Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Umowa na Camelach, w porządku, nie narzekam, kończy się 30 kwietnia. Telefon od pani konsultantki, że będzie konieczna wymiana sprzętu, pytanie, ile jeszcze będzie można korzystać z multiroomu na starych zasadach, kiedy definitywnie usługa się skończy? Jeśli nie przedłużę umowy, to od 1. maja będę płacił około 15 złotych więcej i tak kombinuję, machnę ręką i spróbuję przeczekać do wygaśnięcia umowy z Premier League. Pochodzi to jeszcze z pół roku? I co to za podwójne umowy, z tego co wyczytałem wcześniej, opłacałoby się? Teraz płacę 88,89 za Extra+, wszystkie C+, z 10, Mistrzowska Piłka i Eleven. Można za podobną cenę ogarnąć na dwóch umowach? Dziękuję z góry. Filmów nie potrzebuję, nic, to co mam jest wystarczające. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Stasio, ale jak to będzie wyglądało, zgasną mi dwie karty, czy tylko jedna? I czy jest możliwa umowa na podobnych warunkach jakie mam, z dwoma niezależnymi dekoderami. Nawet mogą być dwie umowy, byleby się to zamknęło w powiedzmy 90 złotych. Kiedyś fajny forumowicz tu był, Mikizncplus, można było z nim popisać na PW i ogarnął zawsze coś ciekawego, ale nie mogę się do niego dobić, szkoda, bardzo przyjazny człowiek. 

Edytowane przez Gerro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Właśnie otrzymałem mocno pokręconą ofertę przedłużenia umowy.

 

Aktualnie posiadam:

Pakiet extra+

Multiroom standard z dekoderami WifiPremiumBox oraz Box+ oraz kartami Cameleon

Pakiet Canal+ 

FOX Play

Nat Geo Play

Całość za 74,99

 

Oferta przedłużenia:

umowa-Canal.png

 

Z tym, że podano mi iż cena ostateczna za to będzie wynosić 79,99, gdyż będę wymieniał dekodery i muszą "zabezpieczyć" się przed tym jakbym nie chciał ich oddać. Trochę to moim zdaniem dziwne, bo jak kliknę i potem będę dostawał rachunek na 94zł mimo, że dekodery oddam to nic nie ugram bo przecież kliknąłem i zatwierdziłem.

 

Co o tym sądzicie? Da się jeszcze coś ugrać w tej lub niższej cenie niż ta 79,99? Zależy mi głownie na kilku rzeczach:

  • zmianie dekoderów, bo aktualne już ledwo dyszą 
  • zamianie pakietu canal+ na HBO i coś dodatkowo filmowego
  • Pozostaniu przy pakiecie extra+

Z góry dzięki za pomoc i rady

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, woytas927 napisał:

Co o tym sądzicie? Da się jeszcze coś ugrać w tej lub niższej cenie niż ta 79,99? Zależy mi głownie na kilku rzeczach:

  • zmianie dekoderów, bo aktualne już ledwo dyszą 
  • zamianie pakietu canal+ na HBO i coś dodatkowo filmowego
  • Pozostaniu przy pakiecie extra+

Z góry dzięki za pomoc i rady

 

Inni dostają lepsze oferty więc tak - przejrzyj poprzednie karty będziesz widział co ludzie dostają.

jak dekoder uszkodzony to za darmo ci wymienią, wymiana na lepszy typ może wiązać się z dopłatą - przy przedłużeniu możesz negocjować dopłatę lub jej brak.

c+ na rękę jest zostawieniu wyższej opcji abonamentowej więc jak najbardziej. Aktualna cena za twój pakiet extra+ jest wyższa niż możliwe do osiągnięcia 45 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

15 godzin temu, maqs6 napisał:

Inni dostają lepsze oferty więc tak - przejrzyj poprzednie karty będziesz widział co ludzie dostają.

jak dekoder uszkodzony to za darmo ci wymienią, wymiana na lepszy typ może wiązać się z dopłatą - przy przedłużeniu możesz negocjować dopłatę lub jej brak.

Dzięki. Jeżeli chodzi o dekoder to wymieniałem te szroty juz 3x i za każdym razem dzieje się to samo. Dostaje zwiechy, po których trzeba robić hard reset.

 

Więc patrząc na oferty to myślicie, że jest szansa zejść do extra+ za 45zł i np filmboxy za 0? I sumarycznie wyszłoby 70zł za całość z multiroom? Czy przesadzam? Pakiety sportowe mnie nie interesują więc może jest szansa właśnie ugrać to na kanałach filmowych?

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, woytas927 napisał:

 

Więc patrząc na oferty to myślicie, że jest szansa zejść do extra+ za 45zł i np filmboxy za 0? I sumarycznie wyszłoby 70zł za całość z multiroom? Czy przesadzam? Pakiety sportowe mnie nie interesują więc może jest szansa właśnie ugrać to na kanałach filmowych?

 

Niekoniecznie dostaniesz wszystkie możliwe gratisy do swojej umowy. Filmboxy możesz dostać za 0 zł, za 5 zł czy za 10 zł bądź 15. Podobnie z dekoderami. Zależy na jakiego konsultanta trafisz, ile czasu umowy masz do końca i czy jest wypowiedzenie złożone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Umowa do końca maja. Wypowiedzenie nie złożone. Obecnie to co w podpisie czyli canal plus extra i multiroom za 79,99 zł. Chce zrezygnować z multi bo już mi nie potrzebny. Zastanawiam się nad zmianą dekodera na 4K.

Mnóstwo telefonów od dłuższego czasu i ostatnia propozycja: Canal+ Extra HBO na 5 miesięcy za 69,99 zł. Najem dekodera 4K 10zł miesięcznie bez płacenia aktywacji. Brać czy coś będzie taniej? 😀 Chce mieć to jak najszybciej z głowy żeby nie odbierać codziennie po kilka razy telefonów od nich.

Edytowane przez kondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci napisałem ile kosztuje ta oferta. Tak czy inaczej będziesz płacił te 79,99. I upewnij się, że to cała paczka C+ wraz z C+ 4k, bo za 69,99 to jest E+ z 6 C+  😉

Brak aktywacji dekodera przy aneksowaniu, to żaden plus tej oferty, bo to jest z automatu.

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.   W maju kończy się umowa. Mam Pakiet Superpremium+HBO+History =107.98zł Karta 2xCayman, multiroomy  0, najem Wifi Premium Box 0zł oraz Wifi Box 0zł). Jakie wady ma  połączenie dekoderów przez  wifi (przy założeniu że się uda)?  Jak nie to druga umowa za 10/35?  Czy jest  możliwy Netflix w promo przy rezygnacji z jednego multiroomu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Nata napisał:

Jakie wady ma  połączenie dekoderów przez  wifi (przy założeniu że się uda)?

Moim zdaniem jeśli ktoś używa multiroomu zgodnie z jego założeniem (jedno gospodarstwo domowe) to nie ma żadnych wad, bo w czym problem by podłączyć dekodery do routera? Dodam tylko że o ile jest taka możliwość to lepiej dekodery podłączyć przez LAN, mam tak spięty główny 4K UltraBox z Wifi PremiumBoxem i zero problemów a trzeci dekoder Wifi Box stoi za daleko i musiał zostać podłączony przez WiFi i z nim bywają problemy. Co jakiś czas gubi/zapomina sieć do której był podłączony i trzeba wpisywać hasło i go ponownie łączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozzy666, dzieki. Dekodery dzielą dwa pietra + przesunięcie wzdłuż ściany budynku - LAN nie da rady.

Jak bardzo uciążliwe w praktyce jest łączenie przez wifi? 

Jak nie to druga umowa za 10/35?  Czy jest  możliwy Netflix w promo przy rezygnacji z jednego multiroomu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Nata napisał:

Jak bardzo uciążliwe w praktyce jest łączenie przez wifi? 

Nie jest wcale uciążliwe. 6 dekoderów i 0 problemów 

 

25 minut temu, Nata napisał:

Czy jest  możliwy Netflix w promo przy rezygnacji z jednego multiroomu?

To już duk ci musi dać dobrą ofertę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...