Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

teraz mam:

pakiet superpremium+ 4k - 109 zł

mistrzowska piłka - 0zł

series fun - 0zł

najem ultrabox 4k - 5zł

dysk - 5 zł

viaplay - 19,99

 

umowa do końca września, rezygnacja wysłana, zarejestrowana i po kontakcie ze strony c+ mam propozycję:

pakiet relax

mistrzowska piłka

pakiet c+

viaplay total

HBO + HBO max

ultrabox + dysk

 

w całości za 118,99 bedzie to dobra propozycja, czy jeszcze coś jestem w stanie wydusić ?? dodatkowe programy, pakiety raczej mnie nie interesują, jedynie czy mozna jeszcze cenę obniżyć ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
2 godziny temu, ircios napisał(a):

@markar raczej bez problemu, ale bez C+4k

 

@olekm przecież to jest drożyzna. Możesz mieć to co masz, tyle, że VP za 15.

Jak ktoś miał Viaplay Total za 19, to nie dostanie go za 15. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Jak ktoś miał Viaplay Total za 19, to nie dostanie go za 15. 

 

w moim przypadku mogę zejśc z superpremium na relax tylko pytanie czy jeszcze mogę atakowac w temacie ceny. 

potrzebuje zeby zostało Viaplay total, Polsat Sport Premium, HBO max, C+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem konkret ofertę  :

 

WYBRANE USŁUGI:

 

Wybrane usługiOptimum+, CANAL+, BBC Player, CANAL+ Family, CANAL+4K ULTRA HD, MOVIES Fun, Viaplay Medium

 

Wybrane promocjeOptimum+ 35 zł 15 m i 39 zł/m dla Abonentów (11/22) - L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Viaplay Medium 5 zł/m dla Abonentów (03/23)

Czas trwania umowy


(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15 mies.

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 59,9  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Do tego  dekoder  4K  za 5zl .

 

Obecnie płacę 47.50 zl za

 

Pakiet Nowy Comfort+ ,+ packa C+

 

CO sądzicie ?

 

Edytowane przez raiders25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@raiders25 Jak masz teraz pakiet Nowy Comfort+ za 22,50 zł/m z paczką CANAL+ za 25 zł/m za łącznie 47,50 zł/m, to ja bym negocjował dalej o pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł/m + paczka CANAL+ z CANAL+ 4K za 19,90 zł/m. Jak Ci wysłali ofertę na e-mail, a miałeś złożoną rezygnację, to po odrzuceniu oferty trzeba będzie złożyć rezygnację ponownie, ponieważ wysłanie oferty do akceptacji automatycznie powoduje wycofanie wypowiedzenia.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@raiders25 Jak masz teraz pakiet Nowy Comfort+ za 22,50 zł/m z paczką CANAL+ za 25 zł/m za łącznie 47,50 zł/m, to ja bym negocjował dalej o pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł/m + paczka CANAL+ z CANAL+ 4K za 19,90 zł/m.
Taki był zamiar, ale zaakceptowałem ofert która wyżej wrzuciłem za65zl.
Myślę że dramatu nie ma a nie chciało mi się już szarpać o te 10 zł.

Umowa na 15 miesięcy więc nie bawem kolejne podchody i i telefony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
40 minut temu, lukx95 napisał(a):

@raiders25 Jak masz teraz pakiet Nowy Comfort+ za 22,50 zł/m z paczką CANAL+ za 25 zł/m za łącznie 47,50 zł/m, to ja bym negocjował dalej o pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł/m + paczka CANAL+ z CANAL+ 4K za 19,90 zł/m. Jak Ci wysłali ofertę na e-mail, a miałeś złożoną rezygnację, to po odrzuceniu oferty trzeba będzie złożyć rezygnację ponownie, ponieważ wysłanie oferty do akceptacji automatycznie powoduje wycofanie wypowiedzenia.

 

Na 15 miesięcy nie dostanie w takiej cenie Optimum+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Inne65 Do tej oferty co napisałeś można jeszcze dostać kolekcję BBC Player 0 zł/m i paczkę CANAL+ Seriale i Filmy za 5 zł/m, która zawiera kanały CANAL+ Premium, CANAL+ 1, CANAL Family, CANAL+ Film, CANAL+ Seriale, CANAL+ Dokument i kolekcję CANAL+ VOD.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla tych, którzy mają taki sam pakiet ;)
Przed wysłaniem wypowiedzenia nie chcieli dać tanio Viaplay'a, oferty rzędu 30zł za Totala. Standardowa gadka, że się nie da, nie ma już takiej promocji i nie będzie, bla bla. Jeden gość mi powiedział, że jest z działu utrzymania STAŁEGO klienta(nikt nigdy z DUK nie użył w mojej rozmowie słowa "stałego", więc nie wiem o co chodzi), ale też oferował za 30zł. Po złożeniu wypowiedzenia w POK(drukują na miejscu, nie trzeba samemu nic pisać) już przy pierwszym telefonie z DUK(nie Kraków) oferta Viaplay Total za 15zł.

Było:
- Superpremium+ 4k 109,99
- Mistrzowska piłka 0,00
- Multiroom standard 10,00
- Najem 4K UltraBOX+ 5,00
- Najem Dysk PVR 1 TB 0,00
- History + H2 2,99
RAZEM: 127,98

Jest:
- Superpremium+ 4k 109,99
- Mistrzowska piłka 0,00
- Multiroom standard 12,00
- Najem 4K UltraBOX+ 0,00
- Najem Dysk PVR 1 TB 0,00
- History + H2 2,99
- Viaplay Total 15,00(10,00 za medium + 5,00 za dopełnienie do total, tak to robią)
RAZEM: 141,98 PLN

Różnice:
- dobrałem Viaplay Total za 15zł,
- odeszła opłata 5zł za główny dekoder 4K,
- do Multirooma doszło 2zł(12zł zamiast 10zł, podobno tak teraz jest)

Jeszcze jedno pytanie mam: wcześniej bez problemu w Niemczech działało C+ online. Po dzisiejszym potwierdzeniu oferty zablokowało dostęp. Na stronie C+ jest napisane, że usługa działa w całej UE. Wiecie co może być nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, lukx95 napisał(a):

Do tej oferty co napisałeś można jeszcze dostać kolekcję BBC Player 0 zł/m i paczkę CANAL+ Seriale i Filmy za 5 zł/m, która zawiera kanały CANAL+ Premium, CANAL+ 1, CANAL Family, CANAL+ Film, CANAL+ Seriale, CANAL+ Dokument i kolekcję CANAL+ VOD.

 

BBC Player za 0zł/m tylko jeśli wezmę paczkę Canal+ seriale i firmy. Zamiana z modułu Cam ( obecnie za 0zł) na dekoder Box z opłatą niestety za 5zł. Liczyliśmy za 0zł na dekoder 🥰

Edytowane przez Inne65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Inne65 napisał(a):

BBC Player za 0zł/m tylko jeśli wezmę paczkę Canal+ seriale i firmy. Zamiana z modułu Cam ( obecnie za 0zł) na dekoder Box z opłatą niestety za 5zł. Liczyliśmy za 0zł na dekoder 🥰

@Inne65 Teraz jaką masz ofertę i do kiedy umowę? Co do wymiany sprzętu to tak wymiana jedynie możliwa na dekoder 4K DualBox+ za 5 zł/m bez dysku lub za 10 zł/m z dyskiem 500 GB.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Inne65 napisał(a):

Aktualnie Comfort+ za 22,50zl , umowa do końca czerwca. 

@Inne65 Moduł CAM nie bardzo wam odpowiada, że chcecie wymiany na dekoder? Do oferty możecie jeszcze dostać HBO z HBO Max na 3 miesiące bez opłat z możliwością rezygnacji na koniec okresu bezpłatnego i ewentualnie chyba też jest możliwość dostać Cinemax Pack na takich warunkach na próbę, ale tu nie jestem pewny. Dajcie znać jak przedłużycie co udało się ciekawego wynegocjować. :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...