Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

 

Witam wszystkich!

Obecnie posiadam pakiet taki jak poniżej (Netflix dobierałem jakiś rok temu, dostałem pół roku gratis). Okres minimalny do: 28.02.2023

 

Nowy Comfort+ z CANAL+  -  89,99 zł

CANAL+4K ULTRA HD  - 0,00 zł

HBO  - 0,00 zł, HBO Max   - 0,00 zł

CINEMAX  - 0,00 zł

Filmbox Pack  -  0,00 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA  -  0,00 zł

DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX  - 38,00 zł, Netflix 4K  -  17,00 zł

Nat Geo Play  - 0,00 zł, SERIES Fun  - 0,00 zł, MOVIES Fun  - 0,00 zł

 

MULTIROOM STANDARD  - 0,00 zł

Najem 4K UltraBox+ (N9)  - 0,00 zł

Najem Dysk  -  5,00 zł

WiFi Box+  - 0,00 zł

 

Właściwie nie oglądam tv po za wydarzeniami sportowymi, w związku z czym chciałbym radykalnie zmniejszyć pakiet. Myślę o:

Entry/Optimum z Canal+ (10 kanałów) 

HBO , HBO Max

Canal+ 4k

MISTRZOWSKA PIŁKA

Viaplay

 

 i zastanawiam się nad rezygnacją z dekoderów na rzecz modułu, zamiast drugiego dekodera i tak częściej używam komputera i Canal+ online.

 

Za ile najtaniej da się wyrwać taki pakiet?

Ostatecznie, mogę też zrezygnować z HBO.

 

Pozdrawiam forumowiczów

Marcin

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2022 o 19:38, Jakup napisał(a):

Cześć Wam, 

moja obecna umowa jest do końca roku. Co posiadam: 

- Extra z C+ i Netflix - 132,99 zł 

- Netflix 4K - 9 zł 
- C+ 4K - 0 zł 
- HBO - 0 zł 
- HBO Max - 0 zł
- Filmbox Pack - 5 zł 
- Mistrzowska Piłka - 0 zł 
- History/H2/Adventure/Sportklub - 5 zł 
- Eleven - 11, 90 zł 

- Najem Ultraboxa 4K - 0 zł 
- Najem dysku - 5 zł 
- Multiroom 1 - 0 zł 
- Multiroom 2 - 10 zł 


Całość wychodzi 179 zł, to był "łamaniec", pierwsze 6 miesięcy było w promocyjnej cenie, nie pamiętam już ile. 

Co można ugrać przy przedłużeniu? Szczerze mówiąc kiedyś pracowałem przez prawie dwa lata w NC+ ówczesnym i byłem w temacie, ale od jakiegoś czasu mniej śledzę ten rynek. Byłem pogadać u mnie w salonie, gdzie skleiłem ostatnie przedłużenie umowy z tym samym panem, teraz się podrapał po głowie i stwierdził, że ciężki temat. Zaproponował mi nową umowę z wymianą Wifiboxów z multiroomu na nowe Ultraboxy + Viaplay, całość wyszłaby jakieś 210 zł. 

Czy z utrzymaniem można teraz coś powojować? Za czasów kiedy tam pracowałem to szło wszystko ugrać po złożeniu wypowiedzenia, z tego co się orientuję to później to się już zmieniło. Generalnie co muszę mieć: 
- C+ z 4K 

- Netflix 4K 
- HBO + HBO Max 
- Eleven 
- Mistrzowska Piłka 
- Viaplay 
- dobrze by było wymienić też te wifiboxy na coś nowego 
 

Jak sądzicie? 
 


No dobra, wypowiedzenie złożone, dziś pierwsza rozmowa z Działem Utrzymania Klienta. Co zaproponowali: 
- Extra z C+ 89 zł 
- C+ 4K 10 zł 
- HBO + HBO Max - 0 zł 
- Eleven 11,99 zł 
- Netflix 4K 55 zł 
- Viaplay 0 zł 
- Mistrzowska Piłka 0 zł 
- Ultrabox 5 zł 
- pierwszy multiroom 0 zł 

- drugi multiroom 10 zł 

Wychodzi 179 zł, chyba że chcę wymienić Wifibox-y na te nowe dekodery 4K, wtedy każdy po 15 zł, czyli wychodzi 199 zł za całość. Z jednej strony chętnie bym je wymienił, bo słabo działają te obecne dekodery, ale z drugiej nie wiem czy to jest warte za 20 zł miesięcznie. Co sądzicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Magic83 napisał(a):

Da sie ja dostalem 2 dni temu taka oferte i zaakceptowalem wczesniej wyslane wyp.

 

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Cinemax 0 zł 5 m i 10 zł/m dla Abonentów (06/20), HBO i HBO Max 0 zł 3 m i 29,99 zł/m dla Abonentów (06/22), Hustler 0 zł 6 m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów, Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,99  zł

A widział że osoba którą cytujesz ma jeszcze Eleven?😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

do tej pory było:

Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Cinemax 8 zł/m dla Abonentów (04/20), Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20),

łącznie 117,99

 

dzisiejsza oferta do akeptacji na mailu:

Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów
(05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0zł/m dla Abonentów (07/20), Cinemax 8 zł/m dla Abonentów (04/20), FilmboxPack 5 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Viaplay 5 zł/m dla Abonentów (10/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów,

łącznie 127,99

 

widze, że filbox podniesli na 5zł i wszedł Via za 5zł, ponoć taniej się nie da o od jutra może być tylko drożej ;)

 

umowa do końca lutego 2023,

akceptować bo faktycznie taniej nie będzie czy odrzucić i po nowym roku wysłać wypowiedzenie?

Dzięki z góry za sugestie.

Edytowane przez Golffan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jakup napisał(a):


No dobra, wypowiedzenie złożone, dziś pierwsza rozmowa z Działem Utrzymania Klienta. Co zaproponowali: 
- Extra z C+ 89 zł 
- C+ 4K 10 zł 
- HBO + HBO Max - 0 zł 
- Eleven 11,99 zł 
- Netflix 4K 55 zł 
- Viaplay 0 zł 
- Mistrzowska Piłka 0 zł 
- Ultrabox 5 zł 
- pierwszy multiroom 0 zł 

- drugi multiroom 10 zł 

Wychodzi 179 zł, chyba że chcę wymienić Wifibox-y na te nowe dekodery 4K, wtedy każdy po 15 zł, czyli wychodzi 199 zł za całość. Z jednej strony chętnie bym je wymienił, bo słabo działają te obecne dekodery, ale z drugiej nie wiem czy to jest warte za 20 zł miesięcznie. Co sądzicie? 

Extra z C+ za 79,99 i zejście z opłaty za ultrabox i można brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Golffan napisał(a):

widze, że filbox podniesli na 5zł

Źle widzisz.  Filmbox dawali od zawsze za 5. Za 0 i za 15. W zależności. 

 

2 godziny temu, Golffan napisał(a):

ponoć taniej się nie da o od jutra może być tylko drożej ;)

Nie da się. Zwłaszcza jak ma się ćwierć roku do końca umowy. Choć było kilka przypadków,  że taniej się udało, i to bez wypowiedzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Jakup napisał(a):

No dobra, wypowiedzenie złożone, dziś pierwsza rozmowa z Działem Utrzymania Klienta. Co zaproponowali: 
- Extra z C+ 89 zł 
- C+ 4K 10 zł 
- HBO + HBO Max - 0 zł 
- Eleven 11,99 zł 
- Netflix 4K 55 zł 
- Viaplay 0 zł 
- Mistrzowska Piłka 0 zł 
- Ultrabox 5 zł 
- pierwszy multiroom 0 zł 

- drugi multiroom 10 zł 

Wychodzi 179 zł, chyba że chcę wymienić Wifibox-y na te nowe dekodery 4K, wtedy każdy po 15 zł, czyli wychodzi 199 zł za całość. Z jednej strony chętnie bym je wymienił, bo słabo działają te obecne dekodery, ale z drugiej nie wiem czy to jest warte za 20 zł miesięcznie. Co sądzicie? 

 

Można dostać ofertę extra z c+ i netflix za 120, w tym jest c+ 4k za 0, jak miałeś hbo i hbo max do tej pory za 0, to można to ponowić, netflix 4k za 17, eleven 11,90, viaplay za 0, mistrzowska piłka za 0 dekoder 5, mroom 0, drugi za 10.

Więc byłoby taniej, bo wychodzi 163,90.

Tylko trzeba zerknąć w system, czy pojawi się taka oferta.

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

PAKIET EXTRA+ Z CANAL+ 84,99 zł

Okres minimalny do: 28.02.2023

 

HBO  20,00 zł

HISTORY HD / H2 2,99 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA 0,00 zł

NAT GEO PLAY 0,00 zł

HBO MAX 5,00 zł

MOVIES FUN 0,00 zł

ELEVEN SPORTS 11,90 zł

SERIES FUN 0,00 zł

NAJEM 4K ULTRABOX+ (N9) 5,00 zł

MULTIROOM STANDARD 10,00 zł

NAJEM DYSK 5,00 zł

Razem: 144,88 zł

 

Czy da się zejść z opłat przy przedłużaniu? Co próbować negocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dzięki support @Krzysiek11:) dostałem bardzo fajną ofertę/która spełnia moje oczekiwania. :)  Dzięki.🍹

  Drogi Abonencie, 

dziękujemy za ponowne wybranie oferty CANAL+. 
Poniżej przedstawiamy szczegóły uzgodnionej telefonicznie oferty.

 

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługiOptimum+, CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+ Family, CANAL+4K ULTRA HD, DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX, HBO Max, Hustler HD, Najem Moduł CAM ECP 10zł

Wybrane promocjeOptimum+ za 34,99 zł 24 m a po tym okresie za 38,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Dopełnienie do Pakietu z Netflix 38 zł/m dla Abonentów (02/22), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Hustler 0 zł 6 m dla Abonentów, Najem moduł CAM w cenie 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 92,89  zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwonił do mnie konsultant z ofertą utrzymania. Za to co mam obecnie czyli extra+, Netflix 4k, ultrabox4k z dyskiem i wifibox+, za które płaciłem około 111zl proponują około 120zl. Oczywiście jeśli nie wezmę to będą podwyżki itp.
Dowiedziałem się że moduł CAM jest wycofywany i mi tego nie sprzedadzą, wymiana wifibox na ultrabox nieopłacalna bo dolicza 20zl. Najlepiej brać to co dają bo jest super a na konkurencję nie ma nawet co patrzeć bo jeszcze gorzej. Umowę mam obecna do końca marca. Brać to co dają np na 15 miesięcy czy czekać?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś oferta:

140,96 zł  umowa na 15 miesięcy za:

Pakiet Extra+ - 44,99 zł

CANAL+4K ULTRA HD - 0,00 zł

CANAL+ - 19,90 zł

HBO i HBO MAX - 20,00 zł

Filmbox Pack - 5,00 zł

Eleven Sports - 11,90 zł

H2 HD - 1,99 zł

Fightbox HD - 2,00 zł

Adventure TV HD - 1,99 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA - 10,00 zł

Sportklub - 1,99 zł

Najem 4K UltraBox+ (N9) - 0,00 zł

Multiroom Standard - 20,00 zł

 

lub oferta za 138 zł na 24 miesiące:

Superpremium 4K - 109 zł

Viaplay - 0 zł

H2 HD - 1,99 zł

Fightbox HD - 2,00 zł

Adventure TV HD - 2,99 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA - 0 zł

Sportklub - 1,99 zł

Najem 4K UltraBox+ (N9) - 0,00 zł

Multiroom Standard - 20,00 zł

 

Da się coś taniej, w którymś pakiecie? A powiedzcie mi czy za free da się np. jeszcze dysk do dekodera 4K?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2022 o 11:05, husk napisał(a):

A co z tej listy się da, a czego się nie da?

Umowa na 24 msc

OPTIMUM+ 29,99 zł

CANAL+ 19,90 zł

CANAL+4K ULTRA HD 0,00 zł

HBO 3 msc 0 zł/15,00 zł

HBO MAX 3 msc 0 zł/5,00 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA 0,00 zł

NAT GEO PLAY 0,00 zł

SERIES FUN 0,00 zł

MOVIES FUN 0,00 zł

NAJEM 4K ULTRABOX+ (N9) 0,00 zł

NAJEM DYSK 0,00 zł

VIAPLAY 5,00 zł

BBC PLAYER 0,00 zł

 

Dzwonili przed chwilą z DUK i proponowali OPTIMUM+ za 60 zł, także podziękowałem. System nie pozwala, kierownik też nic nie zdziała, ale jest jeszcze sporo czasu, więc poczekam na kolejne telefony, może ktoś coś zdziała, a jak nie to się pożegnamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...