Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

 

czy obecnie na przedłużenie umowy Familiny MX HD + Film HD +Sport HD+ CinemaxHD +HBO HD +Elevent sport HD+ HBO GO+ON THE GO 

za 99,99 zł miesięcznie to dużo opłaca się to brać. W tym nie ma VOD ale i tak nie korzystam. 

 

Do tego wymiana dekoder evobox pvr bez opłaty czynszowej. 

 

Proszę o odpowiedz zostało mi 4,5 miesiaca do końca umowy i nie wiem czy czekać i zerwać umowę zejść za abonamentem czy podpisywać anex i cieszyć się nowym sprzętem. 

Edytowane przez Zakrza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć napisałeś to dość chaotycznie to odpowiem Ci że to co wymieniłeś to jest pakiet Premium Max,

Czy się opłaca? to zależy co się ogląda a także jak się z czegoś zrezygnuje to i czy w ogóle się zaoszczędzi, ja podniosłem swój pakiet do "maxa" praktycznie z oszczędności bo tak wytargowałem że mam też multiroom za fre a gdybym nieco zaoszczędził na opłacie to wychodziło by że zaoszczędzę 5 zł,ale nie będę miał pakietu Elevan,pochlastać to bym się za niego nie dał,ale za piątaka nie wziąć to było by już barbarzyństwem ;)

Jeśli przejdziesz na Evobox to obligatoryjnie umowa 15/3 (chyba że dasz się naciągnąć na dłuższą) do końca masz 4,5 miecha to już masz dość mocną pozycję przetargową,przelicz to sobie i podejmij decyzję,ale w/g mnie to się opłaca, szczególnie jak się drugi dekoder ma za friko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :smile:  

Aktualnie posiadam: 1.TV Polsat Pakiet Familijny HD-39.90 - umowa kończy się w grudniu tego roku (dekoder HD3000);

                                 2. Telefon MIX Plus - doładowanie 30 zł. - umowa się zakończyła ( komplet doładowań);

                                 3. Internet  Play 4G LTE-59.50 - umowa do 07.marzec 2017r.;

Czy z tego dałoby się wybrać coś ciekawego w przybliżonej cenie ( w ramach np.SmartDom) z dekoderem z możliwością nagrywania?Możliwe,że internet na chwilę obecną odpada,więc może chociaż pierwsze dwa punkty? Dziękuję za odpowiedzi  :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mam teraz 5mcy darmowego abonamentu to wykupyjac cp go bede placil tylko za cp go?

Jaka jest obecnie cena za cp go?

Z tego mozna zrezygnowac w kazdej chwili?

Nie mozna tylko przy przedluzaniu umowy.

Myslalem ze mozna to kupic w postaci pakietu typu hbo..

To zle myslales, mogles spytac.

Witam :smile:  

Aktualnie posiadam: 1.TV Polsat Pakiet Familijny HD-39.90 - umowa kończy się w grudniu tego roku (dekoder HD3000);

                                 2. Telefon MIX Plus - doładowanie 30 zł. - umowa się zakończyła ( komplet doładowań);

                                 3. Internet  Play 4G LTE-59.50 - umowa do 07.marzec 2017r.;

Czy z tego dałoby się wybrać coś ciekawego w przybliżonej cenie ( w ramach np.SmartDom) z dekoderem z możliwością nagrywania?Możliwe,że internet na chwilę obecną odpada,więc może chociaż pierwsze dwa punkty? Dziękuję za odpowiedzi  :curious:

 

@1.

39,90 to pakiet od ktorego kazdy dekoder z nagrywaniem bedzie wymagac oplaty czynszowej.

10zl za evoboxa, bodajze 5zl za sagema(ale byc moze i tez 10zl).

Co do oferty jaka moze byc na TV, to byla opisywana 123821942813123 razy w tym temacie, polecam przejrzec 30 ostatnich stron a wszystko bedzie wiadome.

Tylko z tym może być problem, bo to jest umowa uprawniająca do zniżek w Smartdom..

No wiec stracisz smartdom, proste.

Edytowane przez kyczniker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu Ty dalej uwazasz w ten sposob.

Tak samo moze powiedziec kazdy uzytkownik dawnego smartdomu, ktory na P3 ma rabat 48,90.

To jest podzial na lepszych i gorszych, on ma 48,90 a ja tylko 20zl.

 

Nikt Ci nie broni wziac umowy nowej i miec evoboxa. Różnicą jest możliwość posiadania czegoś a niemożność.

Niemożnością jest posiadanie smartdomu ktory da 48,90, a możliwością jest posiadanie evoboxa, bo mozesz przecież wziac nowa umowe.

;)


Aha... i polecam wszystkim korzystac poki mozecie z "usuwania" starych miesiecy bo beda zmiany w CP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć korzystam z oferty smartdomowej internet za 59,99 telewizja rabat 50%=49,99. Czy przy przedłużeniu umowy na telewizję i internet muszą być zawierane na 24 miesiące???

Czy oferta smart dom dotyczy tylko umów 24 miesięcznych????

Czy istnieje możliwość przedłużenia internetu na 24 miesiące jako produkt główny a telewizji w promocji np. 15/5 lub 12/5 i nadal korzystać z smartdomu.

Jeśli ktoś się orientuje, proszę o info w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć napisałeś to dość chaotycznie to odpowiem Ci że to co wymieniłeś to jest pakiet Premium Max,

Czy się opłaca? to zależy co się ogląda a także jak się z czegoś zrezygnuje to i czy w ogóle się zaoszczędzi, ja podniosłem swój pakiet do "maxa" praktycznie z oszczędności bo tak wytargowałem że mam też multiroom za fre a gdybym nieco zaoszczędził na opłacie to wychodziło by że zaoszczędzę 5 zł,ale nie będę miał pakietu Elevan,pochlastać to bym się za niego nie dał,ale za piątaka nie wziąć to było by już barbarzyństwem ;)

Jeśli przejdziesz na Evobox to obligatoryjnie umowa 15/3 (chyba że dasz się naciągnąć na dłuższą) do końca masz 4,5 miecha to już masz dość mocną pozycję przetargową,przelicz to sobie i podejmij decyzję,ale w/g mnie to się opłaca, szczególnie jak się drugi dekoder ma za friko.

Hej 

 

Pytałem z umowa nie chcą zejść nowa ma skasować te 4,5 miesiaca i ma być na 29 miesięcy. Dodatkowo dają w promocji talerz z nowym konwerterem za 120 zł.

W sumie po przeanalizowaniu konkurencji za 99,90 w Polsacie mam najlepsze warunki. Tylko tyle czasu mnie odrzuca trochę. I nie wiem czy jeszcze się z nimi potargować czekając do końca umowy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dziś byłem w stacjonarnym punkcie i wyrwałem to, co mi oferowali, tylko na 15 miesięcy.

Właśnie odpaliłem Evoboxa i czekam na uprawnienia. 

Dziękuje serdecznie za pomoc. 

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...