Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Shaq. napisał(a):

Coś jeszcze uda się wyrwac wg Was?

Oferta za 109,99 jest dobra.

 

5 godzin temu, ploomba napisał(a):

Dało się taniej dwa lata temu?

Dało się ugrać 22,50

Ja od 6 lat na jednej z umow mam za 19,99. Teraz mogę dostać Optimum za 24,99 lub Extra za 44,99...ale rezygnuje całkowicie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2023 o 13:00, gadi napisał(a):

Umowa do końca kwietnia, ale teraz już wydzwaniają. 

Obecnie mam

Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Cinemax 0 zł 5 m i 10 zł/m dla Abonentów (06/20), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów, Najem Dysk PVR 500 GB za 0 zł/m dla Abonentów (11/20), Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (11/20)

Czy mogę teraz wynegocjować coś lepszego ? 

 

Wczoraj telefon od konsulta i oferta 

Extra+ CANAL+ HBO i HBO 

10 zł drożeje niż miałem wcześniej

Teraz płacę 84,89 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bohus napisał(a):

Bardzo dziękuję za pomoc w przedłużeniu umowy Krzysiek11:) Superpremium+4k za 119,99 zł/m,BBC Player 0zł/m, Cinemax 0 zł 5 m ,Mistrzowska Piłka za 0zł/m,Viaplay 0 zł/m.

Cześć, czy masz też w pakiecie HBO?

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez jarek0000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, daball napisał(a):

Dzieki, Ostatnie pytanie czy c+ za 19.90 to najniższa cena? 

Tak jak @czerstwy napisał - 19,90zł to najniższa cena. Mimo wszystko jeśli przedłużasz umowę na jakiś pakiet tematyczny i zależy Ci na Viaplay to warto wziąć w C+. Za sam Viaplay bezpośrednio zaraz będzie trzeba płacić 55zł. Tutaj będziesz miał jeszcze C+ za znacznie mniej. Może uda się nawet C+ za 19,90zł i Viaplay za 5zł, czyli znacznie taniej niż w subskrypcji bezpośredniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno z 3 opcji: "szybko, tanio, dobrze" można wybrać tylko 2 i to przy dobrych wiatrach. Przedłużenie umowy u @Krzysiek11:) nie dość że załatwione mega szybko, to jeszcze z pakietem którego szukałem w bardzo dobrej cenie :) Dziękuję raz jeszcze za profesjonalne załatwienie tematu.

 

Było:

Relax+ za 29,99 zł

Canal+ za 25 zł

Canal+Family za 0 zł

Ultrabox+ 4K za 5 zł

Suma: 59,99 zł miesięcznie + cykliczne dobieranie Eleven Sport i MP

 

Jest:

Optimum+ z Canal+

Canal+ 4K

Viaplay

MP

Eleven Sports

BBC Player

Movies Fun

Ultrabox+ 4K

Suma: 75 zł miesięcznie

Edytowane przez Kroos123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, avathar napisał(a):

Mam do kliknięcia ofertę:

Extra+ z CANAL+,

HBO,

BBC Player,

CANAL+4K ULTRA HD,

HBO Max,

MISTRZOWSKA PIŁKA,

MOVIES Fun

 

79,99

Wszystko na 24m

 

Jeśli można tu dorzucić Viaplay za 0zł.

To piszcie do mnie.

 

Ciekawe czemu tacy [beep]zy jak ja płacą za mniejszy pakiet  80 zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Obecnie : Extra + + 11x Canal+ + Multiroom + Ultrabox 4K + Dysk + Series Fun + Nat Geo Play. Za wszystko 79.99/miesięcznie.

 

Przed chwilą rozmowa z DUK :

Pakiet bez zmian + Viaplay + Polsat Sport Premium 1 i 2. Kwota zaproponowa 94.99/miesięcznie. 

 

Chciałbym zostać przy obecnym pakiecie + Viaplay / Mistrzowska Piłka. Jaką kwotę mogę ugrać max? I czy przedstawiona oferta jest ok? Z tego co widzę na forum w kwocie 95/msc można uzyskać o wiele więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ircios napisał(a):

Skoro tak widzisz tu lepsze oferty i tak twierdzisz, że można uzyskać więcej, to czekaj na odpowiednią ofertę, która Cie zadowoli. Niepotrzebnie pytasz w takim przypadku. 

Wolę zapytać, zawsze ktoś może doradzić. Umowa do końca Marca, bez złożonego wypowiedzenia. 

Edytowane przez Eudey
Dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo:

Start+ 9.99 zł, Canal+ 25 zł, Canal+4K 0 zł, Ultrabox 4K 0 zł, dysk 5 zł /umowa do 31.01.2023

dziś przedluzone na 24m:

Optimum+ 25 zł, Canal+ 19 zł, Canal+4K 0 zł, Mistrzowska Piłka 10 zł, Viaplay 5 zł, HBO+HBO Max 0 zł/3m (potem wylaczenie), Ultrabox 4K 0 zł, dysk 0 zł

Po wypowiedzeniu i bez negocjacji przy pierwszym odebranym telefonie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...