Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, WebMat napisał:

Jest jeszcze dostępny pakiet Extra+ z CANAL+ (6)? Paru dzwoniących z rzędu konsultantów na przestrzeni miesiąca czy dwóch twierdzi, że jest on wycofany z oferty. Przynajmniej dla mnie.

Nie jest wycofany. Kłamstwo mające na celu zwiększenie prowizji dla konsula za wciśnięcie droższego zestawu.

 

@koperta

1. Jest o kilka kanałów więcej w Optimum. Jeśli masz oferty z Comfort i Optimum w SC+ to będzie wykaz kanałów. To sobie porównaj.

 

2. Odpowiedź na wcześniejszejszych stronach. Wczoraj było nawet o tym pisane.

 

3. Ten kto ma Comfort za np 19,99 to dostanie w tej cenie. Jak nie to 22,50. Dopełnienie do E+ 10 lub 15 zł. Do Optimum nie warto brać dopełnienia moim zdaniem.

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tapatik pakiet Optimum

13 ULICA HD, 4 FUN DANCE (2), 4 FUN KIDS (2), 4 FUN.TV (2), ACTIVE FAMILY (1), ALE KINO+ HD, ANIMAL PLANET HD (1), ARIRANG TV (2), ATM ROZRYWKA (1), AXN HD, AXN SPIN HD (1), BABY TV,BBC BRIT HD, BBC LIFESTYLE HD (1), BBC WORLD (2), BIZNES 24 HD, BLOOMBERG (2), CARTOON NETWORK HD, CBS REALITY HD (1), CNBC HD (2), CNN HD, COMEDY CENTRAL HD, CRIME+INVESTIGATION POLSAT HD (1), DA VINCI (1), DEUTSCHE WELLE (2), DISCO POLO MUSIC, DISCOVERY CHANNEL HD (1), DISCOVERY HISTORIA (1), DISCOVERY LIFE HD (1), DISNEY CHANNEL HD, DISNEY JUNIOR,DISNEY XD (1), DOMO+ HD, E! ENTERTAINMENT HD, ELEVEN SPORTS 4 HD (1), ESKA ROCK TV, ESKA TV, ESKA TV EXTRA (2), EURONEWS HD (2), EUROSPORT 1 HD (1), EUROSPORT 2 HD (1), FIGHTKLUB HD, FOKUS TV HD, FOOD NETWORK (1), FOX COMEDY HD, FOX HD, FRANCE 24 ANG (2), FRANCE 24 FRA (2), GOLD TV (2), HGTV (1), HOME TV (1), KBS WORLD HD (2), KINO POLSKA HD, KINO POLSKA MUZYKA, KUCHNIA+ HD, MINIMINI+ HD, MTV POLSKA HD, MUSEUM 4K, NASA TV HD (2), NASA TV UHD (2), NAT GEO PEOPLE HD, NATIONAL GEOGRAPHIC HD, NATIONAL GEOGRAPHIC WILD HD, NHK WORLD JAPAN (2), NICKELODEON, NOWA TV HD, NSPORT+ HD, NUTA.TV (2), PARAMOUNT CHANNEL HD, PLANETE+ HD, POLO TV HD, POLONIA 1 (2), POLSAT 2 HD,POLSAT CAFE HD, POLSAT FILM HD, POLSAT HD, POLSAT JIM JAM, POLSAT MUSIC HD, POLSAT NEWS 2, POLSAT NEWS HD, POLSAT PLAY HD, POLSAT SERIALE HD, POWER TV (2), PULS 2, RED CARPET TV (2), ROMANCE TV HD (1), STARS.TV (2), STOPKLATKA, STUDIOMED TV, SUPER POLSAT HD (1), SUPERSTACJA HD, TBN POLSKA (2), TELE 5 (2), TELETOON+ HD, TELEWIZJA METRO (1), TLC HD (1), TNT HD, TRAVEL CHANNEL HD (1), TTV HD (1), TV OKAZJE (2), TV PULS HD, TV REPUBLIKA (1), TV4 HD, TV6 HD, TVC (2), TVN 24 BIS HD, TVN 24 HD, TVN 7 HD (1), TVN FABUŁA HD (1), TVN HD, TVN STYLE HD (1), TVN TURBO HD (1), TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVP 3, TVP ABC, TVP DOKUMENT HD, TVP HD, TVP HISTORIA, TVP INFO HD (2), TVP KULTURA HD, TVP POLONIA HD (2), TVP ROZRYWKA, TVP SERIALE, TVP SPORT HD, TVS (2), UA-TV (2), VH1 (1), VOX MUSIC TV, WP, ZOOM TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Tapatik napisał:

@Pawel, dziękuję. Oto porównanie trzech pakietów:

Lp. Stary Comfort+ Nowy Comfort+ Optimum+
1 13 ULICA HD 13 ULICA HD 13 ULICA HD
2 4FUN DANCE (2) 4 FUN DANCE (2) 4 FUN DANCE (2)
3 4FUN HITS GOLD (2)    
4   4 FUN KIDS (2) 4 FUN KIDS (2)
5 4FUN.TV (2) 4 FUN.TV (2) 4 FUN.TV (2)
6 ACTIVE FAMILY (1) ACTIVE FAMILY (1) ACTIVE FAMILY (1)
7 ALE KINO+ HD ALE KINO+ HD ALE KINO+ HD
8     ANIMAL PLANET HD (1)
9 ARIRANG TV (2) ARIRANG TV (2) ARIRANG TV (2)
10 ATM ROZRYWKA (1) ATM ROZRYWKA (1) ATM ROZRYWKA (1)
11 AXN HD (1) AXN HD AXN HD
12 AXN SPIN HD (1) AXN SPIN HD (1) AXN SPIN HD (1)
13     BABY TV
14 BBC BRIT HD BBC BRIT HD BBC BRIT HD
15 BBC HD (1) BBC LIFESTYLE HD (1) BBC LIFESTYLE HD (1)
16 BBC WORLD (2) BBC WORLD (2) BBC WORLD (2)
17     BIZNES 24 HD
18 BLOOMBERG (2) BLOOMBERG (2) BLOOMBERG (2)
19   CARTOON NETWORK HD CARTOON NETWORK HD
20 CBS REALITY (1) CBS REALITY HD (1) CBS REALITY HD (1)
21 CNBC EUROPE (2) CNBC HD (2) CNBC HD (2)
22 CNN (1) CNN HD CNN HD
23     COMEDY CENTRAL HD
24 CRIME+INVESTIGATION CRIME+INVESTIGATION CRIME+INVESTIGATION
25 POLSAT HD POLSAT HD (1) POLSAT HD (1)
26 DA VINCI (1) DA VINCI (1) DA VINCI (1)
27 DEUTSCHE WELLE (2) DEUTSCHE WELLE (2) DEUTSCHE WELLE (2)
28 DISCO POLO MUSIC (1) DISCO POLO MUSIC DISCO POLO MUSIC
29 DISCOVERY CHANNEL HD DISCOVERY CHANNEL HD (1) DISCOVERY CHANNEL HD (1)
30 DISCOVERY HISTORIA DISCOVERY HISTORIA (1) DISCOVERY HISTORIA (1)
31 DISCOVERY LIFE HD DISCOVERY LIFE HD (1) DISCOVERY LIFE HD (1)
32 DISNEY CHANNEL HD (1) DISNEY CHANNEL HD DISNEY CHANNEL HD
33 DISNEY JUNIOR (1) DISNEY JUNIOR DISNEY JUNIOR
34 DISNEY XD (1)   DISNEY XD (1)
35 DOMO+ HD DOMO+ HD DOMO+ HD
36 E! ENTERTAINMENT E! ENTERTAINMENT HD E! ENTERTAINMENT HD
37     ELEVEN SPORTS 4 HD (1)
38 ESKA ROCK TV (2) ESKA ROCK TV ESKA ROCK TV
39 ESKA TV (1) ESKA TV ESKA TV
40 ESKA TV EXTRA (2) ESKA TV EXTRA (2) ESKA TV EXTRA (2)
41 EURONEWS HD (2) EURONEWS HD (2) EURONEWS HD (2)
42 EUROSPORT 1 HD EUROSPORT 1 HD (1) EUROSPORT 1 HD (1)
43     EUROSPORT 2 HD (1)
44     FIGHTKLUB HD
45 FOKUS TV (1) FOKUS TV HD FOKUS TV HD
46 FOOD NETWORK FOOD NETWORK (1) FOOD NETWORK (1)
47     FOX COMEDY HD
48 FOX HD FOX HD FOX HD
49 FRANCE 24 ANG (2) FRANCE 24 ANG (2) FRANCE 24 ANG (2)
50 FRANCE 24 (2) FRANCE 24 FRA (2) FRANCE 24 FRA (2)
51   GOLD TV (2) GOLD TV (2)
52 HGTV HGTV (1) HGTV (1)
53     HOME TV (1)
54 KBS WORLD HD (2) KBS WORLD HD (2) KBS WORLD HD (2)
55 KINO POLSKA (1) KINO POLSKA HD KINO POLSKA HD
56 KINO POLSKA MUZYKA (1) KINO POLSKA MUZYKA KINO POLSKA MUZYKA
57 KUCHNIA+ HD KUCHNIA+ HD KUCHNIA+ HD
58 MANGO 24 (2)    
59 MINIMINI+ HD MINIMINI+ HD MINIMINI+ HD
60 MTV MUSIC (1)    
61 MTV POLSKA MTV POLSKA HD MTV POLSKA HD
62   MUSEUM 4K MUSEUM 4K
63   NASA TV HD (2) NASA TV HD (2)
64   NASA TV UHD (2) NASA TV UHD (2)
65 NAT GEO PEOPLE HD NAT GEO PEOPLE HD NAT GEO PEOPLE HD
66 NATIONAL GEOGRAPHIC HD NATIONAL GEOGRAPHIC HD NATIONAL GEOGRAPHIC HD
67 NAT GEO WILD HD NATIONAL GEOGRAPHIC WILD HD NATIONAL GEOGRAPHIC WILD HD
68 NHK WORLD-JAPAN (2) NHK WORLD JAPAN (2) NHK WORLD JAPAN (2)
69   NICKELODEON NICKELODEON
70 NOWA TV (1) NOWA TV HD NOWA TV HD
71 NSPORT+ HD NSPORT+ HD NSPORT+ HD
72 NTL RADOMSKO (2) NTL RADOMSKO (2)  
73 NUTA.TV (2) NUTA.TV (2) NUTA.TV (2)
74 PARAMOUNT CHANNEL HD PARAMOUNT CHANNEL HD PARAMOUNT CHANNEL HD
75 PLANETE+ HD PLANETE+ HD PLANETE+ HD
76 POLO TV (2) POLO TV HD POLO TV HD
77 POLONIA 1 (2) POLONIA 1 (2) POLONIA 1 (2)
78 POLSAT 2 HD (1) POLSAT 2 HD POLSAT 2 HD
79 POLSAT CAFE HD (1) POLSAT CAFE HD POLSAT CAFE HD
80 POLSAT FILM HD (1) POLSAT FILM HD POLSAT FILM HD
81 POLSAT HD (1) POLSAT HD POLSAT HD
82 POLSAT JIM JAM (1) POLSAT JIM JAM POLSAT JIM JAM
83 POLSAT MUSIC HD (1) POLSAT MUSIC HD POLSAT MUSIC HD
84 POLSAT NEWS 2 (1) POLSAT NEWS 2 POLSAT NEWS 2
85 POLSAT NEWS HD (1) POLSAT NEWS HD POLSAT NEWS HD
86 POLSAT PLAY HD (1) POLSAT PLAY HD POLSAT PLAY HD
87 POLSAT ROMANS (1)    
88   POLSAT SERIALE HD POLSAT SERIALE HD
89 POWER TV (2) POWER TV (2) POWER TV (2)
90 PULS 2 PULS 2 PULS 2
91 RED CARPET TV (2) RED CARPET TV (2) RED CARPET TV (2)
92 ROMANCE TV HD ROMANCE TV HD (1) ROMANCE TV HD (1)
93   STARS.TV (2) STARS.TV (2)
94 STOPKLATKA TV (1) STOPKLATKA STOPKLATKA
95   STUDIOMED TV STUDIOMED TV
96 SUPER POLSAT HD (1) SUPER POLSAT HD (1) SUPER POLSAT HD (1)
97 SUPERSTACJA (1) SUPERSTACJA HD SUPERSTACJA HD
98 TBN POLSKA (2) TBN POLSKA (2) TBN POLSKA (2)
99 TELE 5 (2) TELE 5 (2) TELE 5 (2)
100 TELETOON+ HD TELETOON+ HD TELETOON+ HD
101 TELEWIZJA METRO TELEWIZJA METRO (1) TELEWIZJA METRO (1)
102 TLC HD TLC HD (1) TLC HD (1)
103     TNT HD
104 TO!TV (2)    
105 TRACE URBAN (1)    
106 TRAVEL CHANNEL HD TRAVEL CHANNEL HD (1) TRAVEL CHANNEL HD (1)
107 TTV HD TTV HD (1) TTV HD (1)
108   TV OKAZJE (2) TV OKAZJE (2)
109 TV 4 HD TV4 HD TV4 HD
110 TV 5 MONDE (2)    
111 TV 6 HD (1) TV6 HD TV6 HD
112     TVC (2)
113 TV PULS HD TV PULS HD TV PULS HD
114 TV REPUBLIKA (1) TV REPUBLIKA (1) TV REPUBLIKA (1)
115 TVN 24 BIS HD TVN 24 BIS HD TVN 24 BIS HD
116 TVN 24 HD TVN 24 HD TVN 24 HD
117 TVN 7 HD TVN 7 HD (1) TVN 7 HD (1)
118 TVN FABUŁA HD TVN FABUŁA HD (1) TVN FABUŁA HD (1)
119 TVN HD TVN HD TVN HD
120 TVN STYLE HD TVN STYLE HD (1) TVN STYLE HD (1)
121 TVN TURBO HD TVN TURBO HD (1) TVN TURBO HD (1)
122 TVP 1 HD TVP 1 HD TVP 1 HD
123 TVP 2 HD TVP 2 HD TVP 2 HD
124 TVP 3 TVP 3 TVP 3
125 TVP ABC TVP ABC TVP ABC
126     TVP DOKUMENT HD
127 TVP HD TVP HD TVP HD
128 TVP HISTORIA TVP HISTORIA TVP HISTORIA
129 TVP INFO (2) TVP INFO HD (2) TVP INFO HD (2)
130 TVP KULTURA TVP KULTURA TVP KULTURA HD
131 TVP POLONIA (2) TVP POLONIA HD (2) TVP POLONIA HD (2)
132 TVP ROZRYWKA TVP ROZRYWKA TVP ROZRYWKA
133 TVP SERIALE TVP SERIALE TVP SERIALE
134 TVP SPORT HD TVP SPORT HD TVP SPORT HD
135   TVR  
136 TVS (2) TVS (2) TVS (2)
137 UA-TV (2) UA-TV (2) UA-TV (2)
138     VH1 (1)
139 VOX MUSIC TV (2) VOX MUSIC TV VOX MUSIC TV
140 WELLBEING NETWORK (1)    
141 WP (1) WP WP
142 ZOOM TV (1) ZOOM TV ZOOM TV

@Tapatik bardzo dobra robota. Prośba jeśli ci się chce to dodaj tak jeszcze Extra+.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Raver napisał:

@Tapatik bardzo dobra robota. Prośba jeśli ci się chce to dodaj tak jeszcze Extra+.

 

3 porównywalne pakiety chciałem porównać, stąd tabelka jw. Dopełnienie do Extra+ to po prostu dopełnienie - bardzo proszę, wrzucam poniżej:

Dopełnienie do Extra+
AMC HD (1)
ANIMAL PLANET HD (1)
AXN BLACK (1)
AXN WHITE (1)
BABY TV
BBC EARTH HD
BBC FIRST
BBC LIFESTYLE HD (1)
BIZNES 24 HD
BOOMERANG HD
CBEEBIES (1)
CBS EUROPA HD (1)
COMEDY CENTRAL HD
DISCOVERY SCIENCE HD (1)
DTX (1)
ELEVEN SPORTS 4 HD (1)
EPIC DRAMA HDEUROSPORT 2 HD (1)
EXTREME SPORTS HD (1)
FIGHTKLUB HD
FOX COMEDY HD
GOLF CHANNEL HD (1)
ID HD (1)
KINO TV HD
LIFETIME HD (1)
MOTOWIZJA HD (1)
MTV 90S
MTV LIVE HD
MTV MUSIC 24 (1)
NICK JR.
NICKTOONS HD
POLSAT COMEDY CENTRAL EXTRA
POLSAT VIASAT EXPLORE HD
POLSAT VIASAT HISTORY HD
POLSAT VIASAT NATURE HD
SCI FI HD
TNT HD
VH1 (1)
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ircios napisał:

Nie jest wycofany. Kłamstwo mające na celu zwiększenie prowizji dla konsula za wciśnięcie droższego zestawu.

 

No właśnie. Tak się domyślałem, ale wolę się upewnić. Jednakże nie wiem czy mimo to coś nie jest skopane w systemie dla mojej umowy, bo takie były sugestie pierwszego konsultanta. Mówił, że z racji tego, że była dokonywana reklamacja, on ma problem z przedstawieniem oferty (nie pamiętam czy miał niewłaściwe oferty czy w ogóle brak ofert). W strefie C+ też jakoś tak goło, choć może akurat to normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi o cenach pakietów. A teraz chciałbym jeszcze zapytać o sprzęt. Mam dekoder PVR z nagrywarką, a drugi zwykły w multiroomie - jeszcze z kartami Cameleon po Cyfrze+.

 

1. Sprzęt: Tak myślę, żeby wziąć teraz Ultrabox 4k oraz Wifibox w multiroomie. Czytałem w tym wątku, że ten Wifibox to szrot, ale chyba nie ma innego do wyboru, który mogę dobrać jako ten drugi dekoder?

 

2. Działanie kart: Czy będę musiał oddać Cameleony? Jak to teraz będzie wyglądać, dostanę nowe karty? Jest jedno konkretne rozwiązanie narzucane przez C+ w tym zakresie, czy może jest kilka opcji i trzeba wystrzegać się którejś z nich? Mam na myśli jakieś moduły, jakieś połączenia przez wifi... Przepraszam, że rzucam takimi hasłami, ale nie znam się na tym kompletnie, dlatego tak dopytuję łopatologicznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, ircios napisał:

Jeśli nadejdzie taki dzień, że operator zacznie wycofywać Cameleony to tak.

wycofywać nie będzie ale parować uniqe już tak :-) temat na 2021, czekają tylko aż miną terminy dla dosyłów biznesowych dla sat, muszą zmienić sprzęt w stacjach czołowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2020 o 11:48, ircios napisał:

Uważam, że każdy jest kowalem swojego losu. Ja osobiście bym się nie zgodził na podwyżkę z Comfort na E+ z C+ i jak by mi zależało na Netflix to i tak wziąłbym bez umowy. Dla mnie Netflix to miesiąc oglądania, bo potem nie ma już tam nic dla mnie i innych w domu. Czekam miesiąc lub 2, wskakują nowe filmy i ponownie biorę Netflix.

Jeśli Ci odpowiada to tak jak napisał kolega @drq

 

@ircios Idąc twoim tokiem myślenia to po dłuższym namyślunku jakbym wziął Nowy Comfort+/Optimum+ to cena za to 22,50/24,99 dodatkowo paczkę Canal+ 25 to wyszło by około 50 złotych. I teraz nie jestem pewien czy dostałbym Canal+4k za zero ale nawet jakby to braknie mi Mistrzowskiej piłki i dekodera 4k z dyskiem i doliczając że za MP policzą 20 zł i dekoder najmniej 5 zł to ostatecznie wyjdzie na jedno bo cena będzie się wachać w granicach 72,5 zł lub 75 zł. Dobrze to policzyłem? Czy w ogóle do gołego Comfortu lub Optimum dostał ktoś dekoder z dyskiem i mistrzowską piłkę za 0 zł to realne czy raczej bajki?

Edytowane przez Raver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brałem po uwagę MP. 

Moje myślenie polega na tym, że przy aneksowabiu biorę kolejne aneksowanie pod uwagę. Wskakujac na wyższy pakiet nie ma szans na powrót do cen podobnych teraz. Negocjacje to minimum 3 ostatnie faktury wystawione przez operatora, i niżej Ci nie zjadą. Chyba ,że przy farcie po zakończeniu umowy w ciągu 2 tygodni gdy sprzętu się jeszcze nie zda.

Do tak niskich pakietów to dekoder za opłatą. Szansa na C+ 4k za free jest realna zazwyczaj z całą paczką C+. MP najtaniej 15 bez zobowiązania w opcji w/w. 

Optimum 25

Paczka C+ z C+ 4k 25

Dekoder 5

MP 15

Tak by to wyszło mniej więcej.

 

Nie wiem czy złożyłeś ponownie wypowiedzenie. Jeśli tak to sam bezpośrednio kontaktuj się z DUK. Nie z infolinią, bo tam wiecznie to samo. Ta oferta świateczna na przedłużenie, co teraz jest to kpina z abonenta.

Nr do DUK

+48123236050

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ircios napisał:

Nie brałem po uwagę MP. 

Moje myślenie polega na tym, że przy aneksowabiu biorę kolejne aneksowanie pod uwagę. Wskakujac na wyższy pakiet nie ma szans na powrót do cen podobnych teraz. Negocjacje to minimum 3 ostatnie faktury wystawione przez operatora.

Do tak niskich pakietów to dekoder za opłatą. Szansa na C+ 4k za free jest realna zazwyczaj z całą paczką C+. MP najtaniej 15 bez zobowiązania w opcji w/w. 

Optimum 25

Paczka C+ z C+ 4k 25

Dekoder 5

MP 15

Tak by to wyszło mniej więcej.

 

 

Orientujesz się czy tą propozycję którą otrzymałem dnia 2 grudnia i jest ona ważna 7 dni tj. do 9 grudnia przy jednoczesnym wycofaniu wypowiedzenia można renegocjować bo oczywiście otrzymując propozycję przedłużenia dostałem info, że składaków nie ma i nie ma się w to co bawić. Czy będzie istniała możliwość renegocjowania tej propozycji czy znowu zabawa w kolejne wypowiedzenia orientujesz się może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz negocjować,  to z tej lropozycji rezygnujesz i jeszcze raz wypowiedzenie. Jak nie ma składaków jak są. Przy negocjacjach negocjujesz tylko np. to co masz bez dodatków. Dodatki potem dobierasz. Dekoder odrazu też negocjujesz i przy okazji mówisz, że interesuje Cię C+ 4k. 

Próbuj. Nic nie masz do stracenia. Jak trafisz na konsula baton to już nic na to się nie poradzi, ale nie będziesz rozmawiał z jednym. Wiec jest szansa, a jak nie, to weźmiesz wtedy to co Ci będzie najlepiej pasowało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko a jak wybiorę jako podstawę Optimum+ to do niego można dobierać dopełnienie w postaci Extra+ czy to tylko i wyłącznie do Nowego Comfortu+?

 

Jeśli tak to w jakiej cenie dopełnienie do Extra+ w przypadku Nowego Comfortu+ a w jakiej dopełnienie do Extra+ do Optiumum+?

Edytowane przez Raver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Raver napisał:

@ircios Idąc twoim tokiem myślenia to po dłuższym namyślunku jakbym wziął Nowy Comfort+/Optimum+ to cena za to 22,50/24,99 dodatkowo paczkę Canal+ 25 to wyszło by około 50 złotych. I teraz nie jestem pewien czy dostałbym Canal+4k za zero ale nawet jakby to braknie mi Mistrzowskiej piłki i dekodera 4k z dyskiem i doliczając że za MP policzą 20 zł i dekoder najmniej 5 zł to ostatecznie wyjdzie na jedno bo cena będzie się wachać w granicach 72,5 zł lub 75 zł. Dobrze to policzyłem? Czy w ogóle do gołego Comfortu lub Optimum dostał ktoś dekoder z dyskiem i mistrzowską piłkę za 0 zł to realne czy raczej bajki?

Zobacz taka ofertę dostała jedna osoba 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, ircios napisał:

Nie brałem po uwagę MP. 

Moje myślenie polega na tym, że przy aneksowabiu biorę kolejne aneksowanie pod uwagę. Wskakujac na wyższy pakiet nie ma szans na powrót do cen podobnych teraz. Negocjacje to minimum 3 ostatnie faktury wystawione przez operatora, i niżej Ci nie zjadą. Chyba ,że przy farcie po zakończeniu umowy w ciągu 2 tygodni gdy sprzętu się jeszcze nie zda.

Do tak niskich pakietów to dekoder za opłatą. Szansa na C+ 4k za free jest realna zazwyczaj z całą paczką C+. MP najtaniej 15 bez zobowiązania w opcji w/w. 

Optimum 25

Paczka C+ z C+ 4k 25

Dekoder 5

MP 15

Tak by to wyszło mniej więcej.

 

Nie wiem czy złożyłeś ponownie wypowiedzenie. Jeśli tak to sam bezpośrednio kontaktuj się z DUK. Nie z infolinią, bo tam wiecznie to samo. Ta oferta świateczna na przedłużenie, co teraz jest to kpina z abonenta.

Nr do DUK

+48123236050

 

 

Nie jest czasem tak, że 4K gryzie się z Multiroom Premium?

 

Gdzieś na forum czytałem ,że MP działa tylko na dekoderach TurboBox i MediaBox a one 4K nie mają....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...