Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Adres, nazwa firmy jest na umowie. Można zadzwonić na infolinię, napisać do nich maila z pytaniem. Czemu, do jasnej, wszyscy ciągle powtarzają to pytanie? Słowo daję, chyba co dwie strony się ono pojawia.

Żeby chociaż było ono zadane we właściwym temacie- ale nie! Przez to ludzie negocjujący, chcący dowiedzieć się co komu się udało ugrać mają jeden post na stronę gdzie ktoś napisał co dostał i muszą przebijać się przez setki postów nie na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Znajomy posiada pakiet Canal + Platinium za 99zł, chce się dowiedzieć czy jest możliwość renegocjacji samego pakietu cenowo. Nie interesuje go składak z OP Platinium chciałby mieć ten sam pakiet co ma - czy jest możliwość obniżenia dotychczasowej ceny, lub czy coś może "dołożyć" do tego pakietu w tej cenie. Nie wysyłał wypowiedzenia

 

Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gursonek

Znajomy na pewno musi zacząć od wysłania wypowiedzenia.

Po co przepłacać za samą nazwę?

Ja dostałem np propozycję Universe, wszystkie C+, HBO, Cienamax, Filmbox i Multirrom z 2 dekoderami za 99zł.

Czekam na niższą cenę.

Myślę, że w przypadku znajomego, minimum to dołożenie kilku opcji: Cinemax, Filmbox, Redlight, History HD i Sundance. Pakiet jak Full Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2: nie żartuj a od kiedy to jest takie proste? Co mu da teraz wypowiedzenie jak umowa jeszcze przez rok ważna np.? Jeżeli chce zaproponować Fulla Extra to bez ADB nie przejdzie i stąd pytanie o dekoder. Mimo wszystko trzeba trochę więcej szczegółów poznać by konkretniej doradzić a jak nie to wątek jest zbędny i wystarczy info "złóż wypowiedzenie i płać mniej". :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie to jest człowiek po 50 roku życia, konsultanci robili go w balona jak chcieli od samego początku. Jak jeszcze była Cyfra miał ten sam pakiet co ja Optimum + Canal+. Ja płaciłem 64,00zł (dzięki współpracy z Wami :D), on natomiast 53,50zł przez tam jakiś czas, a potem 104zł (chyba). Pewnego dnia spotkałem go na ulicy i zaczęła się rozmowa na ten temat, był w totalnym szoku jak powiedziałem cenę jaką płacę. Gość w domu ma totalny chaos, to znaczy mieszka w domu ze swoim bratem, bratankiem, siostrzenicą. Jego brat miał N, bratanek miał CP, a on Cyfrę. On i brat to fani piłki, bratanek zaś boksu. Na początku fuzji były jaja, bo każdy z nich chciał migrować. Nie wiedzieli, że jest multiroom. Nie skłamie, jak powiem że obydwaj płacili 220zł miesięcznie. Widząc to postanowiłem, że ich pokieruje, aby płacili mniej. Napisałem pismo do "N" z rezygnacją, jeden z braci to podpisał, następnie wysłali to pismo. Została tylko Cyfra+ u tego co tak był zszokowany tym, że mniej płacę. Na początku dostał 119zł za Canal+ Platinium + multiroom. Już chcieli to brać, ale powiedział poczekajcie na 99zł, bo będzie! I to było (na ten czas nie wiedziałem o składakach jeszcze). Dodatkowo pomogłem mu z PVR 500 za 0zł.

Sprawa przedstawia się następująco: Mają Canal+ Platinium + Multiroom za 99zł miesięcznie. Ostatnio Marek zmieniał numer telefonu i zadzwonił do NC+, a żeby podać nowy numer telefonu, przy okazji spytał się czy jest jakaś promocja dla niego. Babka powiedziała, że może zaproponować Canal+ Platnium + HBO + Cinemax za 129zł. Z tego co pamiętam migrowali w czerwcu, więc jeszcze nie powinno być ofert utrzymaniowych - zgadza się? I najśmieszniejsze chcą ją wziąć.

Tłumaczę im, a żeby wysłali wypowiedzenie, ponieważ może dostaną Platinium + HBO, Cinemax, Filmbox za 99,00zł, to oni chcą z babką, która będzie dziś dzwonić jeszcze zbijać tą cenę 129. Nie chcą "składaków", bo nie chcą mieć komedii takiej jaką ja miałem. Wywalczyłem Canal+ Silver + 4 x Canal+ + HBO za 64,00zł. W systemie było tylko Silver, składałem reklamacje itp, oni chcą tego uniknąć.

Płacą po 51,00zł bo jeszcze mają SundanceHD, ja bym brał składaka na dwóch w granicach 32zł miesięcznie na łeb, ale nie chce żeby było na mnie, więc przychodzę do Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie mam umowę jeszcze z Cyfra+ a dzisiaj dzwonili do mnie z nc+ i zaproponowali Uniwer+ 6 canal + +multi i 2 dekodery z nagrywarką Pace które mam z cyfry za 104 zł. Mam pytanie czy to dużo czy próbować coś ugrać?? Umowę z cyfrą mam do 20 sierpnia 2014 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam dylemat pomóżcie

 

Mam:

- Canal + Silver

- 4 x Canal+

- PVR 500GB

 

Cena: 64,00zł

 

Telefon z 14:05 i propozycja:

- Universe+

- OP Platinium

- HBO

- Redlight

- PVR 500GB

Cyrograf : 12m

Cana 69,00zł

 

Odrzuciłem. Dobrze czy źle? Doradźcie mi :)

Dwa miesiące do końca umowy - wypowiedzenie jest w systemie. Oferta atrakcyjna, ale jeszcze czekam do 30.04.2014 - Chce mediaboxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj telefon z NC+

Co raz gorsze te oferty.

W poniedziałek dostałem ofertę Universe, 6C+ HBO, Cinemax, Filmbox, Pace 500,MR, drugi dekoder Sagemcom za 99 całość

a dzisiaj proponują

1. Universe + 6C + MR + Pace 500 za 89

2. Universe + 6C + HBO + MR +Pace 500 za 99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że wcześniej miałem Silvera z 6C+ i MR z Pace 500 za 79 + Hbo na 6 miesięcy za 79zł to oferta z drugim dekoderem , cinemax i filmobox wydaję się ok.

Ale widzę na forum, że da się taniej, trzeba cierpliwości, chociaż na pewno dużo łatwiej dostać dobrą ofertę jak się płaciło 50-60zł a nie 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...