Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ircios napisał:

Jest możliwy. 

Jeszcze raz przejrzałem wątek i żeby wylądować w okolicach 70pln, to musiałoby to wyglądać mniej więcej tak:

  • optimum+ - 24,99
  • pełny canal+ - 19,99
  • HBO (razem z VOD) - 20 (25?)
  • Mistrzowska Piłka - 0
  • dekoder 4k z dyskiem - 0 (5?)

 Chyba aż tak atrakcyjnej propozycji nie widziałem, ale spróbuje. Najpierw wypowiedzenie.

 

Mam jeszcze drugie pytanie:

Posiadam drugi abonament jeszcze w Telewizji N - taka śmieszna umowa B2B z ceną 40 pln z obecny odpowiednik extra+ (bez nowych kanałów, które doszły w ostatnich latach) i 6 x canal+ na czas nieokreślony. Problemem jest niewymienialny w tej umowie Turbobox, który zżera 40W non stop i działa jak grzejnik w pokoju.

Czy da się to wymienić na coś pokroju optimum+ + canal+ z wymianą dekodera na mediabox lub ultrabox za 45-50 pln?

Czy fakt posiadania 2 abonamentów zmienia coś w kwestii negocjacji cen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam dekoder 4k + MB karta cameleon, pakiet ekstra + 6 c+ oraz Mistrzowska Piłka = cena 75 zł

Dzwoni Pan i mówi że obecny system przestaje działać i proponuje ofertę za 105 zł. 

Wszystko chodzi pod jednym adresem, jak to rozsądnie rozwiązać aby cena była zbliżona i zostały 6C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca grudnia 2021 r. miałem 2 umowy:

 

Pierwsza:

Nowy Start + - 9,99 zł

Dekoder Wifi PremiumBox z dyskiem 500 GB - 0 zł

 

Druga:

Extra + - 44,99 zł

Paczka Canal+ - 25 zł

CANAL+4K Ultra HD - 0 zł

Mistrzowska Piłka - 20 zł

Dekoder Ultrabox 4K z dyskiem 1 TB - 0 zł

Za całość: 89,99 zł

 

Wypowiedzenie złożone w ubiegłym tygodniu. Wczoraj umowy zostały przedłużone na następujących warunkach:

 

Pierwsza (ta, za którą płaciłem 9,99 zł):

 

Optimum + - 24,99 zł

Paczka Canal+ - 19,90 zł

CANAL+4K Ultra HD - 0 zł

Mistrzowska Piłka - 5 zł

Dopełnienie do Extra+ -do końca listopada bez opłat (później włączę za 10 zł/ miesięcznie - jest taka opcja w Strefie Canal+)

HBO - 5 miesięcy bez opłat

Wymiana Wifi Premiumbox na dekoder Ultrabox 4K z dyskiem 1 TB - 0 zł

Multiroom - bez opłaty aktywacyjnej - z możliwością włączenia za 10 zł/miesięcznie

 

Na razie nie dobierałem multiroomu więc za pakiet będę płacił w listopadzie  niecałe 50 zł / miesięcznie. Od grudnia włączę dopełnienie do Extra i wówczas rachunek wyniesienie niecałe 60 zł / miesięcznie.

 

Druga (ta, za którą płaciłem 89,99 zł):

Nowy Start+ - 9,99 zł

Dekoder Ultrabox 4K z dyskiem 1 TB - 0 zł

Miałem zrezygnować z tej umowy, ale gdybym miał zapłacić za listopad i grudzień w sumie 180 zł (do końca okresu minimalnego), uznałem, że wolę zachować tę umowę ponieważ niewiele więcej dopłacę gdy od najbliższego miesiąca zejdę z opłatami miesięcznymi do 9,99 zł, a przynajmniej zachowam dekoder Ultrabox z dyskiem bez opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marcin_M napisał:

Do końca grudnia 2021 r. miałem 2 umowy:

 

Pierwsza:

Nowy Start + - 9,99 zł

Dekoder Wifi PremiumBox z dyskiem 500 GB - 0 zł

 

Druga:

Extra + - 44,99 zł

Paczka Canal+ - 25 zł

CANAL+4K Ultra HD - 0 zł

Mistrzowska Piłka - 20 zł

Dekoder Ultrabox 4K z dyskiem 1 TB - 0 zł

Za całość: 89,99 zł

 

Wypowiedzenie złożone w ubiegłym tygodniu. Wczoraj umowy zostały przedłużone na następujących warunkach:

 

Pierwsza (ta, za którą płaciłem 9,99 zł):

 

Optimum + - 24,99 zł

Paczka Canal+ - 19,90 zł

CANAL+4K Ultra HD - 0 zł

Mistrzowska Piłka - 5 zł

Dopełnienie do Extra+ -do końca listopada bez opłat (później włączę za 10 zł/ miesięcznie - jest taka opcja w Strefie Canal+)

HBO - 5 miesięcy bez opłat

Wymiana Wifi Premiumbox na dekoder Ultrabox 4K z dyskiem 1 TB - 0 zł

Multiroom - bez opłaty aktywacyjnej - z możliwością włączenia za 10 zł/miesięcznie

 

 

 

 

Taki pakiecik właśnie mnie interesuje:) Też mam umowę do końca grudnia.

Edytowane przez kidnaper123
Dopisanie treści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć potrzebuję pomocy

obecnie: nowy start + 112 kanałów, wszystkie canal plusy, multiroom jeszcze na cameleonach od cyfry 59 zł. Umowa do końca listopada. Muszę oddac cameleony i wymienić dekodery.

 

Jak myślicie o co moge walczyć i za ile? Chciałbym utrymac podobny pakiet i cenę

31 minut temu, creative99 napisał:

cześć potrzebuję pomocy

obecnie: nowy start + 112 kanałów, wszystkie canal plusy, multiroom jeszcze na cameleonach od cyfry 59 zł. Umowa do końca listopada. Muszę oddac cameleony i wymienić dekodery.

 

Jak myślicie o co moge walczyć i za ile? Chciałbym utrymac podobny pakiet i cenę

obecnie propozycja pakiet extra + na 2 dekodery i 2 umowy za 75 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.10.2021 o 16:29, east napisał:

Cześć,

 

W grudniu kończy się umowa kolejne 2 lata.

 

Jak to teraz działamy, wypowiedzenie wysyłamy za potwierdzeniem odbioru i czekamy?

 

Macie aktualny wzór wypowiedzenia?

Wystarczy napisać do nich przez ICA poprzez zakładkę "napisz do nas" o treści : "Rozwiązuję umowę z dniem __.__.____" przyjmują bez problemu - sam tak niedawno zrobiłem.

Edytowane przez robertokot25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...