Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CiekawskiC@ zgadza się przedłużyłem przed październikiem z tym że miałem jeszcze 5 mieś umowy starej i brak wypowiedzenia. Dla tego ta oferta która dziś jest nie możliwa a wtedy była standardowa dla nowych to i tak mało kto ją dostawał a tym bardziej 5 mieś. przed końcem starej umowy. Na samych 5 mieś likwidacji starego pakietu zaoszczędziłem 330zł. Konsultant nawet nie krył że jak wytrzymam te 5 mieś to w cenie nowego pakietu jeszcze da radę dołożyć opcję Eleven z tym że mi to się nie opłacało finansowo. Chciałem pozbyć się kanałów które emitują reklamy przerywane filmami/serialami, i mieć umowę z gwarancją ceny na 28/29 mieś.  

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez miesiąc do złożenia wypowiedzenia nikt z C+ się nie odezwał. To sam przedzwoniłem i dostałem Optimum 30, C+ 20, MP, dekoder 4K 1TB + 2xMR 25, Eleven 11,9, ViaPlay 5. Czyli taka standardowa oferta, ale z tego co przeglądałem co inni dostają, to ciężko zejść niżej (może 5 urwę jak zrezygnuję z dysku). Myślę żeby wyrwać coś jeszcze od nich gratis na kilka miesięcy bo pewnie nie będą chcieli dać na cały okres.  Czy komuś zdążyło się by dostał 2-3 miesiące Netflixa gratis ? HBO to wiem że dawali bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2022 o 16:04, blade1230 napisał:

W takim razie tak jak wyżej  kolega @CiekawskiC napisał, że zejść 10 zł z Optimum i ten dysk za free.

Odstąpiłem od przedłużenia umowy w dniu telefonicznej (co było błędem!) akceptacji nowej oferty (31.10), a wciąż mam ją czynną, i tu pytanie: rzeczywiście jej wyłączenie potrwa "do dwóch tygodni" i nie zostanę obciążony kosztami z tytułu jej użytkowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam podobną sytuacje, odstąpiłem od aneksu w tamten piątek, a w najbliższa sobotę mija 14 dni od akceptacji aneksu ale dostałem zapewnienie, że nie ma znaczenia data powrotu starej oferty tylko data odstąpienia od aneksu także spokojnie :)
Mam tylko nadzieje że mój plan się uda i wyłączając opcje dodatkowe na nieokreślonym dostanę lepszą ofertę przez dodatnie apru
Trochę bawi mnie ta cała zabawa z systemem….no ale trudno taki life.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze dodam, iż w stacjonarnym punkcie po złożeniu odstąpienia odmówiono mi przyjęcia powtórnego rozwiązania starej umowy z dniem 30.11, tylko przyjęto reklamację, gdzie moje odręcznie napisane rozwiązanie umowy potraktowano jako załącznik do ww. reklamacji..!!

Zależy co chcesz negocjować, czasem wypowiedzenie nie jest konieczne…. wszystko zależy od dobrej woli konsultanta:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Do tej pory płace za to 97,98

Mam Pakiet Extra+ HBO opłata za dysk  Opłata najem N9 UltraBox+ ,H2 ,VOD+
Wypowiedzenie złożone. umowa do końca listopada.  
Proponuja

Pakiet Extra+ z CANAL,HBO,BBC Player,CANAL+4K ULTRA HD,HBO Max,History HD_H2,Viaplay,Najem Dysk
Opłata najem N9 UltraBox+

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m,
BBC Player 0zł/m 24 m dla Abonentów
CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł
HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów
Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22)
Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)
Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

OPŁATA ZA PIERWSZY
MIESIĄC USŁUG:112,98     ZŁ

 

Co sądzicie   ?

Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pinx3 napisał:

Mam Extra+, MP, Stary MR (dwa osobne dekodery: 4k i Wifibox). Nie chodzi mi o jakies super warunki, ale pytanie. Czy musze teraz stary MR rozbic na dwie osobne umowy, bo tak proponuja? Z 79,99 teraz z Viaplay byloby jakos 125 zl

Jak chcesz to rozbijasz na 2 umowy. Możesz też mieć MR w sieci za 0 bez drugiej umowy. 

 

@Daro80 Fajna oferta.  Tylko ta opłata za sprzęt jest śmieszna. Ile można tyle płacić za ten sprzęt. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał:

Jak chcesz to rozbijasz na 2 umowy. Możesz też mieć MR w sieci za 0 bez drugiej umowy. 

Okazuje się, że co mniej świadomych klientów nabijają w butelkę i twierdzą, że muszą "rozbić" multiroom na dwie umowy. Znam osobiście taki przypadek. Może konsule mają płacone za każdą kolejną umowę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecna umowa do 30.11.2022r. Wypowiedzenie wysłane.

Obecnie płacę 76,79zl za:

- Pakiet Nowy Comfort+ - 24,99zł

- CANAL+ - 19,90zł

- CANAL+4K ULTRA HD - 10zł

- MP - 10zł

-Eleven Sports - 11,90zł

- Najem Dysk - 0zł

- Opłata najem N9 UltraBox+ - 0zł

 

Nie ma już pakietu comfort więc chciałbym go zamienić na Optimum+ (ewentualnie zejść na entry +) i dobrać Viaplay i tu pytanie czy po podwyżkach jestem wstanie uzyskać to w tej samej cenie (Optimum+ viaplay) np. schodząc z cen MP i CANAL+4K?

Ewentualnie ile mogę zaoszczędzić schodząc na  entry+?

 

Edytowane przez marcik13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marcik13 napisał:

Nie ma już pakietu comfort więc chciałbym go zamienić na Optimum+ (ewentualnie zejść na entry +) i dobrać Viaplay i tu pytanie czy po podwyżkach jestem wstanie uzyskać to w tej samej cenie (Optimum+ viaplay) np. schodząc z cen MP i CANAL+4K?

Kilka dni temu @torre24 pokazał taką ofertę, którą dostał, a z racji, że sam z chęcią bym taką przyjął to rzuciła mi się w oczy.

  

W dniu 26.10.2022 o 16:37, torre24 napisał:

Było: Optimum (24,99 zł), C+ 4K (25 zł), MP (0 zł), Filmbox (0 zł), Viaplay (19 zł), Netflix 4K (38 zł), umowa do końca kwietnia 2023.
Jest:
3958f09f91b1df67544a09fb8f8cdd96.jpg

 

 

Edytowane przez piterk10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...