługa te same pieniądze (50zł za LTE bez limitu) a jeśli chce nowy modem z agregacją łączy  to +10zł do oferty (przy okazji dowiedziałem się że w mojej okolicy agregacja jeszcze  nie działa :-( 

Zatem co mogę wywalczyć jak wypowiem umowę?

 

I może od razu zapytam kolegów pewnie się orientujecie posiadam też internet Elastyczny w Play z miesięcznym wypowiedzeniem. Czy jak wypowiem umowę mam szansę na przedłużenie umowy na jakiś  internet bez limitu LTE jako przedłużający?. Dodam że używam internetu jako domowego w zasięgu LTE więc paczki GB mnie nie interesują zależy mi tylko na LTE bez limitu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kończy mi się za miesiąc umowa na internet w CP obecnie 40GB i internet LTE bez limitu za 49zł na 24m co mogę dostać przy wypowiedzeniu umowy ze sprzętem lub bez sprzętu. Mam modem dlinka dwr116 i modem Huawei w sumie działa ok ale może przeszedłbym na sprzęt z aregacją łącza jeśli ceny będą rozsądne.

Bez sprzętu.

Pakiety od 40GB + LTE bez limitu za 19,99zł aż do 110GB + LTE bez limitu za 44,99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz. 19zł + no limit LTE mnie zadowala. To jest umowa na 24m ?

Na razie CP nie działa u mnie z agregacją, ale może jak założą w przyszłości to dokupię modem/router osobno.

 

Nie orientujesz się jak jest w Play czy mogę przejść z internetu "Elastycznego" na ofertę nolimit?  widzę że za 29zł mają dla przedłużających umowy no limit Huawei  B525 za 169zł lub B715 za 289zł lub B618 też za 289zł

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość podpisania umowy na krótszy okres.

 

W tej chwili najczęściej modernizują stacje do agregacji L2600+L1800.

Często odbywa się także rozbudowa ilości sektorów z 3x do 6x LTE1800.

Trwają przygotowania do refarmingu i uruchomienia L900 oraz L2100 ale kiedy to nastąpi nie wiem, na potrzeby L900 już wyłączono cześć pasma GSM.

Mimo wszystko gdy będziesz w przyszłości kupował sprzęt to wybieraj taki z agregacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wczoraj dzwonił do mnie DUK

 

Zaproponował Pakiet Familijny Max HD + Film HD+ Sport HD + Cinemax HD do tego pakiet eleven za 69,99

Umowa na 12/3.  Uśredniając to miesięcznie wychodzi 52,50 PLN.

Dodatkowo VOD w ramach 3 miesięcy gratis.

 

Ciekawa oferta ale założyliśmy sobie płacić max 50 zł ale przy umowie na 12 miesięcy nie da się za bardzo targować.

 

Czy da się wynegocjować umowę 15/5 jeszcze ? Czy tylko  jest 12/3 i 15/3 ??

 

Wypowiedzenie wysłane umowa kończy się 7 października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wczoraj dzwonił do mnie DUK

 

Zaproponował Pakiet Familijny Max HD + Film HD+ Sport HD + Cinemax HD do tego pakiet eleven za 69,99

Umowa na 12/3. Uśredniając to miesięcznie wychodzi 52,50 PLN.

Dodatkowo VOD w ramach 3 miesięcy gratis.

 

Ciekawa oferta ale założyliśmy sobie płacić max 50 zł ale przy umowie na 12 miesięcy nie da się za bardzo targować.

 

Czy da się wynegocjować umowę 15/5 jeszcze ? Czy tylko jest 12/3 i 15/3 ??

 

Wypowiedzenie wysłane umowa kończy się 7 października.

Jak to dobrze rozegrasz, to po opłaceniu trzech rachunków znowu będziesz miał gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...