Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 6 grudnia 2017 roku konczy mi sie umowa z Polsatem 15/5 Familijny Max HD + Sport + Cinemax + Film + MR x1 za 74,99/msc.

Chcialem podpisac nowa umowe przy okazji wziac Evobox'a, jednoczesnie wymienic antene. Aktualnie posiadam antene od Cyfrowego Polsatu 60cm od poczatku przygody z Polsatem ok. 2006-2007.

Chce wymienic, gdyz przy kazdym pogorszeniu pogody jest problem z przerywanie sygnalu.

- Pytanie, czy warto wziac antene od Polsatu, czy zakupic samemu?

- Jaka srednica?

- Czy biorac ten sam pakiet z Evobox jest szansa na ta sama cene 74,99, czy bede musial doplacic te 5zl czyli 80zl za msc?

 

Dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz już przedłużyć umowę na 15 miesięcy, w tym będzie jeden miesiąc gratis. Aktyywacja Evobox, to 49zł.

Familjny Max HD + Fim HD + Sport HD + Cinemax HD kosztuje 59,99zł + 10zł Multiroom HD + 5zł czynsz za Evobox.

CP najmniejsze czasze jakie sprzedawał, to 70cm i obecnie w zestawie z konwerterem Unicable do Evoboxa taki zestaw kosztuje 129zl i chociażby dla samego konwertera warto go brać.

Skoro samo pogorszonie się pogody kończy się problemami z odbiorem, to Twoja antena wymaga korekty ustawienia. Albo cierpliwie sam to popawisz po podmianie konwertera na Unicable, albo wezwij prawdziwego fachowca (w APS-ach nie zawsze takich niestety trafisz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczów.

Mam kilka pytań dotyczących mojej umowy w CP, na które nie znalazłem na poprzednich stronach odpowiedzi.

Mam w CP umowę na pakiet Premium MAX z multiroomem już bez pakietu VOD. Oczywiście mam też CP GO, ON THE GO oraz HBO GO. Pakiet za 99zł + 5zł za multiroom. Umowa podpisana 25.08.2016 na 12 miesięcy z czego 5 darmowych. Dekoder główny to PVR HD 7000 a do multiroomu HD 5500s.Wydaje mi się, że już przespałem czas w którym mogłem złożyć wypowiedzenie tak bym mógł mieć nową umowę z jak największa liczbą darmowych miesięcy. W sumie to interesuje mnie taki sam pakiet jak mam. Moje pytania:

Co w chwili obecnej można uzyskać po złożeniu wypowiedzenia?

Jakie są możliwości odnośnie długości umowy oraz liczby darmowych miesięcy zarówno jeśli chodzi o abonament jak i multiroom?

Czy jest możliwość wymiany np dekodera HD5500s z multiroomu na EVOBOXA i przesunięciu obecnego głównego dekodera PVR HD7000 na multiroom? Jakie w ogóle są możliwości jeśli chodzi o wymianę dekoderów na evoboxa? Dodam, że w chwili obecnej mam jakieś problemy z PVR HD7000, a mianowicie np na TVP Sport HD bardzo zacina mi się obraz mimo, że sygnał jest OK (jakość i siła). To samo dzieje się na HBO 2 HD i HBO 3 HD.Na innych kanałach wszystko jest OK. Czy może to być wina dekodera?Jeśli tak to czy w takiej sytuacji mogę go wymienić np na EVOBOXA?

Czy ktoś orientuje się czy warto wziąć pod uwagę zakup konwertera unicable oraz nowej czasy? Mam w tej chwili konwerter octa i niestety nie bardzo mogę z niego zrezygnować. Czy można dołożyć do niego konwerter Unicable np na uchwyt od "zeza" i czy będzie to działało? Moja czasza to bodajże 80 cm.

Tak na przyszłość mógłby mi ktoś wytłumaczyć zależności kiedy można składać wypowiedzenia po opłaceniu ileś tam rachunków następujących po darmowych miesiącach, tak by można było przedłużać umowy z kolejnymi darmowymi miesiącami?

Czy ma ktoś wzór takiego wypowiedzenia? Czy wystarczy napisać, że rezygnuję z usług CP z końcem okresu oznaczonego umowy/ z końcem umowy?

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon do DUK z pytaniem, czy wpłynęło wypowiedzenie. Odpowiedź twierdząca ze strony Pani konsultantki. Wyraziłem chęć przejścia na Premium Max, początkowo zaproponowała mi umowę 24/6 z komentarzem: "Pan, jako stały klient otrzyma u nas krótszą umowę". :D Twardo obstawałem przy jak najkrótszej umowie, po rozmowach z kierownikiem możliwe było 12/3, z czego jestem zadowolony. :)

 

Niestety, muszę wymienić dekoder PVR HD 7000 na inny, bez dysku. To jedyny minus tego przedłużenia umowy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nie da rady.

 

Myślę, że da radę. Jeden z kolegów tutaj odkupił ode mnie moduł z Darmowym HD, złożył wypowiedzenie i otrzymał ofertę na Rodzinny HD za 4,90 zł.

Edytowane przez Barti
Cytując czyiś post, cytujemy tylko ten fragment, do którego odnosimy się w swoim poście. W takiej sytuacji nie ma potrzeby cytowania całego postu. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...