Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam umowa z c+ ktora niedlugo sie konczy. obecanie wplace okolo ~180 pln za vip+ max. jesli nie przedluze umowy to przejdzie na czas nieokreslony z 1m wypowiedzenia? jesli tak to bede placil ~195 pln za vip+ max? na stronie widzialem cennikowa cene za ten pakiet 370 pln i zastanawiam sie ile zaplace kiedy umowa przejdzie na czas nieokreslony.

 

umowa-canal.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2022 o 11:29, skullder napisał:

Cześć wszystkim. Moja aktualna oferta:

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, CINEMAX, FOX Play,
HBO GO, Nat Geo Play, Najem Dysk PVR 1 TB, 4K UltraBOX+

Całość za 89,89 zł.

Stwierdziłem, że w ogóle praktycznie nie oglądam TV, w większości tylko HBO Max (z pakietu C+) i Netflix (płacony osobno).

Pod koniec września złożyłem wypowiedzenie, umowa kończy się 31.10.2022

 

Chcę zejść na pakiet Optimum lub nawet Comfort. Czy na tą chwilę są jakieś składaki z HBO Max i Netflix?

Czy lepiej podpisać aneks na goły pakiet + zostawić dekoder, który mam a HBO Max i Netflix płacić osobno?

HBO Max płatne za rok z góry wychodzi 19,58zł/m-c, Netflix standard 43zł/m-c

 

Z góry dzięki

 

Dzisiaj pierwszy telefon z DUK. Ponoć pakietu Comfort już nie ma, goły Optimum za 55 zł. Czyli wychodzi na to, że skończy się

pakietem M z Polsatu za 30 zł, bo jak już oglądam TV to kanały z pakietu TVN, Discovery lub Eurosport 1. Jeszcze dają 1 miesiąc gratis

przy umowie 24 m-ce, więc wychodzi 28,75 m/c.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Obecnie posiadam: Extra z Canal+ za 49,99 zł 6 m, 109,99 zł 18m, HBO z HBO Max 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka 0zł/m,  Filmbox 0 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m, 2 x Multiroom 10 zł/m dla Abonentów, History, H2, Adventure i Sportklub 5zł/m dla Abonentów. 

 

Interesuje mnie wyłącznie sport, HBO oraz wymiana dekodera na 4K, z pozostałych kanałów oraz jednego multiroom chciałbym zrezygnować. 

Umowa do końca grudnia. Po wypowiedzeniu umowy otrzymałem ofertę: Entry+ Sport 60 zł/m, HBO 20 zł/m, multiroom 10 zł/m oraz dodatkowa opłata za dekoder. 

Jak widać jest to oferta zupełnie taka sama jak dla nowych abonentów, stąd moje pytanie czy jest możliwa do wywalczenia niższa cena bądź bogatsza oferta w tej samej cenie (np. Filmbox albo Relax+Sport)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa do końca listopada.W tej chwili mam:

Superpremium+
Canal+4k
Multiman Pack
Filmbox Pack
Mistrzowska Piłka
Hbo Max
Nat Geo Play
Series Fun
Eleven Sports
Najem 4K Ultrabox+ (N9)
Multiroom Standard
Najem Dysk

 

Łącznie płacę 149.99

Generalnie chciałbym to samo za tyle samo, albo zamienił bym coś np. Multiman Pack na Viaplay.

 

Jakie są szanse i w jakiej cenie za coś podobnego z Viaplay?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo co kolega wyżej bez multiman, tylko dodatkowo będę teraz dopłacał za Viaplay. Tymczasem widze, że do pakietu za chyba 60 zł dają Viaplay za darmo! Umowa kończy mi się za pół roku. Czy możecie coś doradzić? Bo mam C+ ponad 20 lat, a jak widzę to chyba bardziej opłaca się zostać nowym klientem. Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Umowa do końca listopada.W tej chwili mam:
Superpremium+
Canal+4k
Multiman Pack
Filmbox Pack
Mistrzowska Piłka
Hbo Max
Nat Geo Play
Series Fun
Eleven Sports
Najem 4K Ultrabox+ (N9)
Multiroom Standard
Najem Dysk
 
Łącznie płacę 149.99
Generalnie chciałbym to samo za tyle samo, albo zamienił bym coś np. Multiman Pack na Viaplay.
 
Jakie są szanse i w jakiej cenie za coś podobnego z Viaplay?
 

Żebyś miał jakieś odniesienie. Mam to co ty + Mezzo, sundance, Cinemax, Viaplay i zamiast dekodera moduł za 157
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2022 o 14:50, kamillowad napisał:

Dzień dobry.

Do końca października umowa. Wypowiedzenie złozone. Dziś dzwonili z działu utrzymania klienta.

Obecnie mam to:

Pakiet Extra+

CANAL+

HBO

CANAL+4K ULTRA HD

CINEMAX

Eleven Sports

FOX Play

Filmbox Pack

HBO Max

Nat Geo Play

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów

Cinemax 8 zł/m dla Abonentów

Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów

Extra+44,99 zł 12 m i 48,99 zł/m dla Abonentów

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów

Płacę 109,79

 

Proponują to samo za tą samą cenę + wymiana dekodera 5 zł - Dualbox

Jeśli chodzi o dodatki to Viaplay za 19.90, Mistrzowska Piłka za 20,00 

Konsultant dziś chciał wszystko dograc pytajac co by musiałobyc jeszcze zebym się dzis zgodził;)
Pytam więc Was szanowni użytkownicy:)

Co jeszcze mogą dorzucić zebym się zgodził ? :):) 

 

 

Dziś znów dzwonili - czy się zgadzam - powiedziałem że nie to konsultant spytał za ile chciałbym viaplay  to mu powiedziałem że za darmo ... to powiedział "powodzenia życzę "  i nici z przedłużania 

Edytowane przez kamillowad
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...