Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Jest jakaś różnica między propozycjami przed i po złożeniu wypowiedzenia?

Ważne by złożyć wypowiedzenie bo gdy tego się nie zrobi można niemile być zaskoczonym z opłatą po okresie "promocyjnym"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można prosić konkret?  Jaka oferta - cena przed wypowiedzeniem - cena po wypowiedzeniu, inni sobie popatrzą jak to wyglądało.

 

Najbardziej popularną oferta jest EXTRA+, C+x6 za 69,90 zł ale chyba po wypowiedzeniu.

Ja za full z MR mam 143 teraz bez pakietu noc chcą ode mnie 149. Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane umowa do końca października.

Edytowane przez cyfrek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jerry2006, dnia 16 Wrze 2015 - 12:45, napisał:snapback.png

Jest jakaś różnica między propozycjami przed i po złożeniu wypowiedzenia?

U mnie żadna, bo proponują gorszą ofertę za 6 PLN drożej.

Ja za full z MR mam 143 teraz bez pakietu noc chcą ode mnie 149. Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane umowa do końca października.

 

Nie pytałem jaka jest różnica między tym co masz i tym co proponują. Pytałem o różnice w cenie miedzy oferta składaną przed wypowiedzeniem i po wypowiedzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie żadna, bo proponują gorszą ofertę za 6 PLN drożej.

 

pis

 

Pisałem że żadnej.

Napisałeś że proponują gorszą o 6 zł więc jak miałem to zrozumieć

 

 

W moim przypadku żadnej. Proponują dokładnie to samo co wcześniej. Umowę mam do końca października

Tutaj prosiłem o konkret, Co proponowali wcześniej a co teraz? Przecież chodzi o to żeby czytający wiedzieli jakie są ceny i przy okazji można się dowiedzieć czy tak jak kiedyś wypowiedzenie coś daje nie licząc pewności że po umowie ktoś ukara nas wysokim ABO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie znam dokladnie nomenklatury pakietowej ale mam wszystkie C+ HBO i [beep]erele tematyczne. To chyba dawne superpremium czy premium. Place za to 69.90. Umowa konczy sie w listopadzie. Dzisiaj dostalem telefon z propozycja Extra + HBO za 67 zl + MR 5 zl rok a nastepny 10 zl. Ewentualnie to co mam za 94 zl. + MR jak wyzej. Aha do tych 94 rzekomo moze mi Pani dolozyc Cinemax. Jak sadzicie brac czy jeszcze negocjowac? Nie ukrywam ze sport na C+ mnie malo interesuje stad sklaniam sie do tych 67 zl tylko cos bym najwyzej do tego dobral, np. cinemaxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja jeszcze bez wypowiedzenia, bo umowa do końca grudnia

 

dziś drugi kontakt z NC+

Mam Comfort z Extra plus, paczkę C+, HBO, Cinemax plus multiroom na starych zasadach za 89,90zł

dziś Pani mnie przekonywała do 94,90zł za to plus... umowa na 24mies

Odmówiłem, bo po co płacic już więcej jak taniej mam do grudnia, po drugie nie chcę 24m

po trzecie nie wiem czy w ogóle przedłużę

Byłbym skłonny przedłuzyc ten pakiet w rejonie 79,90zł bez cinemaxów lub powiedzmy 84,90zł z cinemaxami, poczekam i na max 15 mies, a najchętniej 12 mies

 

jak zapytałem o krótsza umowę, - propozycja extra + z 6 c+ 89,90zł na 12 mies

 

wkrótce wysle wypowiedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja jeszcze bez wypowiedzenia, bo umowa do końca grudnia

 

dziś drugi kontakt z NC+

Mam Comfort z Extra plus, paczkę C+, HBO, Cinemax plus multiroom na starych zasadach za 89,90zł

dziś Pani mnie przekonywała do 94,90zł za to plus... umowa na 24mies

 

jak zapytałem o krótsza umowę, - propozycja extra + z 6 c+ 89,90zł na 12 mies

Ta pierwsza cena za wszystko co jest napisane to chyba jakieś przekłamanie (za tanio jak na nich) a do tego wystarczy porównać do tej drugiej oferty i widać że coś tu nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze wychodzą od ceny jaka za to płaciłem stad 94,90zł i tu jest 24 mies

W tej ofercie za 89,90zł z samymi 6C+ jest 12 mies

 

Tak mi konsultantka powiedziała, że można krócej, ale że jest drożej

Może są teraz jakoś mocno ukierunkowani na te 24m

 

Ja w kolei jestem mocno nakierunkowany na jak najkrócej :-)

 

Aha w obu ofertach bo nie napisałem i 24m i tej 12m jest oczywiście tylko 6C+ nie 8C+

 

Żałuję tylko że nie dopytałem przy tej 12mies za 89,90zł o np. 6 mies gratis HBO z mozliwoscią wyłączenia, ale pewnie jeszcze wielokrotnie zadzwonią :-)

Edytowane przez Mr. Orbita
Pisownia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Heloou

Oferta z dzisiaj

Pakiet Superpremium+ (6), History H i H2, MR ST (2 karty), najem Pace

umowa 12mcy ok 103 zł/mc (99+3 z groszami za HiH2)

Fikołki, HBO go, pakiet Filmbox - wszystko dodatkowo płatne.

Do tej pory był pakiet

Comfort+

Opcje dodatkowe:

Najem ultraBOX+

MULTIROOM STANDARD

Multi+

EXTRA+

History HD

Premium Sport &Film

82/MC.

Wypowiedzenie złożone w punkcie NC+. Mail przyszedł i czeka na klepnięcie.

Jakiś taki niedosyt czuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim którzy mogą jeszcze poczekać z negocjacjami proponuję się powstrzymać.

Jesień to okres promocji i nie ma tu cudów cwaniaczki z NC+ muszą odpuścić to szaleństwo którym teraz raczą wszystkich.

Jak bardzo by nie cwaniakowali to zbyt długo im się nie opłaci taka polityka jak teraz. Oby do późnej jesieni jak sądzę.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo, targuj jeszcze ,

a na Cinemax obejrzysz 1 film na tydzień ,oby

Na Cinemaxie lecą lepsze filmy niż w C+ ,wcześniej tego nawet nie załączałem ,teraz widzę ,że nie ma róznicy Cinemax a C+ dlatego po co płacić średnio 30 zł za 6 C+ ,Na C+ filmów nie , sportu nie ma ,serialów nie ma , nie ma nic....

 

Dostałem 2 m za darmo w ramach rekompensaty, przedłużyłem na słynny Comfort+ z Eurosportem 2 i tam gratisami , miało być 29,89 zł a tu faktura na 79,90 zł ,Całe Nc+ bajzel na całego.

Edytowane przez Hektorek22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy sprawa mnie nagli. Wyjechalem na jakis czas, wrocilem, dalem ciala bo przegapiłem okres wypowiedzenia i zaczalem placic jakies chore $ za miesiac (cos ok 200zł). 

Wysłalem szybko wypowiedzenie i dzisiaj mam ostatni dzien zeby negocjowac przedluzenie ew umowy.

poradzicie co moge uzyskac

w tej chwili mam

 

multiroom (1x tego czarnego kwadratoweg boxa, 1x HD Phipips

 

Tak naprawde zalezy mi glownie na canal plusach- ekstraklasa

 

zamierzam do nich dzisiaj zadzwonic - chce negocjowac- jak uwazacie na jakie warunki przystac?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...