Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Obecnie:

 

PAKIET EXTRA+                 44,99zł
HBO MAX                           0zł
HBO                                    18,00zł
SERIES FUN                       0zł
CANAL+4K ULTRA HD      0zł
CANAL+    (11kanał.)         19,99 zł
MOVIES FUN                      0,00 zł
MULTIROOM                      25zł    (3x ULTRABOX+ 4K, 1x najem dysku)

 

Łącznie                              107,98zł

 

Wypowiedzenie złożone - Obecnie dokładnie to samo proponują w cenie ok. 138zł.
Da się ugrać te same warunki czy to już nierealne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, k05 napisał(a):

 Ale cenowo możesz kontynuować w podobnej cenie do obecnej (może zwiększyć się kwota za Multiroom +2zł za dekoder). 

 

Właśnie chodzi mi o zachowanie ceny przy tym co już mam. Tylko, że opcja przedłużenia z DUK jest 30zł droższa.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, k05 napisał(a):

@karol84 Czy wysyłałeś już wypowiedzenie?

Tak, jak wspominałem: Wypowiedzenie złożone - Obecnie dokładnie to samo proponują w cenie ok. 138zł. Obecnie 107,98zł.

Umowa do końca stycznia.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Nie rozumiem za bardzo zapisu Multiroom 25 zł (3x ULTRABOX+ 4K, 1x najem dysku)), jak to wygląda dokładnie za każdy z dekoderów?

 

Przypuszczam, że różnica ceny wynika z podwyżki cen usługi Multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Nie rozumiem za bardzo zapisu Multiroom 25 zł (3x ULTRABOX+ 4K, 1x najem dysku)), jak to wygląda dokładnie za każdy z dekoderów?

Łącznie mam 3 dekodery:

1 - Master ULTRABOX+ 4K + dysk

2- Slave ULTRABOX+ 4K

3- Slave ULTRABOX+ 4K

 

Nie umiem do końca zinterpretować tego zapisu. Generalnie za te 3 dekodery (jeden z dyskiem) mam łącznie 25zł. Jak w podsumowaniu z początku wątku.

HBeQaNz.jpg

 

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Nie ma możliwości utrzymania tych cen za Multiroom. Podwyżka nieunikniona i zgodna z przedstawiona ofertą. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy stwierdzenie faktu jest dla ciebie "płaczem"? Poinformowałem tylko grono zainteresowanych przedłużeniem umowy, o noworocznej (niekorzystnej) ofercie dla stałego klienta. Podzieliłem się planami na przyszłość. Wszystko. 

Szczęśliwego Nowego Roku. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyć co oferuja na forum i nie czekać na oferty z księżyca. Teraz takie czasy że ceny mocno się zmieniaja. Przykład Viaplay był za 5 zeta teraz jest za  39 zeta😂 Więc oczekiwać ciągle na MP za 0zł przy C+ za 20zeta jest dla mnie dziwne. Czasy gdy cały sport w C+ był w cenie Netflixa juz raczej nie wrócą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Aktualnie posiadam:

Pakiet Superpremium+ 4K,  za 109,99

MISTRZOWSKA PIŁKA, - za 0,00

Najem Dysk, Opłata najem UltraBox = 0,00zł

Multiroom – 0,00 zł

Cinemax = 8zł 

Viaplay – 19,00

Razem 136,99zł 

Umowa mi się kończy z końcem marca 2024.

Chcę zrezygnować z Cinemax i Viaplay, czy jest szansa utrzymać pakiet za 109,99 zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałem:

Optimum - 24,90zł

HBO MAX - 5 zł (nigdy nieoglądany)

HBO - 20 zł (nigdy nieoglądany)

Adventure TV - 0,51zł

History - 1,99zł

Sport Club - 0,51zł (nigdy nieoglądany)

H2 HD - 1,99zł (nigdy nieoglądany)

Najem dekodera - 0zł

razem: 54,99zł

Wypowiedzenie wysłane

 

Chciałem Optimum lub Extra oraz Canal+( bez sportu) w dobrej cenie.

 

Mam:

Extra+ 44,99

Canal+ Seriale i filmy 0 zł przez rok, potem 10 zł/m

Filmbox 0 zł na cały okres umowy

Czyli pierwszy rok 44,99, potem 54,99 zł/

 

Dzięki za pomoc Krzysiek11:)

Edytowane przez Mako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z końcem lutego wygasa mi umowa na Multi Man Pack. 

Wczoraj złożyłem wypowiedzenie poprzez strefę abonenta.

Po 4 minutach mail z informacją, że wypowiedzenie przyjęte i pakiet zostanie wyłączony z końcem lutego/początkiem marca.

Nic ponad to. Żadnego nagabywania, zachęcania. Także nie zawsze zależy im na utrzymaniu klienta przy danym pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2024 o 16:41, czerstwy napisał(a):

Trzeba było brać jak było😂 Trzeba było się liczyć z tym że MP wiecznie nie będzie za free gdy C+ kosztuje tylko 20 zł.

 

Dlaczego nie powinna być za free skoro oferta sportowa C+ drastycznie się pogorszyła po utracie PL. 

Operator "zaoszczędził" duże środki którymi może zrekompensować skutki inflacji a jednocześnie utrzymać abonenta - który zmuszony będzie płacić dodatkowe pieniądze na wykup tej opcji.

Przy ogromnej konkurencji platform streamingowych C+ musi uświadomić sobie, że nikt nie będzie chciał płacić za ich ofertę więcej niż dotychczas. 

C+ ofertą filmową nie jest już ( o czym wszyscy wiemy) w stanie konkurować z platformami streamingowymi.  Sama ekstraklasa to zbyt mało aby przyciągnąć lub zatrzymać abonentów.

Dzisiaj prawdziwym wyzwaniem platform satelitarnych jest bardziej utrzymanie klienta niż przyciągnięcie nowego.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, terracan1929 napisał(a):

Z końcem lutego wygasa mi umowa na Multi Man Pack. 

Wczoraj złożyłem wypowiedzenie poprzez strefę abonenta.

Po 4 minutach mail z informacją, że wypowiedzenie przyjęte i pakiet zostanie wyłączony z końcem lutego/początkiem marca.

Nic ponad to. Żadnego nagabywania, zachęcania. Także nie zawsze zależy im na utrzymaniu klienta przy danym pakiecie.

Czekaj czasu zadzwonią na pewno. Ja też złożyłem rezygnację przez ICA przez kilka dni nic. W piątek pewien kumaty gość złożył mi najkorzystniejszą propozycję jaką się dało.

Mam extraz c+ za 90 parę zł do tego netflix 4K, C+4K, eleven, filmbox, hbo z hbomax, mistrzowska piłka, Series fun i movies fun całość za 158.89. Teraz gość proponuje extra z c+ i netflix standard za 125zł, Dopełnienie do 4K 17zł,eleven 11zł, filmboxpack 5zł do tego w gratisie c+4K, hbo z hbo max, MP, movies fun a zamiast series fun bbc player. Całość na 24m-ce gdzie pierwszy miesiąc 108zł a pozostałe 23m-ce 158.89. Czyli to co mam na innych warunkach za te same pieniądze. Dodatkowo dostałem na 3 m-ce cinemaxy. Nowe warunki wchodzą w życie z momentem zaakceptowania oferty przesłanej na mail a umowa kończy się z końcem stycznia 2026r. Także czytać obserwować i czekać na telefon od konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...