Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatecznie się udało. Można wynegocjować ten optimum plus za 25zl.

Dostałem takie coś na 12 miesięcy :

Optimum plus 25zl

C+ 20zl

HBO 20zl

Filmbox 5zl

Eleven 12zl

MP 5zl

MR 10zl

Dekoder 4k 5zl

Razem 96.79

Edytowane przez 18_iceman
Dopisać chciałem jeden wiersz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 18_iceman napisał:

Witam. Ostatecznie się udało. Można wynegocjować ten optimum plus za 25zl.

Dostałem takie coś na 12 miesięcy :

Optimum plus 25zl

C+ 20zl

HBO 20zl

Filmbox 5zl

Eleven 12zl

MP 5zl

MR 10zl

Dekoder 4k 5zl

Razem 96.79

Pewnie, że można optimum za 25 zeta ale co z tego skoro masz MP za 5zł a nie za 0 zł i płacisz za dekoder 5zł? Daje to razem 35zł, ja mam optimum za 30zł a resztę za 0zł czyli razem 5zł taniej. Wynik to uzyskać optimum za 25 zeta a reszte również za 0zł. Podobno niektórym sie udaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krzysiek11:) napisał:

To będą ciężkie negocjacje :popcorn:bo na moje słowa, że poczekamy na lepszą ofertę, usłyszałem, że okres świąteczny się skończył i możemy się nie doczekać.

Jak masz tyle czasu do końca umowy to się nie dziwię, ze dzwonią z takimi propozycjami. Ja mam umowy do końca roku i mam zamiar wypowiedzenia wysyłać już w czerwcu - przynajmniej ominą mnie te oferty od konsultantów z telefonów komórkowych z podwyżką rzędu nawet 100%. :D

Chociaż sam jeszcze nie wiem czy całkowicie nie zrezygnuje z abonamentu TV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem na odwrót. Osoba z którą rozmawiałem mówiła, że jest propozycja Optimum+ za 24,99 ale on nie może dać tylko oddzwoni inny konsul. I tamten jak oddzwonil sciemnial ze nie ma takiej opcji. Jeszcze mi wmawiał ze ja klame. Zastanawiam się czy jakiejś skargi na takie działania nie napisac bo zapisałem imię i nazwisko gościa. Ale z drugiej strony co to da...

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie @ircios @czerstwy @PawelTSW i inni obeznani w temacie prośba o analizę i pomoc.

Umowa dobiega końca na początku marca, obecnie płacę 72,50zł za to co poniżej:

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m

Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (09/19) L

CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów

+ 5zł za sprzęt (dekoder czy tam dysk) albo jedno i drugie 

 

Przed świętami zadzwonił konsultant oferując umowę na kolejne 2 lata z tym to co mam w cenie 67,50zł czyli o 5zł taniej, nie zgodziłem się bo chciałem zapoznać się z obecnymi realiami na forum, rezygnacji też jeszcze nie składałem. 

Najlepszą opcją byłoby dla mnie pozostanie z tym co mam, ale niekoniecznie z pakietem HBO+GO bo będę w UPC dobierał viaplay i ta jest w pakiecie razem z HBO+G0 za 40zł, a więc opłaca się brać z HBO niż samo viaplay za 34zł.

 

Z tego co czytałem w poprzednich postach to rozumiem, że można liczyć na: 

Optimum+ 24,99zł 

CANAL+ (wraz z 4k) za 19,90zł

I dekoder z dyskiem 0zł 

W sumie całość za 44,89zł, czy jest zatem szansa ugrać to w normalnej rozmowie czy tradycyjnie bez złożenia rezygnacji nie obejdzie się oraz czy jest to osiągalne na 12m-cy czy tylko 24m-ce?

 

Czym konkretnie w ofercie programowej różni się Nowy Comfort+ od Optimum+ czy może to jedno i to samo? 🤔

 

Ostatnie pytanie odnośnie oferty CA, rozumiem że zwrot 50zł jest niezależnie od wielkości rachunku jaki płacimy i może on być niższy niż kwota zwrotu z CA? Nie mam tam konta i myślę, że chyba warto założyć bo promocja do końca stycznia trwa.

 

Dziękuję z góry za sugestie i rzeczowe porady. Pozdrawiam forumowiczów 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! 

Umowa kończy mi się w maju. Ale oczywiście pierwsze telefony już są.

Obecnie posiadam:

Pakiet Nowy Comfort+  29,99
Opcje dodatkowe:

CANAL+ 25,00
Dopełnienie do Extra+ 15,00

DO ZAPŁATY: 69,99 zł

Chciałbym obniżyć abonament do 40zł. 

W sumie zależy mi na kanałach canal +.

Co mogę ugrać, bo czasy są takie jakie są :)

Edytowane przez rybak84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lamers Bez złożenia wypowiedzenia pewnie będzie ciężko uzyskać to co chcesz, zresztą na forum pojawiają się głosy, że otrzymanie optimum za 24,99 nie jest wcale takie oczywiste i proste. 

 

Comfort + zawiera 125 kanałów a Optimum 135, jeżeli chodzi o różnice kanałowe to na korzyść optimum: 

Eleven sport 4
Eurosport 2
Fighklub
Comedy Central
Fox Comedy 
Warner TV
Animal Planet
Baby TV
Biznes 24
MTV 00's

 

W promocji CA, kwota zwrotu nie może przekroczyć kwoty abonamentu. 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

obecnie 2x pejs + 2x cameleon. Telefony ze standardową propozycją na 2 umowy. Na głównej pozostaje nowy comfort 22,50pln, drugą proponują extra, lub extra C+ MP, za 10 i 25pln. 

Do głównej dek wymiana na wifiboxa za 0, dodatkowa 4K bez dysku za 0. 

 

pytanko, co można ugrać w kwestii  wifiboxa ? Wolałbym premiumboxa, ale twierdzą, że są niedostępne już.

I czy jest szansa realna na optimum w cenie 25 - póki co proponują za 30 - za comfort na głównej. 

 

@lukx95może Ty podrzucisz jakąś propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...