Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słaba? ona jest fatalna, do końca umowy masz jeszcze czas

 

Poniżej masz podobną ofertę z poprzedniej strony

 

Comfort+ 19,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

nc+go TV 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

ps. wypowiedzenie złożyłeś/wysłałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
@czerstwy co do oferty @kaspian007 to nie aż tak bogaty pakiet bo pakiet noc na 6 miesięcy dostał,więc nie ma rewelacji :wink:

poza tym już poruszałem temat "pakiet noc" bezsensu jest bo tylko jeden kanał w "hd" i ten jeden jest całodobowy ..ale to moje zdanie więc się tym nie sugerujcie :wink:

Dwa kanały sa w tym pakiecie całodobowe. Ale racja jest taka, ze gdyby w tym pakiecie były dwa kanały HD (Hustler i Redlight)to był by to super pakiecik.

"Pakiet Noc" ma jeden kanał całodobowy 8)

 

image.jpg

 

image.jpg

 

Na "RedlightHD" i "HustlerHD" dzieje się od rana ....fotek nie wrzucę bo co niektórzy czuli by się zniesmaczeni :lol2::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Co sądzicie o tej ofercie ?

 

Szanowni Państwo,

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Film 49zł

HBO 25zł

EXTRA+ 30zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 34,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

HBO 20 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 30 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

pozdrawiam

 

Bardzo słaba oferta i jeśli już wypowiedziałeś umowę musisz jeszcze raz wypowiedzieć bo otrzymując email odstąpiłeś od wypowiedzenia.

Zerknij na moją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie posiada znajoma na firmę :

 

ALL INCLUSIVE+

Aktywacja mediaBox+

netVOD+ pakiet ALL Inclusive+

netVOD+ konto podstawowe

HBO GO ITI

mediaBox+/PVR ADB 3740SX

KARTA CONAX

 

Płaci 179zł brutto.

 

Wypowiedzenie złożone, koniec umowy z końcem stycznia - dzwonią i mówią że nic taniej się nie da.

 

Ile realnie da się zejść z ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie mam pytanie, ale kiedy można umowę przedłużyć wcześniej; do 30.06.2015.: obecnie mam:

Comfort+

Multi_

Extra+

Film, Sport CANAL+

HBO

Cinemax

MR Cameleon

HBO GO

Pace PVR

Sagemcom

Płacę 109 zł, dużo, chciałbym zejść na 80 zł, panowie da radę?

 

79,90 zł, ale bez HBO, Cinemax, HBO GO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem na kolejne 15 miesięcy.

 

Oferta to Comfort+, Multi+, Extra+, 6xC+, 3xHBO, C+ VOD, nc+ go - podstawowy za 49,9. Wcześniej miałem 6C+, 3HBO, U+ za 59.

Teraz zastanawiam się nad dobraniem HBO GO.

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Film 49zł

HBO 25zł

EXTRA+ 30zł

CANAL+ VOD 0zł

Premium Sport 49zł

NETVOD+ KONTO PODST 1,99zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 19,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

nc+go TV 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+ VOD 0 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie. Pisząc o ofertach jakie dostaliście i zdecydowaliście się na nie bądź nie często podajecie w składzie oferty: Multi+, 6C+. Tymczasem ja sprawdzałem na swoim koncie na stronie NC+ jaką aktualnie mam ofertę i wynika z tego jasno, że Multi+ to nic innego jak te 6C+! W każdym razie tak jest u mnie wyraźnie napisane. Mam Comfort, Multi+ i HBO i i nic innego. Czyli co, w Waszym przypadku Multi+ a C+ to coś całkiem innego? Czyli co to jest to Multi+ według Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona ncplus.pl się kłania...

 

C+ to 6 kanałów Canal+, a Multi to kanały z "rodziny" C+ czyli Domo+, Kuchnia+, Nsport+, Planete+, MiniMini+....etc

 

 

Dzięki. W takim razie pomylili się w opisie mojej oferty. Bo na koncie mam napisane: Comfort, Multi+ i HBO, a mam jeszcze wszystkie C+. Za co zresztą uczciwie płacę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slomaaaa

widzę, że masz to samo, co ja obecnie (z tym, że mam ciut taniej i do końca kwietnia) - więc będę zobowiązany, jeśli oprócz forum (czego mogę nie zauważyć) - wrzucisz mi na priv wyniki Twojej potyczki.

Zakładam, że celujesz w to samo lub prawie to samo (jak ja - tyle, że chciałbym ciut taniej i niekoniecznie z HBO)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci telefon z propozycja przedłużenia z Duk Kraków odpowiednik Univers +6C+HBO za 58 z groszami.Odpowiednik przytoczył konsultant tak szybko że nie szło nic zrozumieć a do tego wymiana dekodera na Turbo.A jeszcze jak wymieniłem jakie prawa się kończą w tym roku a on stwierdził że część jest już przedłużone szybko zakończyłem rozmowę.Chwilę po rozmowie esemes by zadzwonić na ten sam numer dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@llmario

 

Chciałbym przedłużyć na to co mam czyli: Comfort, Extra, Multi, 6xC+, HBO i ewentualnie wymianę PACE na Mediaboxa - całość za 49 zł.

 

Po wysłaniu wypowiedzenia miałem jeden telefon z DUK - bardzo niemiła Pani konsultant poinformowała mnie, że wypowiedzenie dotarło oraz zapytała o powody "co mi nie odpowiada" - powiedziałem, że cena, na co ona "Wie Pan - Pana pakiet dla nowych kosztuje 119zł, mam Pan to za 59zł - JUŻ TANIEJ SIĘ NIE DA!!, po zakończeniu umowy, proszę oddać sprzęt w punkcie" :jupi: i tyle sobie porozmawialiśmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o takiej ofercie? Dotychczas canal+Platinium +nc+go za 102zł. PS Nie wysyłałem wypowiedzenia umowy

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

HBO 25zł

Premium Sport &Film 69zł

EXTRA+ 30zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 29,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 40 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona ncplus.pl się kłania...

 

C+ to 6 kanałów Canal+, a Multi to kanały z "rodziny" C+ czyli Domo+, Kuchnia+, Nsport+, Planete+, MiniMini+....etc

 

 

Dzięki. W takim razie pomylili się w opisie mojej oferty. Bo na koncie mam napisane: Comfort, Multi+ i HBO, a mam jeszcze wszystkie C+. Za co zresztą uczciwie płacę.

 

Ja bym to zgłosił, że nie mam tego w ICA bo jak będzie koniec umowy i będziesz chciał przedłużyć umowę to może być problem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...