Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór.

Umowa do 30.06. wypowiedzenie złożone.

Obecnie: E+zC+, Eleven, MP, MR Standard, WIFI Premium BOX ADB, Moduł CAM za 91,89 zł.

Chciałbym zejść na dwie umowy: Pierwsza Optimum+ C+ Eleven, MP i zostawić tego Premium Boxa umowa 12 mcy(nie wiadomo co z extraklapą). Druga umowa za 15 zł (E+ BEZ C+)moduł CAM umowa 24mce (gdyby zakończyć na równo z pierwszą to dopłata do 55 zł wg punktu obsługi).

Za ile można dostać pierwszą umowę? Czy można do tego podłączyć i na jakich warunkach obowiązującą umowę Netflix 4K i ew. HBO Max?

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, gariwaldi napisał:

wybór. Albo MR na dwa dekodery spięte w jednej sieci WIFI

Pod warunkiem, że miałeś multiroom po cyfrze.

 

Edit: widzę że miałeś. 

 

To jest to możliwe :)

39 minut temu, Adam.kaslewicz napisał:

 

 

Edytowane przez Sentence
Usunięto off-topic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netflix dają za 38 na 2 urządzenia. Czasami można dostać w tej cenie na 4 urządzenia.

HBO z Max 20 dyszki.

Pierwsza umowa Optimum 24,99, Paczka C+ z C+ 4k 19,99. Wiem, że 4k nie odpalisz, ale weź w razie w, bo jak zmienisz może dekoder na 4k to wtedy za 10zł będą chcieli wcisnąć. 

Eleven 11,90

MP 0-15

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, ircios napisał:

Pierwsza umowa Optimum 24,99, Paczka C+ z C+ 4k 19,99. Wiem, że 4k nie odpalisz, ale weź w razie w, bo jak zmienisz może dekoder na 4k to wtedy za 10zł będą chcieli wcisnąć. 

Eleven 11,90

MP 0-15

 

Wielkie dzięki ircios. W poniedziałek będą dzwonić to taką dam propozycję. Teraz mam netflix na cztery urządzenia i tak musi zostać więc liczę się z dopłatą. Pytanie ile bo w punkcie powiedzieli mi że netflix na 4 urządzenia jest za 55 zł.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, prawns napisał:

Czy zawierając nowa umowę jako druga, kosztem niezależnego MR są dostępne inne opcje niż extra za 15 i extra z c+ za 35 zł?....

Za drogo? 

 

2 godziny temu, prawns napisał:

 

....Czy uda mi się pozostawić moduł na umowie pierwszej, głównej oraz otrzymać drugi moduł zawierając druga umowę?

Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, prawns napisał:

..... są tylko te 2 opcje za 15 i 35zl tak?

O innych pakietach nikt nic pisał.

Można dobrać sobie HBO i inne pozostałe opcje w cenach, takich jak inni dostają przy aneksowaniu. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, prawns napisał:

 

Dzięki za odpowiedź.

Nie drogo. Pytam z ciekawości. czy można otrzymać niższy pakiet lub wyższy na dodatkowej umowie w specjalnej cenie, ale wnioskuje, że w ofercie są tylko te 2 opcje za 15 i 35zl tak?

Czyli na drugiej umowie mozna wziąć np. sam extra za 15 tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...