Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam umowę do 31-03-2022. Aktualnie mam Extra + za 44,99, Wifi Premium Box + za 3zł i najem dysku za 2 zł, oraz 2x multi room za 20 zł = 69,99. Chciałbym zejść na pakiet niżej, bo syn już nie ogląda bajek, ale dostałem info że jak zejdę na pakiet niżej to i tak nie będzie taniej bo teraz pakiety są droższe i jedyna opcja to ten sam pakiet na 24 miesiące w tej samej cenie. Myślicie że to prawda ?

Edytowane przez toomasz1234
błędna data
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, lukas88 napisał:

Z pakietu Start+ na Optimum nie ma dopełnienia. Dopełnienia są tylko o jeden pakiet w górę. Mimo to można z Start+ przejść na Optimum+ ale pewnie z ceną 39,99.

 

Czy dopelnienie do Optimum za 10zl przy Relax bedzie mozliwe ? Czy faktycznie dopelnienie do Optimum tylko przy Comfort ?

NIe zaakceptowalem jeszcze oferty dopelnienia do Comfort ze Start+ (14.99+10zł). Jesli przejde na Relax i dopelnienie do Optimum za 10zl bedzie mozliwe to koszt wzrosnie do 19.99+10

Edytowane przez maciekmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
45 minut temu, lukas88 napisał:

@Krzysiek11:) @Vaniliovsky nie wprowadzajcie w błąd @maciekmm robiąc mu nadzieję.

Z pakietu Start+ na Optimum nie ma dopełnienia. Dopełnienia są tylko o jeden pakiet w górę. Mimo to można z Start+ przejść na Optimum+ ale pewnie z ceną 39,99.

 

A czy ja pisałem o dopełnieniu do Optimum+ z pakietu Start+, czy napisałem o pakiecie Relax+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś oferta przedłużona z krakowskiego numeru DUK, umowa była do końca lutego.

 

Do tej pory Superpremium 4K z Netflix i mistrzowska piłka, dekoder z dyskiem 4k za 5zł. Łącznie 168zł

 

Miałem dwie oferty jedna z netflixem druga bez Netflix.

1. To co mam bez netflixa i bez HBO i filmboxow za 91.99. umowa 24 miesiące.

2. To co mam z netflixem za 147zl umowa 24 miesiące.

 

Miałem brać pierwszą opcję bo wiadomo nie chciałem się wiązać za bardzo z netfliksem na 2 lata, ale wybrałem tą drugą ponieważ udało mi się wynegocjować umowę na 12 miesięcy. Dodatkowo HBO i HBO max jak wejdzie na 2 miesiące za darmo i filmbox miesiąc za darmo. Oczywiście mówimy o Netflix premium. Szczegóły poniżej.

Nie wiem czy to jakaś super oferta, ale zawsze dwie dychy taniej niż to co do tej pory płaciłem.

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Netflix 4K, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocje

Extra+ 49,99 zł 12 m i 53,99 zł/m dla Abonentów (09/21) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Dopełnienie do Pakietu z Netflix 38 zł/m dla Abonentów (03/21), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 10 zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
12 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 146,79  zł

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, NobelM napisał:

Nie zgodziłem się, ponieważ nie potrzebuję kanałów z pakietu Extra. Pan był bardzo zdziwiony ;)

Wyobraź sobie jak mój Pan  był zdziwiony ja zaproponował dopełnienie do Extra za 10 zeta , a ja na to że ,jeśli mam oglądać kanały z reklamami to Wy mi musicie dopłacić 20 zeta.Sprubujcie tego myku przy negocjacjach,raczej nic się nie ugra ,ale zabawa przednia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się z Wami podzielić ofertą, którą mi Pani zaproponowała przez telefon, bo to jest śmiech na sali. Obecnie mam pakiet Extra z Multiroomem, HBO i HBO GO za 84,99. Zapytałem Panią, w jakiej cenie byłby pakiet Optimum+ z HBO. Na to Pani odpowiedziała, że ten pakiet podrożał od nowego roku i kosztuje tyle, co wcześniej kosztował pakiet Extra, czyli 49,99 zł i że to jest dla mnie nieopłacalne, bo stracę kanały, a cena będzie taka sama. Bardzo szybko Pani przeszła do jeszcze lepszej propozycji, mianowicie abym przedłużył umowę na pakiet Extra z HBO (które od marca zmieni się w HBO Max z lepszą aplikacją i większą liczbą "wytwórców" jak to Pani powiedziała) w cenie 94,99 zł. Jak poinformowałem Panią, że obecnie płacę za HBO 25 zł, a z tego co wiem to cena HBO Max bez pośredników wyniesie 19,99 zł to Pani stwierdziła "no ale to przecież tylko 5 złotych". Pani była bardzo zdziwiona, że nie chcę przedłużyć umowy na pakiet Extra od teraz na wyższą cenę, bo "ceny pakietów będą rosły". Podziękowałem za rozmowę, chociaż takiej rozmowy z konsultantem to przyznam szczerze jeszcze nie miałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...