Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja umowa kończy się 30.09.2015.

 

Obecnie posiadam:

Wybrana oferta:

Comfort+

 

Opcje dodatkowe:

EXTRA+

Najem PVR (Multiroom) (PACE 500)

Multi+

Najem ultraBOX+ (PACE 500)

Premium Sport &Film

MULTIROOM STANDARD (2 x Cameleon)

 

Za powyższą ofertę płaciłem 79,90 zł przez 15 miesięcy.

 

Zaczęli do mnie wydzwaniać już w maju. Jeszcze nie miałem wypowiedzenia wysłanego. Jakoś w czerwcu wysłałem wypowiedzenie i mój telefon był rozgrzany do czerwoności od ich wydzwaniania. Nie odebrałem ani razu aż do dzisiaj. Zaproponowano mi to samo co mam obecnie za tą samą cenę ale na okres 24 miesięcy. Z racji tego, że z nc+ interesuje mnie głównie liga angielska byłem zmuszony nie przyjmować oferty. Na moją sugestię, że przedłużyłbym umowę jeżeli umowa byłaby na 12 miesięcy dostałem propozycję 99,90 zł :) Do końca miesiąca jeszcze sporo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM. Mam takie pytanie. Dawno, dawno temu... przy zakupie Cyfry+ wpłaciłem 200 pln kaucji. Czy jest tutaj Ktoś kto również wpłacaił taką kaucję i zrezygnował ostatnio z usług nc+. Czy te 200 pln jest do odzyskania?

Na podobnych zasadach miałem kiedyś dekoder konkurencji.Po jakimś czasie zaproponowali mi że jak zrezygnuje z tej kaucji to dostanę ten dekoder na własność i kilka miesięcy za free przy przedłużeniu umowy.Jeżeli zapłaciłeś kaucje i przy kolejnych aneksach nie zrezygnowałeś z niej to jak najbardziej upominaj się o zwrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się tak, że i ja złożyłem wypowiedzenie. Umowa do 31.10. Do tej pory płaciłem 99zł za e+,C+,HBO, H1 i multiroom premium. Oferta do jakiej jakiej nc+ zjechało po kilku telefonach to... podwyżka o 20zł, czyli 119,90 za superpremium 8C+ i multiroom. Jednym słowem podwyżka o 20% za to samo. W słoneczku pakiet premium wyceniają na 89,90 + 5zł multiroom. Kusi tym bardziej, że za kilka dni będę miał internet LTE z PLusa - wtedy pakiet premium kosztowałby mnie 45zł (smart dom)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie są do odzyskania te pieniądze z kaucji. Na tamte czasy było inaczej z regulaminami i opłatami.

Nie gadaj głupot. Jak o dekoder to na pewno byłaby awantura jakby nie oddał. Więc śmiało można ich o te pieniądze cisnąć.

Nie piszę głupot, ojciec się starał pisząc i dzwoniąc batalia około 8 miesięcy i nic nie dostał :/ dał sobie spokój z nimi. Był abonentem od samego początku Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty przedłużeniowe składane przez nich to jakieś jaja , kolejny tel dzisiaj odebrany (w sumie wydzwaniają codziennie chyba od miesiąca ale nie chce mi się z nimi gadać) i w kółko to samo bajdurzą za tą samą cenę z namiętnie wciskanym HBO i Cinemax którego nie oglądam totalnie , gościu nakręcony jak lód we waflu nie rozumie że mnie te 2 paczki zupełnie nie interesują i pitoli o jakości obrazu i dźwięku premierach itp itd. mówię co mnie interesuje że chcę Comfort z Canal + a on swoje z ofertą obecną i za tą samą cenę (120 zł z najmem media box itp.) .... ręce mi już opadają na nich czas złożyć wypowiedzenie bo nie da się z nimi gadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAKIET

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

NAJEM PVR (MULTIROOM)

MULTI+

NAJEM ULTRABOX+

HBO GO HB ITI

EXTRA+

HBO

PREMIUM SPORT &FILM

NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE

MULTIROOM STANDARD

 

Obecnie 79,90 wypowiedzenie wysłane, umowa do listopada kilka telefonów z DUK i jedyna oferta to 99,90 na 24 miesiące, biorę na przeczekanie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

moja umowa konczy sie 30 wrzesnia, wypowiedzenie juz otrzymali. Bylo juz kilka telefonow, ale do tej pory mam najlepsza propozycje za 69,90 za extra+ z 6 C+.

Przy ostatniej rozmowie Pan mi doradzil abym nie czytal tak duzo na forum :brawo:

Ja bede czekal na lepsza propozycje, bo mi az tak bardzo nie zalezy, najwyzej oddam i bede bez.

 

Pozdrawiam Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dziś zaproponowali Superpremium za 94,90 plus multiroom 2xCameleon i 2xPace w tej cenie.

Powiedziałem że wezmę jak dożucą do tego Hbo Go.

Do tej pory płaciłem 69,90 za Extra, C+ i Hbo a potem doszło 20 zł za drugiego Pace.

Jutro mają dzwonić jeszcze.

Dobra oferta czy jeszcze dać sobie na wstrzymanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Oferta do 31.08.2015 (15 miesięcy):
extra+
6xC+
HBO
mediabox+ (jednorazowa opłata aktywacyjna 49zł, następnie 0zł/miesiąc)

Wypowiedzenie złożone w lipcu 2015. Po złożeniu wypowiedzenia oferty (do 31 sierpnia):
extra+ plus 6xC+ = 69,90zł /15m/24m
extra+ plus 8xC+ = 79,90zł /24m
extra+ = 44,90zł lub 49,90zł lub 54,90zł (w zależności od konsultanta) plus 5zł/miesiąc za najem mediabox+ za każdym razem wybór 15m lub 24m

 

Nie przystałem. Rano 1 września jak wstałem to już sygnału nie było. Po pracy więc udałem się do Słoneczka i wróciłem z umową i dekoderem.

 

4 września ostateczna oferta od nc+:
extra+ = 44,90zł plus 5zł/miesiąc za najem mediabox+ na 15m lub 24m.
Odmówiłem i powiedziałem, że zostanę w nc+ na 15m jeśli skasują opłatę za najem mediabox+. Dodałem, że mam już Cyfrowy Polsat. W odpowiedzi usłyszałem, że nie ma takiej możliwości. Podziękowałem. Po 50 minutach oddzwonił konsultant z info, że jednak przystaną na moją ofertę (extra+ na 15m i mediabox+ za 0zł). Wczoraj (10 września) przedłużyłem klikając w mailu aktywację usługi.

Zatwierdziłem ofertę 15m po otrzymaniu od przełożonej konsultanta informacji na maila, że opłata za mediabox+ zostanie skasowana.

 

P.S. Poniższy akapit został skasowany przez moderatora na forum.ncplus.pl/ :)

 

Obecnie konkurencja oferuje usługę Telewizja na próbę od Cyfrowego Polsatu. Skorzystałem. Miałem okazję przetestować zarówno Sagem ESI-88 jak i HD7000. Generalnie pomiędzy dekoderami Polsatu i mediaboxem+ jest ogromna przepaść (na korzyśc mediabox+). Nie ukrywam, że  funkcjonalność dekodera miała wpływ na wybór oferty.

Edytowane przez donkamil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj telefon z Krakowa - rozmowa trwała 33 minuty takie oto propozycję dostałem:

VIP+ ( 12 lub 24 Miesiące) 139 zł + MB 5 zł + 10 zł MRS - razem 154zł :crazy:

Superpremium 12 miesięcy 8C+ Cinemax+Adventure+HBO GO - 109,90zł  MB - 5 zł, MRS - 10 zł , razem 124,90 zł :crazy:

Superpremium 24 miesiące 8C+ Cinemax+Adventure+HBO GO - 99,90 zł MB - 5 zł, MRS - 10 zł , razem 114,90 zł :crazy:

Superpremium 24 miesiące 6C+ to samo co wyżej za - 109,90 zł

Superpremium 12 miesięcy 6C+ History + History2+Adventure - 109,90 zł MB - 5 zł, MRS - 10 zł HBO GO - 10 zł ( 1 miesiąc gratis), razem 134,90 zł :crazy:

Po odrzuceniu wszystkich propozycji i stwierdzeniu, że jeśli nie dostanę tego czego oczekuję to przejde do konkurencji bo ślubu z nc+ nie brałem zaczęło się oczernianie, jak to jest źle w CP jakie mają kiepskie dekodery, fajansowy MR gdzie trzeba czasami w czasie jednego filmu czy meczu aż 3 razy karty przekładać... :crazy: że nie mają prawdziwego HD itd.itd....żenujące.

Pani konsul zapytała się mnie czego oczekuję, więc odparłem - VIP+ ze sprzętem - za max 99,90 zł po chwili zastanowienia powiedziała, że w tyj chwili nie ma takiej propozycji dla mnie ale zostało jeszcze 1,5 miesiąca i proszę czekać może się pojawi taka propozycja bo odkąd jest Pan związany z Cyfrą i nc+ płaci Pan powyżej 100 zł :jupi:

Osobiście jej nie wierzę ale czekanie nic nie kosztuje:) :):)

A i nie było parcia na umowy 24 miesięczne - ja o tym decydowałem.

Edytowane przez Mako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 8.09 przedluzylem na 12mcy, extra z 6c+ za 69.9, bez dodatkowych kanalow. Promocyjnie W październiku Filmbox 1m: h, h2,adventure, sundance. Na 12 mcy za 0 MRS. Wrzesień extra h h2sundance i adventure bez oplat oraz pali sie pakiet 8c+ bez vod nc+, tylko netvodnc+.

 

Wcześniej lamaniec +mrs za 53+ mrs 10 do 31.08.15 Hbo 0 6m

Edytowane przez Krzcho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...