Skocz do zawartości

Prawa do transmisji sportowych


adrian 18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio pisałem w tej sprawie na fb, ze członkiem redakcji sportowej nc+

Priorytetem ma być ekstraklasa według ich informacji wyniki właśnie przetargu na nasza ligę będą znane pod koniec Stycznia.

Jeśli chodzi o kolejne inne ligi to na wszystko mają czas i do końca lipca mają się wyrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Jeżeli nc+ kupi Ekstraklasę to przypuszczam, że Primera Division zostanie u nich. Fajnie jakby była też Seria A ale to dla mnie mniej ważne. Cóż zagrożenia zbyt dużego ze strony konkurencji raczej nie ma, bo nie sądzę żeby Polsat się pchał w piłkę. Oni znają się na siatkówce i niech tym się zajmują. Dla mnie najważniejsze jest Liga Mistrzów Ligi Hiszpańska, Angielska i Niemiecka. Więc byłoby fajnie jakby to zostało w nc+. Cóż jeżeli nie pojawi się jakiś FOX SPORT czy inny nowy kanał sportowy to myślę, że powinno być dobrze i piłka pozostanie tam gdzie jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bez różnicy, kto będzie pokazywał F1. Jednakże jest to produkt kojarzony z Polsatem, więc dobrze byłoby, gdyby pozostał na ich antenach. W dodatku mogłaby powrócić LM w ręczną, albo LE. Ewentualnie mogliby wziąć też Serie A, ale nie sądzę, żeby Polsat zakupił aż tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z F1 wyglądała śmiesznie, bo początkowo CP mił ją za darmo bo nikt tego nie chciał. Leciała spokojnie na TV4. Przyszedł Kubica, zaczął jeździć odnosić jakieś sukcesy, powstał bum na Kubicomanie, przenieśli transmisję to Polsattu. Potem wykupili prawa już za gotówkę. Były to prawa znoszące złote wielkie jaka Polsatowi.

Był następny przetarg, gdzie Polsat przebił nSport gigantyczną sumą, 2 tygodnie później Kubica miał wypadek i... klops. Oglądalność F1 spadła, duży % kibiców przestała oglądać F1 ze względu na Roberta i im się to nie opłacało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...