Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może to samo i byś dostał.... ale w tej cenie HBO na cały okres :shock: omg , to chyba nie możliwe :D co do dekodera, też pytałem tu nie dawno na forum. Te lepsze dekodery czyt. nowe, to tylko dla nowych klientów :|

 

Dziękuję za odpowiedź. Czyli jest szansa wyrwać dodatkowo HBO w tej samej cenie ? Może ktoś potwierdzić ?

Co do dekodera - naprawdę nic nie da się zrobić ? Nie mogę wymienić go na żaden inny ? Nawet za dodatkową opłatą co miesiąc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Universe+ za 49 do końca stycznia (wypowiedzenie wysłane w grudniu).

Wczoraj oferta za to samo za 39,90 PLN.

Jak spytałem o dorzucenie do tego 6xC+ to Pan zaproponował to w cenie 74,90 PLN :crazy:

Ja na miejscu konsula zrobiłbym to samo,najpierw dał 10 PLN mniej bo zakładał że chcesz odejść a jak zapytałes o Canal+ to dla niego sygnał że chcesz zostać lub mieć więcej za mniej . Naszczęście co konsul to inna bajka jeden da Ci pakiet X za 80PLN a drugi w ten sam pakiet 5 min. pozniej za 50 Pln .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Czyli jest szansa wyrwać dodatkowo HBO w tej samej cenie ? Może ktoś potwierdzić ?

Co do dekodera - naprawdę nic nie da się zrobić ? Nie mogę wymienić go na żaden inny ? Nawet za dodatkową opłatą co miesiąc ?

 

Za 49,9 możesz mieć to samo z HBO - ale umowa 15 miesięcy. Niektórzy w tej cenie mają też MR premium na 15 miesięcy za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy telefon z DUK

 

Posiadam silver+,6xC+, HBO, Multiroom Standard (PACE i Sagemcom) - 69 pln. Umowa do końca lutego 2015 r.

 

Chciałem dobrać Pace ale z Waszych informacji wynika, że nie dają drugiego więc temat odpuściłem.

Zasugerowałem, że przedłużę umowę jeśli otrzymam ofertę za 59 PLN.

Konsultant stwierdzi,ł że jestem śmieszny bo pakiet, który mam jest pakietem premium i on może tylko zaoferować utrzymanie oferty za cenę 69 pln.

Poinformowałem że myślę nad założeniem tv kablowej i chyba rozwiążę umowe z nc+. Konsul stwierdził, że za pakiet, który mam będę zmszony zapłacić w każdej tv kablowej ok. 120 pln

Na koniec stwierdził że przy moim pakiecie cena 59 pln jest mało realna.

 

Czekam na kolejne telefony od nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakich najlepszych warunkach można obecnie uzyskać stary pakiet Canal+ Platinium z wynajmem jednego dekodera Philips PVR HD, Multiroomem z 2 Cameleonami i Canal+ VOD? Przeszukałem kilka poprzednich stron, ale teraz te pakiety inaczej się nazywają i ciężko mi to porównać.

To jak, pomógłby ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja celuję w

 

Comfort, Extra, Multi, 6xC+, HBO za 49,90 zł

 

Ewentualnie wymiana dekodera z PACE na Mediaboxa.

 

Ten pakiet, na którym mi zależy ludzie z forum dostawali za 44,90 zł - 49,90 zł razem z Multiroomem... i taki argument padnie w moich negocjacjach.

Za 44.90zł to ten pakiet dostała jedna osoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą, oferty są indywidualne - ale bardzo istotna jest rozmowa (umiejętność negocjowania i dobre argumenty) oraz szczęście w trafieniu "fajnego" konsultanta...gdy na takiego nie trafimy i ewidentnie zawsze jest na "nie" to nie ma co się wysilać i trzeba czekać na "kogoś normalnego" :D Ja płacę obecnie 59 zł za pakiet jak w stopce i nie zamierzam płacić więcej niż np mój kolega za ten sam pakiet z Multiroomem tj. 49,90 zł. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do dekodera, też pytałem tu nie dawno na forum. Te lepsze dekodery czyt. nowe, to tylko dla nowych klientów :|

 

 

Co do dekodera - naprawdę nic nie da się zrobić ? Nie mogę wymienić go na żaden inny ? Nawet za dodatkową opłatą co miesiąc ?

 

Małą aktualizacja - dzwoniłem na infolinię i w każdej chwili mogę wymienić swój obecny dekoder DSI87, albo na Turboboxa (79 aktywacja, 5zł m/c) albo na mediaboxa (79zł aktywacja, 10zł m/c). Wezmę raczej mediaboxa jeszcze przed końcem umowy i potem w trakcie negocjacji będę walczył o darmową dzierżawę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą, oferty są indywidualne - ale bardzo istotna jest rozmowa (umiejętność negocjowania i dobre argumenty) oraz szczęście w trafieniu "fajnego" konsultanta...gdy na takiego nie trafimy i ewidentnie zawsze jest na "nie" to nie ma co się wysilać i trzeba czekać na "kogoś normalnego" :D Ja płacę obecnie 59 zł za pakiet jak w stopce i nie zamierzam płacić więcej niż np mój kolega za ten sam pakiet z Multiroomem tj. 49,90 zł. Pozdrawiam :D
Też mam to samo tylko dekoder bez dysku umowa do końca stycznia najlepsza oferta w styczniu 58 z groszami.A w grudniu 53.26 za to samo.@haobao taką ofertę dostaniesz na te dekodery ale z przedłużeniem umowy są one w punktach samej podmiany dekodera nie zrobisz przynajmniej w moim przypadku się nie zgodzili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba walczyć :D :D :D

 

Mam pytanie odnośnie wymiany dekodera z PACE na Mediaboxa- co będzie lepsze, próba wymiany podczas negocjacji czy wymiana wcześniej i próba zrabatowania? Wydaje mi się, że ta druga opcja będzie słabsza ponieważ konsultant w systemie będzie widział "co jest grane", a nasze wypowiedzenie to tylko sposób na zbicie ceny...

A jak wygląda kwestia aktywacji przy Mediaboxie? Da się to jakoś ominąć/zmniejszyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało prawdopodobne że wymienisz na ten dekoder bo robią to bardzo niechętnie.A to że wymienisz na niego bez przedłużenia umowy też chyba mało realne.U góry widzisz ofertę na ten dekoder taką samą miałem w punkcie oczywiście z przedłużeniem umowy na mało atrakcyjnych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki, to jak długo czekaliście na maila po zakończeniu negocjacji?

Bo ja miałem wczoraj telefon jakoś tak po 17 i się dogadaliśmy co do warunków przedłużenia umowy, a mail do tej pory nie dotarł.

Konsul mówił, że będzie w ciągu godziny. Dziś około 10 dzwoniłem i się dopominałem o niego i też mi powiedziano, że powinien byc max. do 2-3 godzin i dalej nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...