Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie jeszcze trochę czasu, ale wydaje mi się, że załatwię temat szybko i w miarę tanio, bo mój profil widza jest bardziej filmowy niż sportowy

 

Mam po migracji z niezależnego multiroom dwie osobne umowy, na jednej Relax+ za 30zł, na drugiej Extra+ z C+ i HBO i dysk (5zł) za 70zł w sumie 100zł za dwa

 

Na pewno nie przedłużą mi tej za 70zł w tej cenie, a chcę zostać z jedną, więc wypowiedzenie tamtej a zamiast gołego Relax+ teraz  Optimum 24,99 z C+ (20) i HBO Max (20)?

czyli 65zł, ewentualnie 45zł z jakimś najpierw HBO free 1-3m a potem na całą umowę do końca?

 

a jak coś będzie nie tak, to sobie po prostu na bazie najtańszego polsatu (rodzinny), który mam od lat 5zł nieokreślony dla polsatu sport dodam max i goodbye C+

 

Edytowane przez prwsk
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Aktualnie dość dobra oferta:
 Pakiet Extra+ z CANAL+ 4k 79,99zl, reszta za darmo: HBO Max-tv w aplikacji HBO Max- wideo w aplikacji VOD+ нво MISTRZOWSKA Piłka Multiroom Standard-Opt.mani. Viaplay, Czynsz najmu sprzętu dekodera 4k 5 zł, co miesiąc zatem płace 84,99.

Jest szansa utrzymać cenę? Aktualnie mi zaproponowano to wszystko za 89,99+ 20zl za ligę mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, scriptorignotus napisał(a):

HBO 5 zł, stąd 89,99, a nie 84,99

VIAPLAY MI NIEZALEZY, od razu się zrzekłem

Mam to samo co ty. Tak sie zastanawiam czy wchodzić z Super Sport na całą umowę czy lepiej włącz/wyłącz tylko na wiosnę?

Edytowane przez Martinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Super Sportem na całą umowe to nie wiem czy dobry pomysł.Latem płacić 20zł za co?? Chyba że planują poźniej coś innego jeszcze wrzucić do tego pakietu.Ktoś mówił gdzieś że może Premierleague ale to się pewnie okaże.Też sie zastanawiam co zrobić.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jupiter napisał(a):

Ktoś mi może powiedzieć za ile można mieć przy przedłużaniu umowy Superpremium+ 4K? Z niewiadomych przyczyn ten pakiet zniknął z moich ofert na przedłużenie umowy zaraz po złożeniu wypowiedzenia, więc nawet nie mam szansy się z nim zapoznać.

A miałeś go dotychczas? Jeśli tak to, za ile?

 

Bo różne są ceny od 109,99 do 149,99. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.08.2024 o 17:31, Motyl1987 napisał(a):

70 za wszystkie kanały sportowe z Viaplay to nie jest tak dużo. 

 

Oczywiście wszystko zależy kto jaki chce pakiet podstawowy 

Pytanie co rozumiemy przez "wszystkie"? Bo tu niektóre rzeczy wymagają doprecyzowania.

 

Sam byłbym czymś takim zainteresowany. 

 

Ja mam:

Nowy Entry+ z Canal+ 50zł

CANAL+4K ULTRA HD 0zł

Eleven Sports 10zł

MISTRZOWSKA PIŁKA 0zł

MOVIES Fun 0zł

Viaplay 0zł

Najem TVBOX+ 0zł

 

Czyli 60zł za większość sportu, który był dostępny i z chęcią przystałbym na ofertę za 70zł ale no "nie da się" i 120zł się należy.

 

Da się tu cokolwiek zrobić?

 

Z tego co widzę na stronie przy pakiecie Entry+ Więcej Sportu dla nowych z paczki Eleven Sports brakuje Eleven 4, który obecnie mam. Dodatkowo C+ Sport 5 ciągle nie jest częścią pakietu Canal+ przez co reklamy pod tytułem 100% Ekstraklasy wprowadzają w błąd w przypadku multiligi na koniec sezonu (reklamowałam to już 2 razy i dalej udają, że problemu nie ma). No i w przypadku pakietów opartych o Entry+ na pewno nie ma tam Eurosportów.

 

Viaplay Total to dopłata 10zł w przypadku nowych, więc zakładam, że na przedłużeniu jest podobnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, scriptorignotus napisał(a):

Podsumowując otrzymałem najlepszą aktualnie ofertę z możliwych?

Myślę że jesteś w stanie wyciągnąć 0 zł za najem dekodera. Więc +5 zł za HBO ale -5zł za dekoder i wyjdzie na jedno w sumie niejako.

 

Co do Ligi Mistrzów to totalnie nie widzę sensu wiązania się zobowiązaniem. Runda zasadnicza trwa od września do maja, więc 9 m-cy. Czerwiec-sierpień płacisz za nic, chyba że też oglądasz eliminacje. Zresztą, nawet klepiąc włącz/wyłącz cały rok oszczędzasz 60 zł.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jupiter u mnie była propozycja przedłużenia w strefie canal+ na pakiet Superpremium+ 4K za 114,99 zł. Ale jak Ci się chce to możesz próbować negocjować z konsultantem cenę za ten pakiet za cenę 109,99 zł.

Dokładnie. U mnie również świeci w ofercie za 114,99. Nie wiem czy mi się chce wisieć na telefonie i szarpać o 5 zł. Ale jedna uwaga. Jeśli nie wybierzemy np Cinemax na głównej stronie za 15 zł to na następnej stronie można dobrać za 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Martinos napisał(a):

W Superpremium zawarte w cenie sa Viaplay i/lub Super Sport?

Pakiet Superpremium+ 4K składa się z: 


1) Pakietu: Pakiet Extra+, 
2) Opcji dodatkowej CANAL+, 
3) Opcji dodatkowej HBO, 
4) Opcji dodatkowej Eleven Sports, 
5) Opcji dodatkowej Filmbox Pack, 
6) Opcji dodatkowej CANAL+ 4K ULTRA HD, 
7) Kolekcji nc+go TV HBO GO (obecnie Max Standardowy) 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów!

 

Z końcem sierpnia br. kończy mi się umowa. W lipcu złożyłem wypowiedzenie.

 

Obecnie posiadam:

Pakiet Extra+              44,99

Canal+         -              19,90

Eleven Sports    -        11,90

Canal+4K Ultra HD -  0,00

Najem 4K UltraBox+ -0,00

Multiroom Standard -  10,00

Najem dysk -              0,00

+ (miałem)MISTRZOWSKA PIŁKA- 5,00

Łącznie więc płaciłem 91,79 - a po wyłączeniu MP - 86,79 zł.

 

Zdaję sobie sprawę, że miałem bardzo dobrą ofertę. Dlatego chciałem się zorientować, za ile teraz mogę dostać ten sam pakiet z Ligą Mistrzów od Canal+?

Czytam, że LM nie chcą dawać niżej niż za 20,00 zł. Czyli w moim wypadku wychodziłoby 106,79? Na jaką ofertę z DUK mogę liczyć?

Ps. Da się zejść z ceny za Muliroom Standard?

Z góry dzięki za pomoc.

Ps. Przepraszam za poprzedni post. Dodał mi się przypadkowo i za szybko. Próbowałem edytować ale za wolno piszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...