Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam umowę do końca listopada Extra+8C z Pace 500GB za free bez MR. Czy mogę teraz w punkcie dobrać MR z drugim dekoderem oraz czy jest szansa że dostanę ten MR za free oraz HBO na 6 m-cy przy przedłużeniu umowy na Extra+6C za 69,9zł? 

 

Będziesz musiał wymienić swój dekoder na WiFi BOX.

Dojdą Ci dopłaty za MR. 10zł przez pierwsze 12miechów a później 15zł przez kolejne 12 miesięcy.

+

69,99 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mamy przełom - oferta z prezentami (ceny też wyglądają na trochę lepsze)

 

tu jest to najlepiej opisane:

 

https://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=73535

 

a ja mam umowę do grudnia i miałem nie przedłużać, ale teraz przemyślę

nie wyjaśnili tylko promocji 40gb od orange co miesiąc przez rok free (to wiadomo) a co potem za ile i na ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tam napisane, że dla obecnych również. Ale ja i tak nie rozumiem tej oferty:

  • pakiet Comfort+ CANAL+ ze 104 kanałami, w tym 45 w HD za cenę 39,90 zł, z 8 kanałami CANAL+ w prezencie do 3 miesięcy,
  • pakiet Extra+ CANAL+ ze 139 kanałami, w tym aż 63 w HD za 59,90 zł miesięcznie i paczką CANAL+ w prezencie do 4 miesięcy,
  • pakiet Superpremium+ ze 144 kanałami, w tym 68 kanałami w HD, w cenie 89,90 zł za miesiąc
    i kanałami CANAL+ w prezencie aż do 5 miesięcy.

 

 

Gdzie jest regulamin tej promocji, bo znaleźć nie mogę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz musiał wymienić swój dekoder na WiFi BOX.

Dojdą Ci dopłaty za MR. 10zł przez pierwsze 12miechów a później 15zł przez kolejne 12 miesięcy.

+

69,99

Jaki WiFibox? WiFboxa dostanie jako dodatkowy, a główny pewnie P.box... Oczywiście z aktywacją i dzierżawą miesięczną. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHYBA MAMY PRZEŁOM - OFERTA Z PREZENTAMI (CENY TEŻ WYGLADAJĄ NA TROCHĘ LEPSZE)

 

nie rozśmieszaj mnie proszę, nie ten dział.

A nawet gdyby było i dla obecnych abo to czytam to:

 

-pakiet Extra+ CANAL+ ze 139 kanałami, w tym aż 63 w HD za 59,90 zł miesięcznie i paczką CANAL+ w prezencie do 4 miesięcy

 

czyli jak rozumiem Extra+ kosztuje i tak 59,90 i z łaski dają ci C+ na 4 miechy niby gratis hahahahhahaha, a gdzie jest cena po 4 miesiącach? 99 zł czy może 109 zł?

Parodia o ile rozumiem dobrze ten bełkot

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dziś składałem wypowiedzenie w punkcie nc+.Umowa do końca stycznia 2016.Popularny łamaniec za 53,27 z c+.Oferty jak dla nowych oraz jedna taka:umowa 18 miesięcy,pakiet extra+HBO +8c+ na 3miesiące za 59,90 (C+ gratis) kolejne 3 miesiące 59,90 (bez C+ lub opłata za nie 40zł) a od 6 miesiąca 69,90 (jak chcesz C+ to 40zł dodatkowo).Oferta jeszcze dostępna ale mogą ją wyłączyć nie wiadomo kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tutaj ktoś mówił to jest promo na Man packa  10zł ale ile miesięcy. Ja mam w 4 literach te ich promo  czy to miesiąc czy to 6  za free danego pakietu. Albo wcale albo na całą umowę.  Warto dodać że ten Man pack jest stale w promocji za 0zł   na miesiąc  i nadal nie rozumiem na jakiej zasadzie to można zamówić  bo  obok napisane druga opcja 15zł na 6 mscy.    A ten pack to nie wiadomo jak długo będzie dostepny czy Sport Klub zostanie co z H2 HD  itd.

 

Zgodnie z opisem poniżej za 0 zł masz tylko pierwszy miesiąc z 6 miesięcznego zobowiązania:

*opcja Man Pack w promocyjnej cenie, świadczona na zasadach określonych w „Warunkach Promocji Man Pack 0 zł 1 m i 15 zł 5 m dla Abonentów". Po upływie okresu gwarantowanego opłata za opcję Man Pack będzie wynosiła 15 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozśmieszaj mnie proszę, nie ten dział.

A nawet gdyby było i dla obecnych abo to czytam to:

 

-pakiet Extra+ CANAL+ ze 139 kanałami, w tym aż 63 w HD za 59,90 zł miesięcznie i paczką CANAL+ w prezencie do 4 miesięcy

 

czyli jak rozumiem Extra+ kosztuje i tak 59,90 i z łaski dają ci C+ na 4 miechy niby gratis hahahahhahaha, a gdzie jest cena po 4 miesiącach? 99 zł czy może 109 zł?

Parodia o ile rozumiem dobrze ten bełkot

Ja to rozumiem optymistycznie, ty pesymistycznie; tak jest to napisane, że faktycznie trudno wyczuć jak jest naprawdę. Poczekam, aż ktoś zadzwoni (mam umowę do grudnia i wtedy dokładnie wypytam). Podobnie niejasna jest też ta oferta z netem za darmo przez rok, odnośnik to regulaminu oferty, której za nic nie mogę znaleźć, więc poczekajmy na więcej szczegółów.

Wg twojej interpretacji to by wyszła jakaś spora podwyżka :-) A to byłaby już chyba (nie pierwsza) samobójcza oferta tej platformy

Edytowane przez prwsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wg twojej interpretacji to by wyszła jakaś spora podwyżka :-) A to byłaby już chyba (nie pierwsza) samobójcza oferta tej platformy

Powtarzam jak dobrze to rozumiem to jest jak [beep] abonentom w twarz śmiejąc sie przy tym.

Extra+ za 59 zł w świątecznej promocji lol

Żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam jak dobrze to rozumiem to jest jak [beep] abonentom w twarz śmiejąc sie przy tym.

Extra+ za 59 zł w świątecznej promocji lol

Żenada

Chyba jednak optymistyczniej, może są to uśrednione ceny za pakiet zawierające zniżkę, bo inaczej przecież be sensu byłoby superpremium, w którego podstawach są przecież kanały canal +, a nie że tylko kilka miesięcy są w tym canal+. To chyba jednak cena zawierająca zniżkę i to by można było nazwać promocją jeżeli extra+ z 8c+ byłoby za 59,90zł, ale zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mamy przełom - oferta z prezentami (ceny też wyglądają na trochę lepsze)

 

tu jest to najlepiej opisane:

 

https://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=73535

 

a ja mam umowę do grudnia i miałem nie przedłużać, ale teraz przemyślę

nie wyjaśnili tylko promocji 40gb od orange co miesiąc przez rok free (to wiadomo) a co potem za ile i na ile?

Jaki przełom? dziś składałem wypowiedzenie punkcie i przy okazji jedynie co zaproponowali to extra z 6c+ na 24m za 79,90. Przy krótszej umowie(12m)dziesięć złotych więcej za to samo.Jak na razie tragedia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ich promocję np. superpremium - które wziąłbym za 89 zł, bowiem teraz płacę więcej i go nie mam - czytam jednak tak, że po 5 miesiącach wskoczyłbym na 129 zł. Niestety obawiam się, że to jest jedyna możliwa według nich interpretacja.

 

Mnie proponują superpremium za 99,90 z multirumem na cameloenach z dwoma dekoderami Pace 500 PVR na 24 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zdałem oba dekodery i nie jestem już klientem nc+. Nie chcieli moich 60 zł/m - trudno. Ktoś inny, czyt. CP je zgarnie. Przy promocji w Plus Banku będę miał full pakiet razem z VOD i Ipla Mix za średnio 51,24zł/m. Lekki żal czułem gdyż kilka lat byłem ich klientem, ale na pewno nie będę przepłacał. Czuję się świetnie, że jednak zdecydowałem się zrezygnować. Pozdrawiam was i życzę powodzenia w negocjacjach choć szczerze mówiąc nie wygląda na to by oferty przedłużeniowe się poprawiły. 

  • Popieram 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się rozczulać nad tak drogą i chorą ofertą. nc liczy, że złapie kilkuset naiwaniaków, co da sporą kasę. I o to im chodzi.

Dlatego lepiej wziąć  mniej czyli comfort  6x  C+ i raptem jakiś bonus z dodatkowych i tyle  a reszta z CP.  Całośc może wyjdzie 100-120 ale wtedy jest prawie wszystko wlącznie z cinemaxami filmboxami  i  hbo  nie będzie raptem dostepi do MGM  Motowiji i Sportklubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...