Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ta oferta na święta to chodzi o to:
 

NAJLEPSZE PREZENTY NA CAŁY ROK W ŚWIĄTECZNEJ OFERCIE nc+

Platforma nc+ otwiera obfity worek z prezentami: nie trzeba czekać do Gwiazdki, można mieć je wszystkie już teraz i cieszyć się nimi o wiele dłużej niż trwają Święta. 8 kanałów premium z rodziny CANAL+ aż do 5 miesięcy w prezencie, Multiroom i Internet na cały rok bez opłat oraz tablet LG za 1 zł na start to główne atuty świątecznej oferty nc+. Świąteczna oferta promocyjna platformy nc+ startuje 12 listopada we wszystkich kanałach sprzedaży.

Dołączając do grona abonentów nc+ klienci mogą wybrać spośród szerokiego wachlarza prezentów te, które są dla nich najbardziej interesujące lub wziąć wszystkie:
Miłośnicy najlepszego kina i wielkich wydarzeń sportowych mogą otrzymać kwintesencję tego, co w telewizji najlepsze, czyli pełną rodzinę 8 kanałów CANAL+ w prezencie, w zależności od wybranego pakietu od 2 aż do 5 miesięcy.
Usługa Multiroom bez opłat na okres 12 miesięcy dla tych widzów, którzy chcą cieszyć się bogactwem oferty nc+ wraz z innymi domownikami. Multiroom umożliwia oglądanie różnych kanałów w tym samych czasie, dzięki czemu kompromisy nie będą potrzebne.
Zwolennicy ofert łączonych mogą wybrać Internet mobilny od ORANGE - w prezencie na gwiazdkę aż 40 GB danych miesięcznie za darmo przez cały rok.
Ponadto abonenci, którzy są fanami multimedialnych rozwiązań będą mogli otrzymać tablet LG G PAD 8.0 z 8-calowym wyświetlaczem, za 1 zł na start.

„Zbliżające się Święta to najbardziej oczekiwany i magiczny czas w całym roku, niestety zawsze trwa krócej niż byśmy tego chcieli…ale nie w nc+! Przygotowaliśmy dla naszych klientów nie tylko najlepszą ofertę telewizyjną, ale i atrakcyjne podarunki, którymi będą mogli się cieszyć nawet przez cały rok” – powiedział Artur Przybysz wiceprezes ds. sprzedaży platformy nc+.

Prezent w postaci rodziny 8 kanałów CANAL+ na okres do 2 miesięcy otrzymają klienci, którzy wybiorą pakiet Extra+ w cenie 59,90 zł miesięcznie, zawierający 131 kanałów, w tym 55 kanałów w jakości HD.
Abonenci, którzy od razu podejmą decyzję, że chcą mieć wszystkie kanały CANAL+ w swoim pakiecie przez cały okres trwania umowy, mogą otrzymać je w prezencie odpowiednio na okres od 3 do 5 miesięcy w zależności od tego który spośród pakietów objętych promocją wybiorą:
pakiet Comfort+ CANAL+ ze 104 kanałami, w tym 45 w HD za cenę 39,90 zł, z 8 kanałami CANAL+ w prezencie do 3 miesięcy,
pakiet Extra+ CANAL+ ze 139 kanałami, w tym aż 63 w HD za 59,90 zł miesięcznie i paczką CANAL+ w prezencie do 4 miesięcy,
pakiet Superpremium+ ze 144 kanałami, w tym 68 kanałami w HD, w cenie 89,90 zł za miesiąc
i kanałami CANAL+ w prezencie aż do 5 miesięcy.
Abonenci wszystkich wymienionych pakietów mogą otrzymać także Multiroom i 40 GB Internetu do wykorzystania miesięcznie, na cały rok bez dodatkowych opłat.

Oprócz tego klienci mogą wybrać jedną z promocji z tabletem za 1 zł na start. To nowoczesne urządzenie firmy LG z 8 – calowym wyświetlaczem IPS i wbudowanym modemem LTE, posiada procesor 1,2 Ghz i pamięć 16 GB. Promocja z tabletem jest dostępna w pakietach Extra+ i Extra+ CANAL+ w cenach już od 79,90 zł miesięcznie. Umowa podpisywana jest na 24 miesiące.

Wszystkie prezenty są dostępne również dla obecnych abonentów, którzy w okresie świątecznym zdecydują się na przedłużenie umowy z nc+. Z okazji Gwiazdki platforma nc+ ma jeszcze jeden wyjątkowy prezent dla wszystkich abonentów. Jest nim Świąteczna Kolekcja Hitów, czyli wybór filmów polskiego i światowego kina, dostępnych bezpłatnie dla wszystkich abonentów, bez względu na posiadany pakiet. W te święta miłośnicy dobrych filmów nie będą skazani na oglądanie typowo świątecznych, powtarzanych co roku filmów. Świąteczna Kolekcja Hitów gwarantuje rozrywkę na wysokim poziomie, różnorodność gatunków i obecność gwiazd. Wśród 20 tytułów znajdą się głośne, polskie produkcje, m.in.: „Jesteś bogiem”, „Obława”, „Pod mocnym aniołem” czy „W ciemności”.
Z bogactwa zagranicznych tytułów warto wymienić takie perełki jak: „Idealne matki”, „Idy marcowe”, „Jak zostać królem” czy „Dwa dni w Paryżu”. Kolekcja będzie dostępna od 10 listopada 2015 r. do 31 stycznia 2016 r. w nc+ go TV oraz w nowym nc+ GO.

Świąteczna oferta platformy nc+ startuje 12 listopada we wszystkich kanałach sprzedaży.

Edytowane przez Mr. Orbita
Proszę podawać źródło informacji, nie swoje treści umieszczać w cytacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

otrzymałem dzisiaj telefon z DUK, że umowa się kończy, że to, że tamto,blabla. Mam stary pakiet Start+ jeszcze z czasów Cyfry+, obecnie płacę 9,90. Pani konsultantka proponuje mi Comfort+ za 24,90,lecz odmawiam. Jak myślicie, uda mi się coś ugrać? Z tv mało korzystam, a maksymalnie chcę 20zł miesięcznie przeznaczać na to. Proszę o opinie bardziej doświadczonych kolegów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy telefon z DUK- standard Extra z 6 C+ za 69+ Eleven za 7,95 na rok+ HBO na 6 miesięcy gratis, potem 25 zł. Pani usiłowała mnie przekonać jaka to świetna oferta :). Najdziwniejsze jest to, że jako klient Eurobanku nie mam żadnych zniżek. Pani twierdziła, że to tylko dla nowych klientów nc+. Tu się lekko zdziwiłem.

Mógłbyś spróbować z cesją umowy na kogoś bliskiego i założyć nowe konto w Eurobanku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdziwniejsze jest to, że jako klient Eurobanku nie mam żadnych zniżek. Pani twierdziła, że to tylko dla nowych klientów nc+. Tu się lekko zdziwiłem.

Nie do końca rozumiem ten tekst. Z promocji może skorzystać osoba, która spełni łącznie poniższe warunki:

 

a) w momencie przystąpienia do Akcji promocyjnej nie jest posiadaczem lub współposiadaczem konta dla osób fizycznych prowadzonego przez Bank,

b ) posiada zawartą z ITI Neovision umowę o świadczenie usług telewizji cyfrowej nc+,
c) w Okresie trwania Akcji promocyjnej prawidłowo i w sposób kompletny wypełni formularz zgłoszeniowy do udziału w Akcji promocyjnej podając w nim następujące dane: imię, nazwisko, pesel, numer telefonu kontaktowego, adres email oraz pięć pierwszych cyfr Numeru Abonenta nc+ w ramach zawartej z ITI Neovision umowy. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej www.eurobank.pl/ncplus oraz w Placówkach,
d) zawrze z Bankiem umowę Konta

Więc faktycznie skoro masz już konto w Eurobanku nie możesz skorzystać już z promocji, ale tekst, że to tylko dla nowych klientów nc+ nie jest prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż, dzisiaj kolejny telefon, nawet miła pani i przedłużyłem. Miałem do końca listopada, extra+,canalx8, hbo, cinemax, vod seriale i multiroom standard-cena 129zł. Będę miał- umowa na 15 miesięcy, extra+, C+6, hbo, multiroom standart, paczka filmbox na 6 miesięcy-opłata całość 109,90zł/m. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam, to ktoś ostatnio pisał o zmianach co do praw filmowych. Otóż pojawiła się nowa kolekcja Disney Movies on Demand za 15,00 zł/mies. Nie chce mi się szukać ale ktoś stracił ponoć prawa do Disney'a (chyba Spi przejęła) i proszę od razu nowa kolekcja. Jeszcze chwila i wszystkie studia będą dostepne jako kolekcja VOD.

Pojawiła się, co prawda dla nowych abo, oferta świąteczna. Ale ja bym bardzo chętnie się powoływał na te promocje również przy przedłużaniu umowy. Zresztą jak sugeruje redakcja SatKuriera ta oferta dotyczy również obecnych abo.

Edytowane przez Le0nGC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem ten tekst. Z promocji może skorzystać osoba, która spełni łącznie poniższe warunki:

 

Więc faktycznie skoro masz już konto w Eurobanku nie możesz skorzystać już z promocji, ale tekst, że to tylko dla nowych klientów nc+ nie jest prawdą.

Tak mi powiedziała pani przez telefon, po uprzedniej konsultacji kierownictwem. Absurdem jest to, że jako klient Eurobanku promocja mnie nie obejmuje. Takie działania prowokują do różnego rodzaju kombinacji. Czyli teraz powinienem rozwiązać umowę z bankiem i zawrzeć nową!? Bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pojawiła się, co prawda dla nowych abo, oferta świąteczna. Ale ja bym bardzo chętnie się powoływał na te promocje również przy przedłużaniu umowy. Zresztą jak sugeruje redakcja SatKuriera ta oferta dotyczy również obecnych abo.

poczekamy na opinię tych do których zadzwonią i ciekawe co usłyszą jak się powołają na świateczną niby promocję

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi powiedziała pani przez telefon, po uprzedniej konsultacji kierownictwem. Absurdem jest to, że jako klient Eurobanku promocja mnie nie obejmuje. Takie działania prowokują do różnego rodzaju kombinacji. Czyli teraz powinienem rozwiązać umowę z bankiem i zawrzeć nową!? Bez sensu.

Przykład z życia: Koniec umowy na internet z Netią. Rozmowy na temat przedłużenia skończyły się bardzo słabo. Rozwiązanie umowy. Podpisanie nowej na ten sam adres jednak inne nazwisko. Efekt: 6 miesięcy za free i zwiekszona prędkość przy takim samym abo. Podsumowując: niekiedy opłaca się rozwiązać i podpisać od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia promo z Eurobankiem, dobrze pokazuje bajzel jakim stała się nc+ i jeszcze większy [beep] jakim jest obecnie DUK....  Promo z Eurobankiem to jedna akcja dwóch firm skierowana do klientów tej drugiej firmy, tzn. będąc już klientem nc+ zakładasz konto w Eurobanku i tam pod pewnymi warunkami masz comiesięczny (na przestrzeni roku) zwrot 20zł na nowo założony rachunek (który nota bene w ramach tej promocji jest również bezpłatny przez rok), lub będąc już klientem Eurobanku zamawiasz jako nowy klient jakiś pakiet w nc+ i ....masz dla pewnych wybranych paczek typu superpremium bonifikatę, tyle tylko że nie mam pewności czy jest ona kwotowa, czy rzeczowa...tzn czy dostaje się zniżkę, czy włączają jakiś pakiet czy usługę bezpłatnie...

 

DUK ma mgliste pojęcie nie tylko o ofercie (powtarzają jedynie jak automaty dozwolone formułki), ale także o promo dla klientów Eurobanku chcących NOWĄ umowę z nc+. O ofertę dla abo nc+ a chcących obniżyć sobie rachunki zakładając konto w Eurobanku najlepiej pytać na infolini Eurobanku, ale tego w DUK już nie powiedzą bo przecież klient się rozłączy i nie podpisze umowy...a tymczasem to jedyna obecnie możliwość realnego obniżenia sobie kosztów nc+ i paradoksalnie to właśnie może jeszcze zatrzymać kilka osób w zwijającym się już biznesie.

 

Info dla tych którzy chcieliby coś ugrać (ew. spróbować coś ugrać na zasadzie zwijam starą umowę i podpisuję nową) będąc już klientem Eurobanku dowiedzą się więcej o promocji na infolini nc+, która po połączeniu, wita nas komunikatem: infolinia biznesowa (sic!) pod nr (22) 310 45 15.

 

Zobaczcie, przykład promocji którą nazywamy z Eurobankiem, dobitnie pokazuje, że nc+ pod tymi nowymi rządami to zjazd po równi pochyłej (zresztą wcześniej nie było lepiej), chaos, arogancja, byle jakość i chwyty jak z bazaru. Eurobank wchodząc we współpracę z nc+ liczył na jakiś walor promocyjny, współpraca miała być z pożytkiem dla obu podmiotów, tymczasem w nc+ wprowadzają jedynie ludzi w błąd i zniechęcają... jak z kimś takim współpracować?

Edytowane przez G_to_nieistotne
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mam konto w Eurobanku i nc+ i dla mnie nie ma żadnej promocji.

Tworząc ofertę NC+ i Eurobank wybrali sobie tzw. target. Widocznie Ty (ja także) nim nie jesteśmy. Proste i zrozumiałe. Możemy kląć i narzekać ale niczego nie zmienimy (oprócz banku i dostawcy SAT  :-) .

Edytowane przez Stef
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenujące jest to, ze ludzie mający mniemanie o właściwym postrzeganiu świata piszą bzdury.

Promo z bankiem to inicjatywa Eurobanku i chodzi im o powiększenie liczby JEGO kont klienckich. Niektóre banki za załozenie konta PŁACĄ. Taki numer robi teraz Eurobank. I tyle. Zakładasz NOWE masz bonus.

Żale stałych klientów EB sa doprawdy rozczulajace...bezmyślnością.

nc+ też z tej umowy COŚ wyciąga, ale to sprawa wtórna bo tylko użycza partnerowi bazę (zapewwne nie za darmo)  do której EB może skierować ofertę. A te 20 zł dokłada bank a nie nc+.

Edytowane przez bat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenujące jest to, ze ludzie mający mniemanie o właściwym postrzeganiu świata piszą bzdury.

Promo z bankiem to inicjatywa Eurobanku i chodzi im o powiększenie liczby JEGO kont klienckich. Niektóre banki za załozenie konta PŁACĄ. Taki numer robi teraz Eurobank. I tyle. Zakładasz NOWE masz bonus.

Żale stałych klientów EB sa doprawdy rozczulajace...bezmyślnością.

nc+ też z tej umowy COŚ wyciąga, ale to sprawa wtórna bo tylko użycza partnerowi bazę (zapewwne nie za darmo)  do której EB może skierować ofertę. A te 20 zł dokłada bank a nie nc+.

 

Sorki bat, ale chyba nie zrozumiałeś sensu mojego wpisu. Target, targetem, bonus bonusem, a wartość tego bonusu wartością tego bonusu, i ograniczenia promo jej ograniczeniami, ale....

 

Naprawdę to żenujący jest brak profesjonalizmu w nc+!  Nie potrafią nawet poprawnie zaprezentować oferty i dostępnych opcji, czy tak prezentuje się dobry wiarygodny i uczciwy partner? Nie, w ciągu kilku ostatnich miesięcy wszystko krzyczy, nawet sama nc+, nasz czas już minął bierz nogi za pas i wiej...

 

Stali klienci EB nie są ani rozczulający, ani bezmyślni, podobnie to wygląda w odniesieniu do klientów nc+, każdy po prostu chciałby mieć pełną informację o możliwych rozwiązaniach, a nie być traktowany jak przygłupawy petent - dawaj hajs i spier****j, a taką politykę obecnie realizuje pewna platforma satelitarna...

 

Myślę, że EB inaczej wyobrażał sobie współpracę z nc+.

Edytowane przez G_to_nieistotne
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A stały może zakupić Man Pack za 5zł ?

Z tego co tutaj ktoś mówił to jest promo na Man packa  10zł ale ile miesięcy. Ja mam w 4 literach te ich promo  czy to miesiąc czy to 6  za free danego pakietu. Albo wcale albo na całą umowę.  Warto dodać że ten Man pack jest stale w promocji za 0zł   na miesiąc  i nadal nie rozumiem na jakiej zasadzie to można zamówić  bo  obok napisane druga opcja 15zł na 6 mscy.    A ten pack to nie wiadomo jak długo będzie dostepny czy Sport Klub zostanie co z H2 HD  itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultantom NC+ byloby zdecydowanie latwiej przekonac klienta do abonamentu ktory chca klientowi sprzedac.

Wiekszosc z nas klientow walczy aby abonament obnizyc chociaz o te 10zl na miesiac. Gdyby komus w NC+ bardziej zalezalo to mobilizowalby konsultantow do informowania klientow i promocjach laczonych z Eurobankiem.

 

W sieciach komorkowych np PLUS jest promocja laczona z Plusbankiem. Podpisujesz nowa umowe/aneks?

Przez 6 miesiecy mozesz obnizyc swoj abonament AŻ o 50zl. Od 7 do 24 miasiaca o 20zl.

Jesli sprzedawcy to wykorzystuja to latwiej jest im sprzedac wyzszy abonament

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...