Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piszesz o pakiecie, który kosztuje 89zł więc porównajmy:

CP: 134 kanały, 34HD,w tym 3xHBO

NC+: 136 kanałów, 46HD, w tym 6x C+

Wniosek? Za tą samą cenę NC+ jest lepsze. Nie chcesz dodatkowo płacić za dekoder to weź Pace za free, infolinia często nie ma nic przeciwko.

 

Nie biorę pod uwagę smartdom, ale do niższej opłaty nie przekona mnie ani pseudonielimitowany internet LTE, ani złodziejski Plus, w którym już byłem parę lat.

 

Oczekujesz dobrych kanałów za niską cenę. Tak to nie działa. Chcesz niską cenę - idź do CP, chcesz dobre kanały - siedź w nc+.

 

Nie chcą dać dekodera z dyskiem za free, tylko za 10 zł/m. Chyba nie chce aż tak dużo, inni się chwalą, że dostali dodatkowo HBO + multiroom + history za cenę średnią poniżej 60 zł

 

Cp za średnią 45 zł/m daje polsat sport+ Film Boxy + cinemax i do tego dekoder z dyskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej na taki, co jest kilkadziesiąt razy napisany w temacie, lub pojawiający się w Google. Ale jak dalej nie chce Ci się czytać i szukać przez sekundę w sieci, to złóż papier w APS. Oczywiście tam nie będzie Ci się chciało iść, więc musi ktoś Cię wyręczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello, mam aktualnie pakiet Universe+, 6xC+, HBO, Pace PVR, Multiroom (2x cameleon) za cenę 59 zł. Umowa do końca października, wypowiedzenie wysłane. Ostatnia najlepsza propozycja to Comfort+, Multi+, Extra+, 6xC+, HBO na 9 miesięcy, Redlight HD, Pace PVR, Multiroom za cenę 6x0zł i potem 18x79zł. Odrzuciłem taką propozycję. Mam pytanie czy jest możliwość aby otrzymać do tego prócz HBO na cala umowę dodatkowo nc+go? Na forum czytałem że usługa oglądania przez internet działa też z dekoderami Pace.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili do mnie z DUK z Krakowa, w sobote, o 15:26 :D No i tutaj pozytywy sie kończa, bo akurat prowadziłem inną rozmowe i nie odebrałem ;p haha ;)

A więc nie zapomnieli o mnie! Dam im jeszcze czas do jutra aby mnie przekonać na nową umowe B|

@ircios: widze że i Tobie sie cierpliwość kończy przy odpowiedziach na pytania typu: "cześć, mam to i tamto, na co moge liczyć i ile to kosztuje?", w sumie to długo musiałem czekać aż zobacze jak Ty zbywasz klientów którym sie nie chce poczytać pare stron do tyłu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o pakiecie, który kosztuje 89zł więc porównajmy:

CP: 134 kanały, 34HD,w tym 3xHBO

NC+: 136 kanałów, 46HD, w tym 6x C+

Wniosek? Za tą samą cenę NC+ jest lepsze. Nie chcesz dodatkowo płacić za dekoder to weź Pace za free, infolinia często nie ma nic przeciwko.

 

Nie biorę pod uwagę smartdom, ale do niższej opłaty nie przekona mnie ani pseudonielimitowany internet LTE, ani złodziejski Plus, w którym już byłem parę lat.

 

Oczekujesz dobrych kanałów za niską cenę. Tak to nie działa. Chcesz niską cenę - idź do CP, chcesz dobre kanały - siedź w nc+.

 

Nie chcą dać dekodera z dyskiem za free, tylko za 10 zł/m. Chyba nie chce aż tak dużo, inni się chwalą, że dostali dodatkowo HBO + multiroom + history za cenę średnią poniżej 60 zł

 

Cp za średnią 45 zł/m daje polsat sport+ Film Boxy + cinemax i do tego dekoder z dyskiem.

 

czasami nie rozumiem tych osób które narzekają że nc+ nie daje dekoderów za free bądź płacą po 20 zeta miesięcznie

 

zamiast wziąć to http://www.sklep-tvsat.com/tunery-hdtv- ... -mini.html

 

2 głowice wydajny procek 2 czytniki kart i można sobie dołożyć naziemna za taka cenę ekonomiczny sprzęt z 3ma głowicami + wifi + 2 czytniki kart naprawde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie dzisiaj, jeszcze po negocjacjach mailowych, podpisałem umowę z NC+ (kończyła się jutro, wcześniej wypowiedziana).

 

Umowa: 15 m-cy

- wszystkie kanały z podstawy (Comfort+ Extra+)

- 6 x Canal+

- Canal+ VOD

- 3 x HBO

- HISTORY HD

- netVOD+

- NC+ GO na 5 urządzeń mobilnych

- MuliRoom na 2 urządzenia

 

Cena ("łamaniec"): 74,59 zł (w tym MultiRoom na 2 dodatkowe dekodery)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nadal cisza, a umowa do jutra wypowiedziana, aż boję się myśleć, że nie zadzwonią i wyłączą sygnał i w środę ligi mistrzów nie obejrzę.

 

Zadzwonią. Po drugie może sam zadzownić do DUK, bo wersje z osłabianiem swojej pozycji możesz miedzy bajki włożyć.

 

Ja przedłużyłem w środę i od tego momentu... miałem chyba z 3 lub 4 telefony z DUK :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umowe miałem do końca Pażdziernika pakiet FULL EXTRA dziś sam zadzwoniłem i sie dowiedziiałem że niestety full extra juz nie ma :( a tydzień temu jeszcze był za to dostałem Superpremium umowa na 24 miesiące 99,99 pln:

 

Comfort+

 

opcje dodatkowe:

netVOD+ konto podstawowe

Multi+

Cinemax

EXTRA+ HB ITI

Filmbox

HBO

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

VOD+ Seriale+ (9 miesięcy)

HBO GO

History HD

SunDance HD

Adwenture HD

 

wszystko to po jednej 10 minutowej rozmowie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wczoraj dzwoniłem raz, dzisiaj dwa razy do krakowa i upierają się że na 20 zł za multiroom... :/

 

Zgodzili się na 53 zł z groszami za te wszystkie szmery bajery ale multiroomu - dodam że na dwie karty starego z cyfry już nie chcą popuścić :?

 

Ktoś dostał może dziś, wczoraj MR za 0 zł ?, mi powtarzają ciągle nie da się zrabatować i nie da ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...