Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiscie ciężko znalesc cos o Multi+, ale jest wyszukiwarka na stronie i można wpisac wyskakuje wtedy To: http://ncplus.pl/strefa-abonenta/aktual ... ch-nc-plus I tam nizej pisze co to Multi+ Choć mało aktualne bo pasma Hyper+ już nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj na infolinię, żeby włączyć sobie Canal+VOD i z ciekawości wybrałem również podnumer do 'Nowe promocje dla stałych abonentów'.

Pytałem czy są jakieś promocje, czy mogę dostać jakiś kanał za darmo itp. Konsultant powiedział, że kanały za darmo to jedynie przy przedłużeniu umowy.

Jedyną ciekawą opcję, którą zaproponował to pakiet Filmboxa za 4,90zł miesięcznie na pół roku. Zastanawiam się czy opłaca się to włączyć. Jest tam co oglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zadzwoniła konsultantka i zapytała co oczekuje,więc wymieniłem COMFORT,MULTI,EXTRA,6C+,HBO.Pani powiedziała,że to jest superpremium i mogę dostać za 119.Jak powiedziałem,że podobno o połowę taniej można to chciała imiona nazwiska i numery abonenta kto tak ma.(Wypowiedzenie wysłane w poniedziałek listem zwykłym na skrytkę pocztową nr 8.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Jedyną ciekawą opcję, którą zaproponował to pakiet Filmboxa za 4,90zł miesięcznie na pół roku. Zastanawiam się czy opłaca się to włączyć. Jest tam co oglądać?

 

Przerzyj program, a będziesz wiedział. Dla jednych jest, a dla drugich nie ma

Dokładnie jak Ircios napisał :D w moim przypadku jest tak że ja mam już od kilku lat i coś tam moja żona oglądnie od czasu do czasu ,może gdyby wszystkie kanały z "rodziny filmbox" były hd to częściej bym tam zaglądał 8)

 

@DEZERTER0121 za 99 pln możesz mieć takie coś jak ja(prawie pełna oferta)..........jeśli chcesz obniżyć abo to już trzeba czytać forum bo jest tam sporo ciekawych ofert w przyzwoitych niskich pieniądzach a na infolini zawsze ściemniają :wink: Polecam kontakt z "DUK"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo adres jest na skrytke

To nie jest wytłumaczenie. Tym bardziej powinien być polecony.

Oferta, którą zaproponowano jest bardzo słaba. Pewnie dlatego, że to list zwykły - jakby w ogóle nie było wypowiedzenia.

Wyślij - jeśli jeszcze zmieścisz się w terminie - raz jeszcze. Tym razem polecony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od roku jestem szczęśliwym abonentem nc+, posiadam taki zestaw:

PAKIET

UNIVERSE+

OPCJE DODATKOWE:

NAJEM MEDIABOX+

CINEMAX

HBO

CANAL+ PLATINUM OP

MULTIROOM STANDARD

 

Jest to moja pierwsza umowa i płacę za to 144 zl. Dzisiaj rozmawiałem z konsultantką i przedstawiła mi taką ofertę, że do teraz się śmieje. Zaproponowała mi dosłownie to samo co mam teraz na 15 msc za 149 zł i jeszcze próbowała mi wkręcić, że to promocja bo jako nowy abonent płaciłbym za to 229 zł (ciekawe skąd to wzięła). Nie miałem czasu z nią za bardzo dyskutować więc jej grzecznie podziękowałem. Potem zadzwonił następny, chyba nieświadomy, że już dziś ze mną rozmawiali i ten z kolei mi powiedział, że w lutym powinna być dla mnie lepsza oferta. W związku z tym nie pozostaje mi chyba nic innego jak wysłać im wypowiedzenie i liczyć na ofertę z działu utrzymania klienta (umowa do końca lutego). Pierwszy raz będę z nimi negocjował więc prosiłbym o kilka wskazówek o co się targować, na czym najłatwiej coś ugrać. Dodam, że za dekoder płacę 5 zł, za multiroom 10 zł a za pakiet HBO i Cinemaxów 30 zł mięsięcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo adres jest na skrytke

To nie jest wytłumaczenie. Tym bardziej powinien być polecony.

Oferta, którą zaproponowano jest bardzo słaba. Pewnie dlatego, że to list zwykły - jakby w ogóle nie było wypowiedzenia.

Wyślij - jeśli jeszcze zmieścisz się w terminie - raz jeszcze. Tym razem polecony.

A można poleconym na skrytkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...