Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny telefon z Krakowa.

To co mam do tej pory (universe) czyl comfort, extra, multi + net vod podstawowy za 39,90.

ewentualnie + 5 zł za redlight

Co do C+ to "3 dni temu takie promocje związane ze świętami zostały wyłączone przez przełożonych" że za 49,90 było do tego 6xC+.

Teraz w tej cenie może być tylko HBO.

A 3xC+ może być w łamańcu ze średnią 51,72 lub 6xC+ w łamańcu ze średnią 53,27 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@toja

Tak jak pisałem - jednorazowa aktywacja 49 zł za tego WiFiBoxa, a później już tylko koszt usługi multiroom 10zł/msc od 9 miesiąca.

I pytanie z ciekawości, w tym zestawie masz pakiet EXTRA+, bo we wcześniejszym poście nie pisałeś, że masz?

 

 

Nie mam Extra + i nie chcę na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pace jest dekoderem typu ultraBox+. O długości promocji mówi część "Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:"

 

Witam,

ja na potwierdzenie tego co ustaliłem z konsulem:

...

Łącznie 59,90/m-c

 

...

 

To ja Cię uprzejmie informuję, że z tego co wkleiłeś wynika, że płacić będziesz 62,90zł. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużone na 15 mcy, za to samo płaciłem 110,99.

Teraz po ciężkich targach 6x69,99 i 9x79,99. Wiem, że kiepsko, ale i tak jestem zadowolony.

Pozdrawiam

 

PAKIET

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

MR STANDARD - AKT. 0ZŁ

AKTYWACJA TURBOBOX+

MULTIROOM STANDARD

MULTI+

EXTRA+

PREMIUM SPORT

PREMIUM FILM

HBO

CANAL+ VOD

HISTORY HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy może ktoś mi wytłumaczyć co to jest to "Multi +"? Szukam na stronie ncplus i nic nie ma.

Dostałem telefon z propozycją przedłużenia umowy, proponowano mi między innymi "multi + za 0 zł", ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat tego czym jest to multi. Nie miałem za bardzo czasu rozmawiać, więc tylko na szybko wysłuchałem oferty i nawet nie spytałem.

Bardzo proszę o odpowiedź. Ewentualnie jakiś link, gdzie jest opisane co to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...