Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam teraz Comfort+ 22,5zł, C+ 25zł, Eleven 11,90zł oraz WIFI Premium BOX 0zł - łącznie 59,40zł.


Konsultant na infolinii (kierunkowy 12) powiedział, że nie ma opcji na wymianę dekodera na 4K z dyskiem w opcji 0zł miesięcznie i jak ktoś powołuje się na forum, to na forum piszą jacyś bajkopisarze. Jedyna opcja to 5zł miesięcznie.

 

Jest opcja wynegocjowania dekodera 4K bez dodatkowych opłat?

 

Ostatecznie zależy mi na Optimum za 24,90, C+ 19,90, dekoder 4K+dysk 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
36 minut temu, lukx95 napisał:

@Krzysiek11:) W trakcie trwania umowy też jest możliwość aktywacji paczki CANAL+ w cenie 19,90 zł/m na infolinii Biura Obsługi Klienta.

@PawelTSW

Dzięki za info :), ostatnio jak pytałem na infolinii to kategorycznie mówili, że nie ma takiej opcji, że jedynie 25 zł/m a ogólnie to 30 zł/m jak w strefie CANAL+.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, rewolF napisał:

Jest opcja wynegocjowania dekodera 4K bez dodatkowych opłat?

Teoretycznie tak, ale bez dysku, a przy tak niskim abonamencie może być o to trudno. Z dyskiem 5zł jest ok. 

7 minut temu, rewolF napisał:

jak ktoś powołuje się na forum, to na forum piszą jacyś bajkopisarze

Hehe 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, PawelTSW napisał:

Czemu tak piszesz?  Za 25 to dawali już rok temu :) teraz zeszli z ceny bo tracą PL. 

Bo tak mu powiedzieli konsule..

 

5 godzin temu, rewolF napisał:

Jest opcja wynegocjowania dekodera 4K bez dodatkowych opłat?

 

Ostatecznie zależy mi na Optimum za 24,90, C+ 19,90, dekoder 4K+dysk 0zł.

 

Ostatecznie na 99,9% dostaniesz w tej cenie taki zestaw.

Dekoder za  free i czasami dysk za free. Lecz to ostatnio bardzo rzadka sytuacja. Oczywiście, możesz cisnąć aby dali za free.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół roku do końca i przedłużone:
Optimum+, CANAL+, HBO, Adventure TV HD, CANAL+ Family, Dop. do Extra+ dla Optimum+, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+ Od 01/06/2024 do czasu dezaktywacji usługi

Optimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Wypowiedzenie wysłane. Udało się obniżyć rachunek nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli się ma takie coś:

HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów

to można 5 miesięcy oglądać za free i wyłączyć przed upływem 5-miesięcy?

I nie ponosić już żadnych kosztow HBO...

ewentualnie wtedy dopiero kupić HBO w promocji za 20 zł/m do końca okresu oznaczonego...

Edytowane przez primanus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, amarok4 napisał:

...Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)....

Dysk za free, bo za aktywację MR Cię kasują, gdzie normalnie przy aneksowaniu jest za free.

 

Godzinę temu, primanus napisał:

Nie widzę przeciwwskazań...

a poważnie, ktoś chyba wcześniej pisał o kwocie 22,50 za optimum+

Comfort 22,50. 

Poczytaj dokładnie 

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szanowni zastanawia mnie jeden fakt Canal starci Premier League i co w związku z tym? bo ja nie zamierzam im płacić tyle samo bez PL!

Umowa do końca stycznia, wypowiedzenie złożone - posiadam obecnie superpremium 4K z netflixem.

Z obserwacji ostatnich wypowiedzi widzę że można zejść do ok 70-80 zł za optimum z canalami  MP i HBO.

Głównie interesuje mnie canal +Optimum (ewentualnie dopełnienie do extra) z netflixem Elevenem i MP nie koniecznie 4k niekoniecznie z HBO (posiadam dekoder 4k ultrabox)

Najbardziej boli mnie utrata praw do PL i również rozważam opcje pożegnania w przypadku zbyt wysokiej ceny przyszłego abonamentu.

Pozdrawiam serdecznie.

 

Edytowane przez dawler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na forum także proszę o wyrozumiałość. Wypowiedzenie złożone, umowa do 31 grudnia 2021. Dziś pierwszy telefon z Duk.

Mam Extra + Canal+ Hbo MR i  Fox i Nat Geo Play za 99 zł.

Dzisiejsza propozycja.

Pierwsza umowa z E+,C+Hbo  za 84 

Druga umowa za 45.

Wszystko na 24m.

Co sądzicie o tej propozycji czy coś można utargować jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, kingofsouth napisał:

Stracili LM, Bundeslige i inne ligi i co w związku z tym? No zupełnie nic. Nie jedno jeszcze stracą.  Nie płać,  znajdź operatora co spełni Twoje oczekiwania 😁

Nie zrozumiałeś mojego tekstu, "nie zamierzam płacić tyle samo" to jednak różnica. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Rysiek Kosa napisał:

Witam, jestem nowy na forum także proszę o wyrozumiałość. Wypowiedzenie złożone, umowa do 31 grudnia 2021. Dziś pierwszy telefon z Duk.

Mam Extra + Canal+ Hbo MR i  Fox i Nat Geo Play za 99 zł.

Dzisiejsza propozycja.

Pierwsza umowa z E+,C+Hbo  za 84 

Druga umowa za 45.

Wszystko na 24m.

Co sądzicie o tej propozycji czy coś można utargować jeszcze?

@Rysiek Kosa Druga umowa za 45 zł/m? Co wchodzi w skład tej ceny dzieląc opłatę na poszczególne elementy oferty? Na głównej umowie będziesz miał nadal Multiroom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...