Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Filmboxy to w sumie powtórki tych samych filmów od lat. Rzadko można znaleźć coś nowego. Ja tego nawet za darmo bym nie chciał. 

Podobnie Cinemax. Filmy od nich są i tak dostępne w HBO Max, więc po co płacić dodatkowo za to samo (oczywiście w przypadku osób z HBO MAX w pakiecie)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Vaniliovsky napisał:

 

 

@andi_1980a w kablówce za Canal+ życzą sobie od 40 do 60 zł xD

* Czasami można taniej.

Jakiś czas temu w  UPC   za C+ Prestige życzyli 29 zł. Oferta z BOK.

Po wypowiedzeniu pakietu rzecz jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno było wałkowane wiele razy ale 2589 stron do przejrzenia, może ktoś ma chwilkę na szybką odpowiedź:

 

1. Jestem w tej chwili na VIP+ na cameleonach (jedna to MR), umowa kończy się z końcem października. Mieszkam za granicą. Nie jestem w ogóle zainteresowany ich sprzętem bo a) trzeba z tym jeździć po europie i zdawać co kilka lat b) w tej chwili naziemną angielską i cyfrę z cameleona odbieram na jednym odbiorniku, nie chcę mieć dodatkowego pudła i portu HDMI zajętego tylko na C+.

Z rozmów w tym wątku wnioskuję, że cameleony są wycofywane i nie przedłużą mi już umowy z camelonami? Czy jest jakaś alternatywa podobna do cameleona, którą warto wziąć - coś co odbiera w CI czy na normalnych enigmach, minimalna ilość sprzętu w dzierżawie? 

 

2. Za żadne skarby nie mogę się doszukać co jest teraz równoważnikiem VIP+, bo te pakiety są tak dziwnie pokazane na stronie Canal+, że wychodzi, iż nic nie jest pełnym pakietem, zawsze czegoś brakuje pomimo nazw "extra" czy "optimum". Tak naprawdę nie potrzebuję w tej chwili pełnego pakietu - coś z podstawowymi TVP, TVN i Polsatem, HBO, C+, Discovery, History - to jest jedyne co oglądamy. Sportowe nie są mi potrzebne, Netflixa mam, HBO i Player by się przydał, choć HBO MAX jest i tak blokowane w UK, nawet przez VPNy. W sumie w tej chwili nie potrzebuję też już MR (nie oglądam już telewizji w innych częściach domu).

Jaki pakiet najlepiej wybrać w tej chwili i ile powinienem negocjować?

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam pytanie dotyczące przedłużenia umowy w Canal+ bo ja od lat jestem w Polsacie i dla mnie to obcy temat.

Sytuacja jest taka: umowa do 31 grudnia, aktualne pakiety Extra+ (49,99), Eleveny (11,80) i do tego czynsz za dekoder i dysk 15zł.

Chciałby zostać przy samym Extra+ i zrezygnować z Elevenów jednak oferta przez panel klienta jest następująca:

pakiet Extra+ 49,99 i czynsz za dekoder i dysk wzrasta do 30 zł - razem 79,99 czyli więcej niż teraz z Elevenami.

Pytanie czy można coś tu ugrać a jeśli tak to jaką metodą? Potrzebne będzie wypowiedzenie umowy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ircios napisał:

Przez SC+ nie przedłuża się umowy.

Na dzień dzisiejszy z wypowiedzeniem możesz mieć E+ za 44,99. Dekoder 0. Dysk 5, a przy dobrych wiatrach również za 0.

Złóż wypowiedzenie i czekaj na telefon z DUK. 

Dzięki za informację. Jeszcze pytanie co do wypowiedzenia. Czy można je złożyć online? Czy tylko salon lub poczta?

Jaki zapis w wypowiedzeniu zastosować, żeby było one skuteczne na 31 grudnia a nie wcześniej. W Polsacie pisze się "ze skutkiem na koniec okresu podstawowego umowy" i wystarcza. W C+ też tak się to nazywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak zrobiłem dostałem na email potwierdzenie i sms, że jest specjalna oferta ale jeszcze nie dzwoniłem.

 

12 godzin temu, Danek79 napisał:

Kilka dni temu wysłałem wypowiedzenie przez zakładkę kontakt.z tego co pamiętam w temacie zmiana opcji/pakietu.bez robienia zdjęć ,skanowania itp.wypowiedzenie zostało przyjęte

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Tak, zwłaszcza przy wypowiedzeniu Umowy.

Jaki pakiet obecnie, ile do końca umowy, jakie oczekiwania i czy złożyłeś wypowiedzenie? 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem Superpremium 4k z Netflix 4k oraz Cinemax za 174,99. Mnie zaproponowali dzisiaj coś takiego, umowa do 30 września, wypowiedzenie było:
- Optimum+ z CANAL+ i Netflix - 92zł;
- HBO - 20zł;

- BBC Player - 0zł;
- Canal+ 4K Ultra HD - 0zł;
- Dop. do Extra+ dla Optimum+ na 1mc za 0zł;
- Eleven - 11,90zł;

- HBO Max - 0zł;
- Mistrzowska Piłka - 0zł;
- Movies fun - 0zł;

- Player - 10zł;

- Viaplay - 0zł;

- Netflix 4k - 17zł;

- Najem Mediabox+ - 0zł.

Sumarycznie 150,90zł + 10zł za dekoder DB+, na który mogę wymienić w ciągu 7 dni od akceptacji ofert swój dotychczasowy mediabox+.

Da się coś z tego zbić? DUK powidział, że nie ma takiej opcji na ten moment i będzie tylko drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krzysiek11:) napisał:

Tak, zwłaszcza przy wypowiedzeniu Umowy.

Jaki pakiet obecnie, ile do końca umowy, jakie oczekiwania i czy złożyłeś wypowiedzenie? 

Aktualnie mam umowę do końca stycznia 2023. Oferta to: optimum +, dopełnienie do extra, canal+, Hbo z hbo max, filmbox, Cinemax, mistrzowska piłka, eleven, Fox Play, nat geo play, multiroom za niecałe 101 zł. Aktualnie propozycja to samo, ale ja chce c+ za 19,90, a mam za 25 zł, chce też Viaplay,  ale tylko opcja za 19 zł. Wypowiedzenie nie wysłane. Trochę niewiadomo czy idą się uzyskać coś lepszego po nim lub to samo. Co mogę ugrać maksymalnie i przed podwyżka?

Edytowane przez mateusz14422
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...