Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam to samo odczucie... kolega za bardzo broni nc+ a tak jak dobrze zauważyłeś, to ludzi którzy mają dobre oferty w granicach 50-60zł jest promilem całości... 

Zresztą kto im kazał schodzić tak nisko z pakietami ? Jak płaciłem po 70-80zł za canal nie narzekałem, ale skoro sami zaczęli rozdawać dodatki i obniżać ceny to kto by nie skorzystał?

Obecnie mam gruby pakiet za 54,90 i chyba nie dziwne, że takie osoby jak ja krew zalewa jak bez mrugnięcia oddają sport (tylko dla niego jestem w nc+) i nagle ceny podnoszą...w zamian za co ?

Filmy to dno od jakeigoś czasu, dołożenie kanału c+1 to kpina z klienta... no a kulminacja dopiero nadchodzi- co będzie z ligą angielską ?!

Warto jeszcze dodać że ich 'najlepszy' produkt został okrojony o 2 mecze live na rzecz Eurosportu

W dodatku na Eurosporcie komentatorzy po golu nie drą tak kopary jak Wolski czy Dębiński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem "szczęliwym" posiadaczem łamańca 5/10 (średnia 53) z końcem na 31.01.2016. Widząc co się dzieje już podjąłem decyzję. Poświęcę "sztandarowy produkt" czyli naszą kopaną. FamilijnyMAX+Film+Sport+Cinemax średnio za 22,50zł (smartdom) + 11zł Eleveny na Player.pl = razem 33,50 zł. Premier Ligue później i tak będzie w "11" A bez LM i LE da się żyć. Nie dam zarobić na sobie łosiom z NC+

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umowa w lipcu ostatniego dnia przedłużona extra plus 6 C + Cinemax na cala umowę plus Hbo na 6 miesięcy plus pace na całość za 0 zł. I mam pytanie potrzebuje multiroom za jaką kwotę mogę wyrwać ?

Na dzień dobry wymienisz sprzęt. Aktywacja dekodera głównego, dodatkowegoi opłata miesięczna za MR. Prawdopodobnie nie dostaniesz zniżki. Cennik na stonie nc. Możesz zadzwonić też i zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem "szczęliwym" posiadaczem łamańca 5/10 (średnia 53) z końcem na 31.01.2016. Widząc co się dzieje już podjąłem decyzję. Poświęcę "sztandarowy produkt" czyli naszą kopaną. FamilijnyMAX+Film+Sport+Cinemax średnio za 22,50zł (smartdom) + 11zł Eleveny na Player.pl = razem 33,50 zł. Premier Ligue później i tak będzie w "11" A bez LM i LE da się żyć. Nie dam zarobić na sobie łosiom z NC+

Odważna teoria na dzień dzisiejszy z ligą angielską- co zrobisz jak jednak nc+ kupi prawa ? Dodatkowo eleveny jakościowo na player.pl nie powalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Obecnie posiadam dekoder Pace PVR 500GB.

 

Czy jest opcja że ten dekoder wykorzystam do Multiroom, jeżeli bym podłączył ten dekoder kablem do routera wifi ? 

Aktualnie proponują mi pakiet +opłata za multiroom 10zł pierwsze 12 miechów a później 15zł.

 

Jako matka lub na drugim tv ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również przedłużyłem

 

Umowa na 15 m-cy plus HBO i Hustler, za 59,90. 7 lat miałem C+ teraz nie mam od dwóch dni, po kliknięciu w mailu akceptowania nowej umowy, dosłownie 3 godziny i już nowa opcja, zobaczymy co będzie za 15 miechów.

Edytowane przez Mr. Orbita
Pisownia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem "szczęliwym" posiadaczem łamańca 5/10 (średnia 53) z końcem na 31.01.2016. Widząc co się dzieje już podjąłem decyzję. Poświęcę "sztandarowy produkt" czyli naszą kopaną. FamilijnyMAX+Film+Sport+Cinemax średnio za 22,50zł (smartdom) + 11zł Eleveny na Player.pl = razem 33,50 zł. Premier Ligue później i tak będzie w "11" A bez LM i LE da się żyć. Nie dam zarobić na sobie łosiom z NC+

 

...i ja prawdopodobnie pójdę ta drogą jeżeli do końca stycznia nic się nie zmieni... :-)

Nie rozumiem, po co te wyzwiska, nie podobają Ci się usługi nc+ to nie kupuj. Dla mnie na przykład oferta (jak i obsługa klienta) w Cyfrowym Polsacie pozostawia wiele do życzenia, ale wolę konstruktywną krytykę niż wyzywanie od "dziadów".

 

Oferta i obsługa klienta w nc+ bardzo mi się podoba. Nie podoba mi się cena(!) w porównaniu do konkurencji ale też i w stosunku do cen z przed 15 miesięcy... Toż to rozbój w biały dzień... Co takiego usprawiedliwia około 80% podwyżkę...??? ...Zaznaczę tylko, że nie jestem kibicem. Chętnie bym został w nc+ ale zwyczajnie mam wrażenie, że ktoś próbuje mnie naciągnąć... 

Edytowane przez Koprywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie posiadam dekoder Pace PVR 500GB.

 

Czy jest opcja że ten dekoder wykorzystam do Multiroom, jeżeli bym podłączył ten dekoder kablem do routera wifi ?

Aktualnie proponują mi pakiet +opłata za multiroom 10zł pierwsze 12 miechów a później 15zł.

 

Jako matka lub na drugim tv ??

Szkoda, że nie powiedzieli Ci, że Pejsa będziesz musiał zdać i wziąć P.box. z opłatą aktywacyjną + druga aktywacja na dekoder do MR. Chyba, że będą dobroduszni i aktywują za free... choć w to wątpię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtas777@A mnie to guzik obchodzi czy będziesz w nc+ czy nie.Twoje frustracje nie są tematem tego działu i Twoja twórczość szybko znajdzie się w koszu.

A mnie guzik obchodzisz Ty i mało mnie interesuje co się znajdzie w koszu. 90% postów z tego tematu powinna być w koszu.

 

Jedno pytanie: jak wyglądają negocjacje w przypadku rezygnacji z wielu dodatkowych opcji ? Z tego co mam w sygnaturce chcę zostawić jedynie Comfort+ i MR; paczkę C+ MOŻE ale tylko wtedy jeśli nc+ nadal będzie miało w ofercie Ligę Angielską.

I może jak cenowo to wygląda ?

Z C+ umowa na 24 miesiące a ligi angielskiej może nie być od przyszłego sezonu na C+. Negocjacji to w zasadzie teraz nie ma po prostu coś Ci proponują i albo bierzesz albo nie Teraz proponują np. extra+ do tego 6×C+ za 69,90 Edytowane przez wojtas777
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem "szczęliwym" posiadaczem łamańca 5/10 (średnia 53) z końcem na 31.01.2016. Widząc co się dzieje już podjąłem decyzję. Poświęcę "sztandarowy produkt" czyli naszą kopaną. FamilijnyMAX+Film+Sport+Cinemax średnio za 22,50zł (smartdom) + 11zł Eleveny na Player.pl = razem 33,50 zł. Premier Ligue później i tak będzie w "11" A bez LM i LE da się żyć. Nie dam zarobić na sobie łosiom z NC+

 

 

NBA też miało być w Eleven.- Huehuehue :P ...Oj znawcy znawcy nadajecie się tutaj wszyscy do tarcia chrzanu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Umowa do 31.10.15, wypowiedzenie złożone (2 krotnie)

Było:

Comfort+Opcje dodatkowe:Najem ultraBOX+,MULTIROOM STANDARD,Multi+,EXTRA+,History HD,Premium Sport &Film - za ok. 82/mc (umowa na 15mcy, hbo 6 mcy 0 zł)

Klepnięte:

Extra+ Canal+ x8, MR STD (2xCameleon), najem Pace PVR, HBO 6 mcy 0 zł, Filmbox (chyba do końca roku w promocji 0 zł - tu muszę dokładniej doczytać) - 84/mc, umowa 24

- inaczej się nie da, nie ma, skończyło się i takie tam gadki ...

Po akceptacji, na koncie abonenckim pojawiła się promocja na hbo go i nc+go - 2 mce 0 zł (poza tym inne standardowe w tym 11 za 7,95/12).

Mama, na którą jest umowa, nie miała już siły z nimi się dochodzić, czy też biegać do punktu z wypowiedzeniami, gadki o długości umowy nie mają dla nich żadnego znaczenia. Wielkim bonusem ma być MR na 2 karty - co też potwierdzam - to jest jedyny pozytyw tej umowy. Jak skasują kameleony, to będzie to ostatnie przedłużenie.

Pozdrawiam walczących.

 

edit

poprawiłem 8 C+ i cene za 11.

Edytowane przez waldemarr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem z konsultantem dzisiaj w sprawie przedłużenia:

 

obecnie: extra+ 6 canal plus /79 zl/mc

oferta: to samo i umowa na 24 miesięcy

 

odmówiłem, powiedziałem że przedłużę z nimi tylko wtedy kiedy dadzą mi extra plus 6 canal plus za 69 zł/mc

konsultantka powiedziała że przekażę moje sugestie do innego biura, pozostaję czekać 

Edytowane przez Mihalek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...