Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

U mnie umowa do końca roku. Wypowiedzenie wysłane. Jestem abonentem od czasu WizjaTV.

Jedna karta CAYMAN i druga CAMELEON

Obecnie Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE

FOX Play                                    - 0 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA              - 0 zł

Nat Geo Play                             - 0 zł

MULTIROOM STANDARD          - 0 zł

Najem HD Multiroom                 - 0 zł

Najem 4K UltraBox+                  - 5zł

Za całość dotychczas 75 zł

 

Umowa przedłużona na 24m:

Pakiet Extra+ za 44,99 zł/m + opcje dodatkowe CANAL+ za 19,90 zł/m, CANAL+ 4K Ultra HD za 0 zł/m, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m, Kolekcje FOX Play i Nat Geo Play za 0 zł/m + najem dekodera 4K z dyskiem 1 TB utrzymany za 0 zł/m i Multiroom na nowych zasadach na wifiBoxie+ za 0 zł/m  HBO 12m gratis.   Łącznie 65zł
Plus dodatkowa specjalna umowa 30 zł z dekoderem 4K z dyskiem.

Całość 95 zł

Nie chcieli dać na tą drugą umowę premium boxa ale kolega django poradził mi żebym zadzwonił do punku i zapytał o ten dekoder.

Tak zrobiłem i w punkcie mieli te dekodery. Przedstawiłem to konsultantowi i się po konsultacji z kierownikiem zgodził na odbiór dekodera w wybranym punkcie ale po 

mojej zgodzie na przedłużenie umowy jakoś nie mógł tego zaakceptować. 

W ramach rekompensaty za to zamieszanie zaproponował 4k z dyskiem za 5zł i HBO na 12 m.

 

 

Edytowane przez wwmarcus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam pakiet Superpremium+. Płacę 114,99 zł.
Jak umowa przeszłaby na czas nie określiony, to płaciłbym 129,99 zł.
W mojej Strefie abonenta CANAL+ dostałem kilka ofert.
Rozważam dwie z nich.
Superpremium+ za 99,99 zł. Oraz Superpremium+4K za 109,99 zł.
Z czego jeśli wybrałbym ofertę Superpremium+4K to nie miałbym Cinemax, za to byłyby kanały Filmbox.
Jak również miałbym HBO GO, którego aktualnie nie posiadam.
Myślałem jeszcze o ofercie z Netflix, ale do tego nie jestem przekonany. Stąd raczej Netflix odpada.
Co byście wybrali na moim miejscu? Czy abonament w tych kanałach jest do przyjęcia, czy lepiej jakoś negocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Vampi napisał:

czy lepiej jakoś negocjować?

Lepiej negocjować:

 

Optimum za 25

dopełnienie do Extra za 10

c+ za 20

hbo za 20

ewentualnie Cinemax za 8 

I filmboxy są za 5 

 

Interesuje cię sport? 

 

Eleven za 11,90 

MP za 0 (do wynegocjowania) 

 

 

To dałoby ci to samo co pakiet superpremium 4k a miałbyś to za 75 lub jeśli chciałbyś eleveny to 86,90 (+8z a cinemax) a nie 109,99 

Edytowane przez PawelTSW
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, blade1230 napisał:

Możesz wysłać odręcznie podpisany scan pisma za pośrednictwem strefy Canal+. 

Ok dziekuję tak zrobię(•‿•) 

Kończy mi się umowa końcem stycznia mam jeszcze multirum 2 x Cameleon dekodery pace + Sagem 8 programów Canal Plus, eleven i Mistrzowską Piłkę place 81zl z groszami. Wiem że teraz cameleonow już nie będzie nie potrzebuje też dekoderów 4k. Ogólnie chciałbym to zachować to co mam na dwa telewizory, ktoś podpisywał na podobnych warunkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, PawelTSW napisał:

Lepiej negocjować:

 

Optimum za 25

dopełnienie do Extra za 10

c+ za 20

hbo za 20

ewentualnie Cinemax za 8 

I filmboxy są za 5 

 

Interesuje cię sport? 

 

Eleven za 11,90 

MP za 0 (do wynegocjowania) 

 

 

To dałoby ci to samo co pakiet superpremium 4k a miałbyś to za 75 lub jeśli chciałbyś eleveny to 86,90 (+8z a cinemax) a nie 109,99 

Jakbym wynegocjował coś takiego ale bez HBO, Cinemax i Filmbox za to z MR nawet za 10 to byłbym w 7 niebie😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, okna-olkusz napisał:

Ok dziekuję tak zrobię(•‿•) 

Kończy mi się umowa końcem stycznia mam jeszcze multirum 2 x Cameleon dekodery pace + Sagem 8 programów Canal Plus, eleven i Mistrzowską Piłkę place 81zl z groszami. Wiem że teraz cameleonow już nie będzie nie potrzebuje też dekoderów 4k. Ogólnie chciałbym to zachować to co mam na dwa telewizory, ktoś podpisywał na podobnych warunkach ?

@okna-olkusz Multiroom na nowych zasadach działa tak, że dekodery muszą się ze sobą widzieć i wystarczy, że nowe dekodery podłączysz do domowej sieci WiFi i tyle. Masz takie możliwości przedłużenia umowy:

  • Przedłużenie obecnej umowy z przejściem bez dodatkowych opłat na nowy łączony typ usługi Multiroom Standard, gdzie dekoder główny i dodatkowy musi się ze sobą widzieć (Wystarczy wtedy podłączyć dekodery do domowej sieci WiFi). Otrzymujesz dwa nowe dekodery, czyli albo WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB i do tego wifiBox+ lub 4K UltraBox+ z dyskiem 1 TB i do tego wifiBox+. Multiroom pozostaje Ci nadal darmowy po przejściu na nowe zasady. Do tego ewentualnie masz możliwość zawarcia także umowy dodatkowej niezależnej na specjalnie przygotowanych mocno zrabatowanych warunkach, o których w punkcie poniżej.
  • Dla Abonentów korzystających z dekoderów w dwóch różnych lokalizacjach lub chcących mieć nadal niezależność, to przygotowana została możliwość zawarcia osobnej dodatkowej umowy na specjalnych mocno zrabatowanych warunkach z pakietem Extra+ za 10 zł/m lub Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką za 25 zł/m. Do tej specjalnej osobnej niezależnej umowy można dostać dekoder WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB za free lub moduł CAM CI+ ECP za free, albo opcja dekodera 4K UltraBox+ z dyskiem 1 TB w płatnym najmie 10 zł/m.
  • Ewentualnie przedłużenie umowy tylko na sprzęcie głównym z rezygnacją całkowitą z usługi Multiroom. Do tego ewentualnie możliwość zawarcia umowy dodatkowej na specjalnych warunkach, o których w punkcie powyżej.
Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+48 12 294 79 99

5 godzin temu, Sierak2012 napisał:
Jakbym wynegocjował coś takiego ale bez HBO, Cinemax i Filmbox za to z MR nawet za 10 to byłbym w 7 niebie


Negocjujesz taki pakiet jak chcesz. Jak powiedzą, że za niski to bierzesz hbo z hbo go, a po podpisaniu aneksu rezygnujesz z jednej z opcji dodatkowych, w tym przypadku hbo z hbo go i masz co chciałeś. Ja mam taki pakiet z C+ za 25, ale to moja wina i mój błąd. Teraz już jest za późno, żeby go naprawiać, a idą święta i tez nie bardzo mi się chce już w tym grzebać.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
Godzinę temu, PawelTSW napisał:

Na luzaku na infolinii 

@przemek505

19.90 zł za CANAL+ jest możliwe tylko w momencie przedłużania Umowy, potem 25 zł/m lub 30 zł/m.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krzysiek11:) napisał:

@przemek505

19.90 zł za CANAL+ jest możliwe tylko w momencie przedłużania Umowy, potem 25 zł/m lub 30 zł/m.

@Krzysiek11:) W trakcie trwania umowy też jest możliwość aktywacji paczki CANAL+ w cenie 19,90 zł/m na infolinii Biura Obsługi Klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...