Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj znów dzwonili

 

Extra +

6xC+

HBO/ 6m

Filmbox 12m

Cinemax 12m

Seriale+ 12m

History HD 12m

Redlight 12m

 

59,90 i chyba na to sie już skuszę..

 

Filmbox, History, Redlight to można sobie darowac no chyba, że ktos to chce mieć dla samego posiadania lub lubi fikołki :D

 

Oferta dobra :)

 

@czerstwy- jaki miałes wcześniej dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wcześniej w punkcie i pytałem o ofertę i taką mi przedstawił pracownik.Pytałem przez E-obsługę czy to nie wałek i osoba obsługująca sprawdziła tą ofertę i stwierdziła że nie ma takiej.Dziś z ciekawości pojechałem do punktu i wymieniłem za free bez problemów.Może oferta jest tylko w punktach NC+.@wojtmen tu nie chodzi o to czy będzie oglądał czy nie taka ilość opcji w takiej cenie to może być dobry atut przy kolejnych negocjacjach.Posiadałem Newboxa.@marceliszpak jeszcze się nie aktywował całkiem.Długo to trwa :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam podczas ostatniej rozmowy z konsultantem zostałem zapewniony że rozgrywki Serie A i Ligue 1 będą dla mnie dostępnę tylko że prawa NC+ zostały podzielone z Eurosport. Jak pisał "boogiman86" Nie ma oficjalnego potwierdzenia że tak będzie, a moglibyście podzielić się artykułem gdzie jest napisane że już tych lig jednak nie będzie w NC+???

Pytam o to, ponieważ moja umowa dobiega końca i w ramach negocjacji chciałbym zagiąć konsultanta powołując się na dany artykuł wystosowany przez NC+ co do tych lig, żeby nie wmówił mi kolejnej bajeczki jak wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że może być dzisiaj dodatkowa opłata... ale oczywiście to można pominąć w sprzedaży ! Liczy się sztuka :)

 

Ale o co ci chodzi, HBO tez jest dodatkowo płatne wiec twoim tokiem rozumowania, jeśli ktoś zadzwoni do NC+ i zapyta czy leci tam Gra o tron to konsultant ma powiedzieć, że nie?

Bo HBO jest dodatkowo płatne?

Zacznijcie używać mózgu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie na Canal+ ale u operatora NC+ będą jestem tego pewien.W ofercie NC+ są wszystkie liczące się kanały sportowe poza własnymi z konkurencji.Dziś pytałem w punkcie NC+ ale pracownik nie posiada informacji w tym temacie.

 

Ktoś wcześniej napisał, że może i będą, ale dodatkowo płatne. I tu się można zgodzić. Serie A, Ligue 1, Formuła 1, NHL będą na wyłączność w dwóch nowych kanałach Eleven Sports. I te dwa kanały zapewne będą także w ncplus. Kwestia ceny. Czy np. w pakiecie Extra+ z 6xC+za 59,90 zł te dwa nowe kanały będą w cenie, czy będą płatną opcją za 10-20 zł miesięcznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...