Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@jerry2006

mam obecnie

Comfort+
Opcje dodatkowe:
Najem ultraBOX+
MULTIROOM STANDARD
Multi+
EXTRA+
History HD
Premium Sport &Film
82/MC.

było tragiczne przedłużenie ostatnio jak tu czytam co ludzie podostawali, ale co zrobić.

Teraz przysłali mailem ofertę Superpremium 6c+, MR (2 karty), najem Pace i H+H2 za 103/mc/12mcy do akceptacji. Wypowiedzenie wycofane w związku z tym.

Trochę dużo (chociażby odjęte sportklub i zest, -2 C+, do tego oferta programowa)

Ewentualnie zjadę w nowym rozdaniu do Extra i jakieś C+, a posiłkował się będę ewent jakąś promocją dla abonentów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@waldemarr3

Dokładnie jak pisze @jerry2006 , masz czas, powstrzymaj się do samego końca. Za 1,5 miesiąca może się zmienić oferta cenowa. Wszak świeta idą i związane z tym obniżki lub promocje jak kto woli.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tacy co dostali samo gołe Extra+ za 44,90 zł? Jeśli tak to napiszcie proszę jaki pakiet mieliście wcześniej.

 

Dziś dzownił do mnie facet ze sławnego DUK, twierdził, że oni mogą wszystko, co bym chciał, No więc chciałbym extra+ za 44,90 zł.

No i niestety to "możemy wszystko" oznacza ofertę:

Extra+, mediabox - 64,90 zł

Extra+, HBO, mediabox - 69,90

Extra+, C+(6), mediabox - 84,90 zł

Każda umowa na 15 miesięcy.

 

Nie zgodziłem się oczywście. Facet twierdził, że dla każdego jest inna promocja, stąd dla mnie nie ma za 44,90 zł. Natomiast ofertę mam bardzo dobrą na Extra+ z HBO, bo taki pakiet miałem. Jeśli miałbym samo Extra+ to promocja byłaby 44,90 zł. Coś kręci.. :>

Aaa, i twierdził, że taka oferta pozostanie do 16 grudnia. Potem nastąpi zmiana cen :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli "goły" pakiet Extra+ (bez Canal+) chcą wcisnąć za 64,90 zł to jest jakaś żenada, przecież na ich stronie cena wyjściowa dla nowych klientów to jest 59,90 zł. Ja wiem, że pewnie chodzi o multiroom i dzieżawę dekodera, ale nadal uważam to za kpinę, jeśli to jest propozycja dla stałych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem te opcje

 

Multi+,EXTRA+,Premium Sport &Film,HBO,CANAL+ VOD, 

 

w łamańcu 5x0 10x 79,90 wychodziło po 54 zeta na miesiąc jak nie uda się utrzymać tego pakietu w tej cenie to zmykam do CP w smart dom jest premium za 44 zeta miesięcznie - bez piłki da się żyć ;) 

Aha umowa kończy się 31 stycznia wypowiedzenie wysłane , potwierdzenie e-mailem że dotarło i zarejestrowane w systemie .

Czekam co się wydarzy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań:

 

1. Jak wygląda kwestia Sportklubu? Nie mogę nigdzie na stronie ncplus znaleźć tego kanału na liście dostępnych. Ewentualnie jak i w którym pakiecie można go dodać?
2. NC+ GO - kiedyś szumnie to reklamowali, obecnie nie ma na wierzchu informacji na ten temat - dodawane jest standardowo do każdego pakietu czy trzeba uiszczać dodatkowe opłaty.

3. Jak w pytaniu 2., ale kwestia NET VOD
4. Finalne pytanie. 

 

Interesuje mnie:
Pełen pakiet ( :cool: C+
Multi+ (z nSport+)
nc+go tv
net+ vod
(szczerze mówiąc, nie wiem po co to jest, ale z tego co pamiętam bez tego nie można uruchomić nc+ go)
Multiroom (2 dekodery)
wynajem dekodera Mediabox (tę opłatę chętnie bym obciął, bo to niezły haracz)

nie ukrywam, że najlepszym bazowym pakietem byłby dla mnie Start+, tyle że tam nie ma wśród kanałów Multi+ nie ma nSport+ i pytanie czy da się w tym pakiecie to jakoś uzyskać.

Zatem - za jaką najmniejszą kwotę mogę to dostać? Oczywiście liczę się z tym, że teraz sytuacją mocno mogą zachwiać przed chwilą dodane kanały Eleven i Eleven Sports

z góry dzięki za odpowiedzi, czytam ten dział, ale już mam mętlik w głowie od wszystkich konfiguracji pakietów i różnorodności cen...

EDIT: dwie karty = dwa dekodery, faktycznie :)

Edytowane przez Areczan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj to 69zeta?            bo to będzie   Comfort  + Canal+   bez HBO.          Dodatkowo opłaty  za MR  ale chyba już nie jako 2 karty  tylko zestaw 2 dekoderów chyba że trafisz na APS z Cameleonam z odzysku bo trwa operacja wymiany kart na Cayman parowane. Nie wiem jak wynajem dekodera  ja mam 1 w szafie  nie jest ani rozpakowany ani właczany nic.

Poza samym dzwonieniem do nich  odwiedź ze 4 APSy  i wszystko sobie zanotuj  .   Sport Klub jest w pakiecie Man pack 15zł którry widzą tylko ci co już maja NC  w ICA.Dla mnie Man Pack powinien w ogóle zniknąć.

 

 

 

Ci którzy  będą przedłużać  w tym i następnym miesiący      pytajcie o Eleven . Czy konsultanci są już poinformowani   o tych kanałach. Po ile sobie życzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tacy co dostali samo gołe Extra+ za 44,90 zł? Jeśli tak to napiszcie proszę jaki pakiet mieliście wcześniej.

 

Dziś dzownił do mnie facet ze sławnego DUK, twierdził, że oni mogą wszystko, co bym chciał, No więc chciałbym extra+ za 44,90 zł.

No i niestety to "możemy wszystko" oznacza ofertę:

Extra+, mediabox - 64,90 zł

Extra+, HBO, mediabox - 69,90

Extra+, C+(6), mediabox - 84,90 zł

Każda umowa na 15 miesięcy.

 

Nie zgodziłem się oczywście. Facet twierdził, że dla każdego jest inna promocja, stąd dla mnie nie ma za 44,90 zł. Natomiast ofertę mam bardzo dobrą na Extra+ z HBO, bo taki pakiet miałem. Jeśli miałbym samo Extra+ to promocja byłaby 44,90 zł. Coś kręci.. :>

Aaa, i twierdził, że taka oferta pozostanie do 16 grudnia. Potem nastąpi zmiana cen :/

Dostałam extra za 44,90 zł.

Wcześniej miałam comfort multi extra za 39,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...