Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do 30 Listopada, ale juz zaczynam sie rozgladac.

 

Co radzicie, czy wyslac im teraz wypowiedzenie z koncem Listopada (tak jak konczy sie umowa), czy warto wyslac wypowiedzinie z koncem Grudnia? Czy NC+ faktycznie ma najlepsze oferty przedluzeniowe przed swietami? Z tego co widze powyzej to ich aktualne oferty chyba [beep] nie urywaja. 

 

W tej chwili mam Comfort+, Multi+, Premium Sport/Film i HBO za 80zl. Cinemax i Filmbox tez dzialaja jakims cudem, chociaz ich nigdy nie chcialem.

Jak już tak kombinujesz to sprawdż wcześniej ile zapłacisz za grudzień.Bo to już by była cena standardowa bez rabatów zapewne ok.200 zł mniej więcej.Nie zapominaj że po zakończonej umowie 30 listopada masz 14 dni na zdanie sprzętu i wtedy  też możesz negocjować.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem telefon z Krakowa od bardzo ch am skie go konsula, zaproponował mi to co mam w podpisie ale 30 zł drożej.

Superpremium za 129,90zł

VIP+ za 159,90 zł :crazy:

na moje stwierdzenie, że takie ceny są dla nowych a nie dla stałych abonentów konsul odpowiedział, że jak mi się nie podoba to nikt mnie tu na siłę nie będzie trzymał....... :?: tak się wku....em, że wsiadłem w samochód i zakupiłem CP pakiet premium i 3 x MR w smardDOM za 49,90 zł 6 miechów gratis i.....mam w d....nc+ :grin: :grin:

Edytowane przez Mako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory "słynny" łamaniec za średnią 54 zł.

Dzisiejsza oferta, pierwsza po wysłaniu wypowiedzenia - umowa do końca września:

Extra+ , 6xC+ 69,90 zł umowa na 24 m-ce - ponoć krócej oraz taniej nie ma i nie będzie za to.

Nie skusiłem się :D

Oferta z dzisiaj - niestety nic lepsza:

Extra+ , 6xC+ 69,90 zł umowa na 24 m-ce bez Sportklubu

Extra+ 59,90 zł umowa na 15 m-cy bez Sportklubu

Comfort+ , 6xC+ 59,90 zł umowa na 24 m-ce

Do wszystkiego konsul proponował Filmboxy w gratisie na miesiąc

Zaczynam wątpić czy uda się wyrwać coś za niższą kasę i na 12 m-cy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem telefon z Krakowa od bardzo ch am skie go konsula, zaproponował mi to co mam w podpisie ale 30 zł drożej.

Superpremium za 129,90zł

VIP+ za 159,90 zł :crazy:

na moje stwierdzenie, że takie ceny są dla nowych a nie dla stałych abonentów konsul odpowiedział, że jak mi się nie podoba to nikt mnie tu na siłę nie będzie trzymał....... :?: tak się wku....em, że wsiadłem w samochód i zakupiłem CP pakiet premium i 3 x MR w smardDOM za 49,90 zł 6 miechów gratis i.....mam w d....nc+ :grin: :grin:

 

Mnie nurtuje pytanie, jeśli masz przynajmniej do końca miesiąca umowę albo dłużej na pakiet jaki lubisz to po co zakup teraz CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Obecnie mam Comfort+ 29,90 zł

Premium sport & film - 40 zł

Extra + - 10 zł

Multi+ - 0 Zł

Dek. Pace - 0 zł

Przez 5 miesięcy za 0 a potem 79,80 zł przez 10 miesięcy.

 

Umowa do końca września, wypowiedzenie wysłane. Dziś odebrałem pierwszy telefon i taką dostałem propozycję:

Prawie wszystko co mam, poza C+ Discovery i seriale, sport klub, na 24 miesiące za 69,90 zł przez cały okres umowy.

 

 

Dziś drugi telefon, zagrałem w "otwarte karty" powiedziałem co potracili, lecz i tak nic nie opuścił.

 

Extra+,6xC+ 69,90 zł umowa na 24 m-ce

 

Tak sobie liczę, poprzednia umowa była warta 798 zł teraz to co proponują jest warte 1700 zł...

 

Czy da się coś lepszego wytargować?

Edytowane przez nowmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o takiej ofercie:

Pakiet Superpremium+, w tym multiroom (Pace PVR + drugi zwykły dekoder, karty kameleon), 6 Canal+ (z 8 C+ cena wyższa o 10 zł), umowa na 24 miesiące, cena: 109,90 zł. Do tego jakbym chciał HBO Go to koszt przez pierwsze 6 miesięcy 0 zł, a pozostałe 18 miesięcy: 10 zł.

 

Umowa do końca września. Brać czy kiepska oferta wg Was?

Edytowane przez beavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja superpremium 8C+, Sundance, HBO Go, C+vod, MR +Pace+ Sagemcom umowa 12m pod koniec czerwca dostałem za 99 i wtedy się zastanawiałem czy nie za dużo. Teraz widzę robią jeszcze lepsze promocje. Pozostaje się łudzić, że za tymi podwyżkami pójdzie polepszenie oferty filmowej ;-)

Edytowane przez marceliszpak01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale faktem jest ze jest dużo trudniej. W sierpniu zazwyczaj na 12 z c+ a we wrześniu zazwyczaj 24 miesiące.

To jest prawdą ale kolega @czekdes zadał konkretne pytanie więc konkretnie odpowiedziałem.

 

czekdes, dnia 16 Wrze 2015 - 08:22, napisał:  Prawda to, że od września sie u nich nie wyciągnie umowy na 12 miesięcy?

snapback.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może żeby ich ukarać odłączyłeś od prądu dekoder NC+  :lol2:

 

Odłączyć jeszcze nie odłączyłem, ale skoro nie potrafią dać przyzwoitej oferty dla abonenta z 9-letnim stażem  to nie dostaną odemnie ani złotówki a płaciłem 105 zł. :smile:

Edytowane przez Mako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanko. Przeglądam to forum, ale nie mogę sie w tym wszystkim połapać.

Interesuje mnie pakiet z pełną paczką C+(8 kanałów) co sie zwie extra+(jak nie to niech mnie ktoś poprawi :P). 

To co mi póki co proponują po 20 telefonach to 81,50zł z umową na dwa lata.

Jest szansa jeszcze coś z tego urwać? Np. po wysłaniu wypowiedzenia.

Dodam, że mam multiroom. Teraz płacę 79zł, umowa się konczy z końcem września. I co ważne chciałbym umowę na rok. pomóżcie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłączyć jeszcze nie odłączyłem, ale skoro nie potrafią dać przyzwoitej oferty dla abonenta z 9-letnim stażem  to nie dostaną odemnie ani złotówki a płaciłem 105 zł. :smile:

Napisz normalnie że wolę CP za 46 zł niż NC+ za 130 zł a nie dorabiasz do tego jakieś teorie że się obraziłeś i honor Ci nie pozwala pozostać w NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz normalnie że wolę CP za 46 zł niż NC+ za 130 zł a nie dorabiasz do tego jakieś teorie że się obraziłeś i honor Ci nie pozwala pozostać w NC+

Widzę, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.....w CP wziąłem pakiet premium....mam w Plusie telefon dlatego płacę 50 %, nawet jak bym nie miał telefonu w Plusie  to i tak wziąłbym premium.

Teorie i to chore to dorabiasz komuś ty, nie wiedząc czemu, ale chyba dlatego, że musisz jak najwięcej postów nabić.......

                                                                                                                                                                                  koniec, wróćmy do merytorycznej rozmowy na temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili do mnie po złożeniu wypowiedzenia. Nadal proponują praktycznie to samo co mam za 20% więcej (obecnie 99, propozycja po wypowiedzeniu 119,90). Jak mi powiedziano taniej się nie da, no chyba że zrezygnuję z multiroom albo canalów albo z czegoś. Trudno, do tej pory się dało, a teraz jak teraz nie chcą mojej stówki, to znaczy że widocznie wolą abonentów płacących po 150 czy 200zł, a nie nędzną stówkę. Polsat nie pogardzi nowym abonentem pakietu premium z MR. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...