Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dzwonili 2 razy z DUK Kraków.Podpisałem aneks na 15mieś.

Było:

Platinum i 2 karty za 119zl

Nowa umowa za 79.90.Stała cena.Bez łamańca.Pewnie mogłem 10zl jeszcze zjechać ale obniżka o 40zł bardzo mnie cieszy.Mam więcej za mniej.To jest mój najnizszy abonament od 11 lat :D

Comfort+ 39.90zzł

6 x C+ 40zł

2karty 0zł na 15 mieś

Multi 0zł na 15 mieś

Extra 0zł na 15 mieś

HBO za 0zł na 15 mieś :)

Cinemax na 6 mieś za 0zł

Pace za 0zł na 15 mieś

 

@grzejnik

A ile miałeś do końca umowy? Wypowiedzenie rozumiem wysłane :)

 

Umowa była do końca października.Tak jak napisałem 40zł to sporo zejść z Platinum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwonili 2 razy z DUK Kraków.Podpisałem aneks na 15mieś.

Było:

Platinum i 2 karty za 119zl

Nowa umowa za 79.90.Stała cena.Bez łamańca.Pewnie mogłem 10zl jeszcze zjechać ale obniżka o 40zł bardzo mnie cieszy.Mam więcej za mniej.To jest mój najnizszy abonament od 11 lat :D

Comfort+ 39.90zzł

6 x C+ 40zł

2karty 0zł na 15 mieś

Multi 0zł na 15 mieś

Extra 0zł na 15 mieś

HBO za 0zł na 15 mieś :)

Cinemax na 6 mieś za 0zł

Pace za 0zł na 15 mieś

 

Te dwie karty to Cameleony?

Czy może wymagają połączenia między dekoderami?

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa była do końca października.Tak jak napisałem 40zł to sporo zejść z Platinum

 

Czyli płacąc teraz 154 za platinium z hbo + mr + nc+ go nie mam co liczyć na większą obniżkę niż 40 zł?

Wypowiedzenie pod koniec września złożone ... umowa koniec października.

 

Wiadomo z dużej z ceny schodzę no ale :brawo::jupi:

 

a i pytanko jeśli nie zadzwonią lub nie będą dzwonić . sam wybiorę numerek i do nich dryndne ... ale pytanko od razu walić z grubej rury co chciałbym osiągnać czy powiedzieć, że wypowiedzenie złożyłem i chciałbym poznać ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teges

 

gdzieś czytałem że komuś się umowa kończyła np w marcu to już w grudniu wysłał wypowiedzenie przyjęli mu i negocjował przedłużenie to jest w ogóle możliwe?

 

mi się kończy 31.01 czyli że ja wysyłam 2 stycznia. A miesiąc bądź 2 chce wyłączyć 1-2 kanały bonusowe by mi cena spadła

Proponuję tak w listopadzie, koniec listopada. Grudzień, święta i oferty mogą być dużo lepsze.

 

W sumie rzecz biorąc dobrze prawisz jedyny minus to to że nie bardzo mi się chce czekać na ich telefon w trzecim i czwartym tyg grudnia chyba że by zadzwonili i na 1 telefonie od razu wszystko wyszło tak jakbym chciał

 

Czyli że wysłać wypowiedzenie np 30 listopada by data stempla była na listopad? a kiedy wyłączyć 2 kanały bonusowe by mi cena spadła o spory % i wtedy negocjować?

 

bo przyznam że chciałbym to co mam teraz i delikatnie poszerzyć pakiet np redlight z hustlerem i filmbox hd bo cinemax mnie kompletnie nieinteresuje ani adventure tv ani sundance ich nigdy nie miałem

natomiast Filmbox to bym w sumie wziła ten 1 ale że się nie da to trzeba brać cały pakiet :/ i to co podałem do ~80zeta i by starczyło tyle że ja nie chce łamańca a i chce 24 miechy i mieć spokój na 2 lata by się skończyło ponownie na święta.

 

 

Czy da się nadal 0 zeta za MR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet platinum bez dodatków typu hbo i cinemax. umowa do końca października. Po kilku odmowach z mojej strony dzisiaj tel z Krakowa. niestety to samo czyli to co mam za 85 zł. Oczywiście odmówiłem na co konsultant kończąc rozmowę stwierdził, że będziemy musieli się rozstać. Już trzęsę portkami i dzwonie przedłużyć umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant przekonywał mnie ( i to jest ciekawe), że mógłbym dostać HBO na cały okres, gdybym miał w dotychczasowym pakiecie. Uważam, że to ściema i podziekowałem (chyba, że się mylę) i kazałem zadzwonić za tydzień z ciekawszą ofertą ;)

 

Ja otrzymałem, wcześniej mój znajomy również dostał HBO na cały okres, nie mając go wcześniej w pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś tel z DUK Warszawa z SUPER ofertą (żart) Comfort extra plus za 40 pln z groszami ale warunkiem było wycofanie mojego wypowiedzenia.

Czy ktoś z Was już wycofywał wypowiedzenie żeby niby dostać super ofertę?

 

oferta na przedłuzenie Universe+ to comfort+/multi/extra+ za 39.90 na 15 m - i nie jest to zła oferta bo w to samo za 29.90 raczej nie wierzę

gdy grasz o cis więcej dt walcz o dodatkowe 6xC+ w łamancu za średnią 53,30 - 5x0 i 10x79,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :)

 

Z końcem listopada kończy mi się umowa, wysłałem już wypowiedzenie.

Obecnie mam pakiet Universe za 49,00 zł (przy przejściu na ncplus dostałem 10 zł rabatu).

Czy obecnie mogę liczyć na lepszą ofertę za Universe + ?

Obecnie nie ma pakietu Universe, jego odpowiednikiem jest Comfort+ z Multi+ i Extra+. Taki pakiet możesz spokojnie dostać za 39,90 a ktoś tu nawet dostał za 29,90.

 

te 29,90 to raczej sciema, chyba tylko 1 zgłoszenie oferty i to nieprzyjetej bo gość chciał 19,90

a jak ktos do tego chce HBO to standard dopłata 20 zł z kanałami c+ za 59 raczej wątpie chyba że tylko na 5-6 m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, wczoraj po wcześniejszym wysłaniu wypowiedzenia(umowa do końca października) dostałem ofertę COMFORT+ EXTRA (133 kanały) plus Canal+ HBO+Cinemax+Filmbox oraz kolekcje VOD canal+ i seriale+ (na cały okres umowy). Do tego multiroom standard na 2 dodatkowe dekodery, umowa na 24 miesiące w cenie pierwsze 12 miesięcy 109,90 a później 129,90. Wcześniej miałem Canal+ platinum z multiroom standard z 2 dodatkowymi dekoderami i tylko kolekcje canal+vod(w cenie 129zl) . Jak oceniacie moje negocjacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny telefon z DUK ....

nie przyjąłem.

 

Pierwszy błąd w negocjacjach cenowych. Po co pokazałeś im zainteresowanie produktem?

Wiedzą już że jesteś zainteresowany i nie nie zejdą odpowiednio nisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny telefon z DUK ....

nie przyjąłem.

 

Pierwszy błąd w negocjacjach cenowych. Po co pokazałeś im zainteresowanie produktem?

Wiedzą już że jesteś zainteresowany i nie nie zejdą odpowiednio nisko.

 

Nie do końca pokazałem, najpierw powiedziałem ze mam znacznie tańsze alternatywy i ze specjalnie mi nie zależy, jak pytał co mam/chce mieć - powiedziałem ze wszytko, niemniej jednak dałem jasno do zrozumienia ze klienta premium nie traktuje się taka ceną i że podtrzymuje wypowiedzenie bo mi nie zależy na nc+ - mam gdzie pójśc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś już mogę w 100% potwierdzić że to co wynegocjowałem to mam na swojej umowie

 

Mianowicie

 

Do tej pory Comfort+ z Multi+ 29zł umowa była na 12m

 

Wypowiedzenie wysłane umowa kończyła się 31.10.2014

2.10.2014 zadzwoniłem do DUK Kraków ( bo nikt nie dzwonił )

 

I otrzymałem taką ofertę którą od razu zakceptowałem

 

Comfort+ i Multi+ ( bo na tym tylko mi zależało)

 

6m 0zł 9m 24,90zł

 

 

 

 

 

Średnio 14,90zł :jupi:

 

 

Co proponują szczebel wyżej ?

Wysłałem dwa wypowiedzenia i na jednej z umów interesuje mnie cos po kosztach. Dziękuję za podpowiedź .

 

ps

i lipa własnie dzwoniłem

39.90 15 m-cy Comfort+ Multi

49.90 15 m-cy Extra+ Multi

 

wypowiedzenie do końca miesiąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś już mogę w 100% potwierdzić że to co wynegocjowałem to mam na swojej umowie

Mianowicie

Do tej pory Comfort+ z Multi+ 29zł umowa była na 12m

Wypowiedzenie wysłane umowa kończyła się 31.10.2014

2.10.2014 zadzwoniłem do DUK Kraków ( bo nikt nie dzwonił )

I otrzymałem taką ofertę którą od razu zakceptowałem

Comfort+ i Multi+ ( bo na tym tylko mi zależało)

6m 0zł 9m 24,90zł

Średnio 14,90zł :jupi:

 

Co proponują szczebel wyżej ?

Wysłałem dwa wypowiedzenia i na jednej z umów interesuje mnie cos po kosztach. Dziękuję za podpowiedź .

 

ps

i lipa własnie dzwoniłem

39.90 15 m-cy Comfort+ Multi

49.90 15 m-cy Extra+ Multi

 

wypowiedzenie do końca miesiąca

 

myslę że realnie możesz liczyć na comfort+/multi za 24,90 na 15 m /normalnie 29,90/ albo zaproponują ci łamanca 6x34 /dodatkowo filmboxy/ i 9x 24,9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...